Meedia

Presidendi skandaalne nõunik taas marus: Eesti ajakirjanikele on kõik üks suur naljaasi, õnneks on teisi keeli, milles uudiseid lugeda (89)

Delfi/Õhtuleht.ee, 26. veebruar 2015, 15:01
Iivi Anna Masso Stanislav Moškov
President Toomas Hendrik Ilvese nõunik Iivi Anna Masso avaldas sotsiaalmeedias taas oma viha ajakirjanike vastu, kirjutades tigeda kommentaari IRLi nimekirjas riigikokku kandideeriva Mari-Ann Kelami postituse alla.

Mari-Ann Kelam kirjutas Facebookis, kuidas teda tüütavad ära kõiksugu kommentaatorite ja saatejuhtide itsitavad ja ironiseerivad, isegi halvustavad sõnavõtud, kuidas rahvas on nii tüdinenud valimistest ja kõik poliitikud on imelikud ja kaovad pärast valimisi niikuinii ära.

Samal teemal

"Kas oleks tõesti parem elada diktatuuris, kus pole mingit valikut ega sõnavabadust?" küsis Facebookis Mari-Ann Kelam.

Sellele seisukohale reageeris emotsionaalselt presidendi nõunik Iivi Anna Masso, kelle hinnangul on Eesti ajakirjanikele lisaks valimistele üldse kõik üks suur naljaasi ja nende ainus huvi inimeste vastu on neile ära panna, lajatada ja sülitada. "Õnneks on teised keeled, milles saab näha-lugeda ka sisukat, inimlikku ja mõistlikku," leidis Masso.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

17 aastat Eestis elanud ja töötanud ajakirjanik Risto Vuorinen oli veebruari alguses nördinud president Toomas Hendrik Ilvese nõuniku Iivi Anna Masso Twitteri üleskutse peale hakata tema tagasihoidlikku isikut boikottima.

Soome Ajakirjanike Liit tuli seepeale välja avaldusega, milles taunis Masso üleskutset.

89 KOMMENTAARI

k
KIISUKE 1. märts 2015, 08:58
Proua Masso Eesti riigist välja mingu tagasi sinna kust tuli, meil ei ole vaja selliseid vuhvaid kes on endast nii heal arvamusel tekitab ainult pahandusi ja ebameeldivusi eesti riigile,ennast täis varblane.
m
mulk 28. veebruar 2015, 21:21
Aja kirja nikke meil hulgim,kõik paberi veerud täis nende iba,Proff ajakiranike on käputäis eesti peale ,ülejäänud on sosssepad ja kirjatsurad,kes vorbivad lugusid selleks,et pappi saada ja ära elada,tõde ja arukust on neis lugudes zero!
Loe kõiki (89)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee