Presidendiball

ÕHTULEHE VIDEO: Tanel Padari suurim hirm: äkki ma olen juurde võtnud (20)

Katrin Rohtla | Video: Mari Luud, 27. veebruar 2015 13:41
Foto: Mari Luud
Tanel Padar ja Kristel Mardisoo särasid ja tõmbasid Jõhvi kontserdimajas tähelepanu presidendipaariga peaaegu võrdselt. Kuid kes oleks osanud arvata, et rokkar Tanel Padar kartis, et on enne vastuvõttu liialt juurde võtnud.

"Selle kleidi sees on ainuke koht, kus meil siin Jõhvi kontserdimajas värsket õhku on. Ma arvan, et seal sees on üks pahmakas värsket õhku küll," vihjab Tanel Padar oma kaaslanna Kristel Mardisoo avarale peokleidile.

"Malbest on asi väga kaugel," kinnitab Kristel, et pole rokkarit veel päris pehmeks ja malbeks muuta suutnud. Taustaks kõlab Taneli naljatlev naer.

"Eks tuleb ju arvestada ka kaaslasega," meenutab Tanel, kuidas ta aastate eest Jõhvis kontserdimajas üksi käis, siis oli tal spetsiaalselt õmmeldud natuke rokkivam kuub.

"Kui kaaslane näeb palju vaeva ja tuleb nii ilusa kleidiga, Kuidas ma saaks teistmoodi, kui olla ka kord aastas ilus," näitab rokkar siiski oma natuke hellemat poolt.

"Mul oli ainuke hirm see, et kui ma helistasin oma kostüümi pärast, siis ma kartsin, et äkki ma olen juurde võtnud. Aga ei olnud. See, mis kaks aastat tagasi läks täpselt samamoodi lupsti selga - ka praegu," säras Tanel.

Kuidas mõjus Jaan Pehki esinemine Tanel Padarile ja kuhu plaanis paar pärast pidu minna - vaata Õhtulehe videost!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee