Malluka beebiblogi

Malluka beebiblogi: kas minna lapsega juuksurisse? (10)

Mariann Kaasik, 27. veebruar 2015, 11:55
 Mariann Kaasik
Mari näeb pidevalt välja, nagu oleks keegi talle elektrit andnud (ausalt ei ole). Mõned teadjamad on kommenteerinud, et see on väikeste laste puhul tavaline, et juuksed just tagantpoolt sassi ja varesepesasse lähevad.

Ei tea, ehk on tema juukserääbakus minult geenidega päritud, sest minu juuksed lähevad ka ülikiiresti sassi ja püsivad ilusti ainult siis, kui need patsis on. Maril püsiks ka, aga paraku ei lase ta endale mitte midagi pähe panna.

Ainuke trikk on teha nii, et paned talle patsi pähe ja lisaks veel lipsukese ka. Siis on võimalus, et ta nokib ühe maha ja teise olemasolu unustab. 

Siit tulebki minu dilemma - kas peaks Mari juuksurisse viima? Esiteks ei kujuta ma ettegi, kuidas ta suudaks nii kaua ühe koha peal istuda, teiseks ei lase ta ju oma juustega midagi teha, kolmandaks ta näeb oma patsikesega nii armas välja, et ma ei raatsiks seda maha lõigata.

Kas on üldse olemas selline koht nagu lastejuuksur?

Näete ise - juuksed tunduvad nagu lausa takused olevat. Kuigi ma ükskord panin talle isegi palsamit ja juukseõli, ikka oli samasugune! Asjale ei aita kaasa see, et tal on taga mingi kolm pöörist, mis igaüks eri suunda kasvab - vaene neiu.

Niiet kallid lugejad, kus teie oma lapsel olete lasknud juukseid lõigata? Ma ütlen ausalt, et mind ta soeng üldse ei häiri, minu meelest on see "tõusin just voodist" look talle imeilus. Samas hakkab mind vaikselt häirima juba see, et teised leiavad, et laps näeb "sorakil" välja. 

Mis ideid teil on?

Samal teemal

12. märts 2015, 13:42
Malluka beebiblogi: keda huvitavad võõraste laste pildid?
9. märts 2015, 13:44
Malluka beebiblogi: kas teie tahaksite, et teie mees oleks kodune isa?
8. märts 2015, 12:45
Malluka beebiblogi: millest sina lapsena valesti aru said?
20. veebruar 2015, 10:09
Malluka beebiblogi: Mari esimene hoiukogemus

10 KOMMENTAARI

a
Aet 8. märts 2015, 13:51
mina järgisin n ö vanarahvatarkust ja pügasin aastase pliksi kiilakaks. Nujah, taheti lintšida küll, aga praegu korralikud paksud juuksed preilil. Poisi puhul see oli loomulik, et pügad.
Eks need titejuuksed asenduvad ikka ilusamatega kyll, aga hoolt vajavad ikka.
l
Liis 6. märts 2015, 00:26
Need nn titejuuksed ongi sellised pehmed ja õhukesed, aga ajapikku lähevad tihedamaks. Kõigil pisikestel ei saagi olla parukajagu juukseid peas :) Pat...
(loe edasi)
Loe kõiki (10)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee