Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO ja GALERII | Infoneti eest debüüdi teinud Dmitrijev: peame ründemängu parandama 

Viljar Voog, 28. veebruar 2015 17:22
FC Infonet 3:1 FC LiepajaFoto: Viljar Voog
Neljapäeval üllatas Eesti koondislane Aleksandr Dmitrijev kohaliku vutiilma uudisega, et tulevast aastast näeb teda Tallinna Levadia vormi asemel Infoneti särgis. Täna tegi poolkaitsja juba pealinna suuruselt neljanda klubi eest debüüdi, kui Sportland Arenal alistati 3:1 Läti mullune neljas Liepaja.

3:1 võidumängus avapoolaja kaasa teinud Dmitrijevi sõnul langetas ta otsuse esindada Infoneti möödunud nädalal. Enne märtsi algul avapauku saavat uut liigahooaega ka Levadiaga trenni teinud koondislane ei tahtnud vähese kogemuspagasi tõttu oma mullust ja tänavust koduklubi võrrelda. Seda mida Infonetil parandada vaja on, teab ta aga kindlalt: "Mängisime enamvähem normaalselt, aga loodan, et midagi ka muudame – rünnakul ei leidnud me normaalseid käike."

Samal teemal

Tuleb nõustuda! Kui peatreener Aleksandr Puštov sõnas neljapäeval Õhtulehele, et Dmirtijevi palkamisega täidetakse Konstantin Nahki erruminekust tekkinud tühimik, siis praktikas on tegu erinevate mängijatüüpidega – Dmitrijev mängis lätlaste vastu väga sügaval ning temast oli palju kasu Lasnamäe klubi kaitseliini korrastamisel. Uued meeskonnakaaslased ei olnud aga mehe asetsemisega veel harjunud ning nõnda haigutas rünnakule tõustes Dmirtijevi ees tihti suur tühimik, mida Liepaja väledad ründajad meeleldi ohtlike vasturünnakute algatamiseks ära kasutasid.

Koondislase lisandumisega on Infonet üha valjemalt koputamas koduse meistriliiga esikolmiku uksele. Tiitlijahist on Dmirtijevi arvates aga veel vara rääkida: „Tuleb lihtsalt tööd teha ja minna igat mängu võitma. Meil on noor meeskond, mis peab trenni tegema ja üksteist aitama. Ma loodan, et iga mäng toob meile midagi juurde."

Miks otsustas Dmitrijev just Infonetiga liituda, kuulda videost!

Samal teemal

06.02.2015
GALERII: Levadia ja Infonet jätsid liigahooaja avamängus väravad löömata
03.02.2015
JALGPALLILIIGA 2015: 1 meistritiitel, 2 kullapretendenti, 3 medalit, 5 medalinõudlejat, 10 kvaliteetset meeskonda
02.02.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Kuidas täidab Infonet Manuchost jäänud tühimiku?
27.01.2015
Levadia käest Dmitrijevi ära napsanud Infonet tahab medalit ja mõtleb meistritiitlist