Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | TTÜ sidemängija Kusti Nõlvak: finaalmängud kodusaalis ei ole lisapinge

Viljar Voog, 28. veebruar 2015, 20:43
TTÜ võrkpallimeeskond võitis Eesti-Läti ühisliiga veerandfinaali teises mängus Rakvere 3:1 (25:19, 25:21, 22:25, 25:17 - STATISTIKA) ja viigistas sellega kahe võiduni mängitava seeria 1:1. Neljapäeval oli võõrsil sama skooriga alla jäädud.

"Rakveres oli meil suur võidukohustus ja tuleb ka vastast kiita – neil õnnestus sisuliselt kõik," rääkis TTÜ kapten Kusti Nõlvak, mis Virumaal untsu läks.

Täna olid tähed pealinnaklubi poolt. Kuigi üks geim kaotati, said mängus suuresti otsustavaks 50-50 olukorrad, mis kippusid ikka ja jälle punkti TTÜle tooma. "Koduseinad on alati abiks. Me tegime eelmisest mängust omad järeldused ja täna oli see vahe näha," ütles Nõlvak.

Seeria otsustav algab homme 17.00 samuti TTÜ spordihoones, kus mängitakse ka tuleval nädalavahetusel nelja parima meeskonna finaalturniir. "See on meile hea eelis, kui sinna peaksime pääsema, ja kui ei pääse, tuleme nautima head võrkpalli. Ma ei usu, et sellest meile mingeid lisapingeid oleks," kirjeldas sidemängija pingil valitsevat õhkkonda.

6. märts 2015, 19:34
Head uudised TTÜ-le : Kusti Nõlvak ilmselt mängib
5. märts 2015, 07:01
ÕHTULEHE VIDEO | Iseloomustame pitsade abil Eesti nelja volleklubi ja mõtiskleme, kes ampsab magusaima tüki Eesti vollepirukast?
4. märts 2015, 19:44
TTÜ liidriks kerkinud Kusti Nõlvak: uuel hooajal tahaks mängida välisliigas
3. märts 2015, 22:22