Galeriid

LÕBUS PROTESTIGALERII ja VIDEO: TransferWise'i alastijooks New Yorgi tänavail (11)

Õhtuleht.ee, 27. veebruar 2015 10:22
TransferWise tähistas laienemist USA turule pankadevastase aktsiooniga New Yorgi tänavail veebruaris 2015.Foto: TransferWise
Eestlaste asutatud ja Londonis tegutsev rahaülekandeteenuseid pakkuv idufirma TransferWise tähistas laienemist USA turule pankadevastase aktsiooniga New Yorgi finantspiirkonna tänavatel.

Kakssada TransferWise'i protestijat trotsisid New Yorgi külmarekordeid löövat ilma, kui marssisid alasti Wall Streetil ja protestides sellega pankade ülemääraste teenustasude vastu, edastas Kommunikatsioonibüroo JLP.

"Tahtsime ameeriklastele näidata, et meil on tõsine kavatsus raputada pangandussüsteemi, mis ei paku sageli ei läbipaistvaid ega õiglaselt tasustatud teenuseid, ja et oleme valmis ka riided seljast viskama, kui see aitab inimeste tähelepanu tõmmata," kommenteeris üritust TransferWise'i asutajaid Taavet Hinrikus.

TransferWise on ka varem ebatraditsiooniliste kampaaniatega silma paistnud. Vaid mõni nädal tagasi avaldasid hommikumantlites protestijad meelt Londoni finantspiirkonnas, kus puhuti õhumulle, lennutati vanniparte ja sõideti ratastel vannides. Nii tehti üleskutse teha pankadele korralik puhastus.

Samal teemal

10.06.2014
Richard Branson investeerib TransferWise'i
05.02.2014
TransferWise arendaja Taavet Hinrikus saab Valgetähe teenetemärgi
18.12.2013
Ärigigant Richard Branson kiidab eestlaste loodud süsteemi Transferwise
06.02.2011
Eestlased proovivad luua valuutavahetuse Skype'i

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee