Meedia

Presidendi skandaalne nõunik taas marus: Eesti ajakirjanikele on kõik üks suur naljaasi, õnneks on teisi keeli, milles uudiseid lugeda (89)

Delfi/Õhtuleht.ee, 26. veebruar 2015 15:01
Iivi Anna MassoFoto: Stanislav Moškov
President Toomas Hendrik Ilvese nõunik Iivi Anna Masso avaldas sotsiaalmeedias taas oma viha ajakirjanike vastu, kirjutades tigeda kommentaari IRLi nimekirjas riigikokku kandideeriva Mari-Ann Kelami postituse alla.

Mari-Ann Kelam kirjutas Facebookis, kuidas teda tüütavad ära kõiksugu kommentaatorite ja saatejuhtide itsitavad ja ironiseerivad, isegi halvustavad sõnavõtud, kuidas rahvas on nii tüdinenud valimistest ja kõik poliitikud on imelikud ja kaovad pärast valimisi niikuinii ära.

Samal teemal

"Kas oleks tõesti parem elada diktatuuris, kus pole mingit valikut ega sõnavabadust?" küsis Facebookis Mari-Ann Kelam.

Sellele seisukohale reageeris emotsionaalselt presidendi nõunik Iivi Anna Masso, kelle hinnangul on Eesti ajakirjanikele lisaks valimistele üldse kõik üks suur naljaasi ja nende ainus huvi inimeste vastu on neile ära panna, lajatada ja sülitada. "Õnneks on teised keeled, milles saab näha-lugeda ka sisukat, inimlikku ja mõistlikku," leidis Masso.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

17 aastat Eestis elanud ja töötanud ajakirjanik Risto Vuorinen oli veebruari alguses nördinud president Toomas Hendrik Ilvese nõuniku Iivi Anna Masso Twitteri üleskutse peale hakata tema tagasihoidlikku isikut boikottima.

Soome Ajakirjanike Liit tuli seepeale välja avaldusega, milles taunis Masso üleskutset.

Samal teemal

07.12.2015
Iivi Anna Masso: mind visati lossist välja just siis, kui hakkasin nõudma kuulujuttude algupära väljaselgitamist
06.03.2015
Mis oli Iivi Anna Masso koondamise ametlik ja mis tegelik põhjus?
03.03.2015
Iivi Anna Masso lahkus riigipea nõuniku kohalt
14.02.2015
Presidendi nõunik Masso: Soome on elukohana parem kui Eesti