Foto: Mari Luud
Katrin Rohtla | Video: Mari Luud 26. veebruar 2015 13:18
Jõhvis presidendi vastuvõtul käinud näitlejanna Ülle Lichtfeldt kandis kleiti, mis loodud juba aastal 2002. Poliitikust abikaasa Indrek Saar nautis aga tehniliselt keerulist kontserti.

Näitlejanna sõnul on kõik tema kleidid alati tulnud Kairi Vildersoni käe alt.

"See konkreetne kleit on aastast 2002," paljastab näitlejanna, et tegu on ühe Vildersoni kollektsiooni esitluselt lattu seisma jäänud kleidiga.

Ülle Lichtfeldt ja disainer avastasid 13 aastat vana kleidi, mis sobib naise selga valatult.

Poliitik Indrek Saar rääkis aga Õhtulehele, et tema nautis tehniliselt väga keerulist ja ambitsioonikat kontserti, mis tehti ära suisa perfektselt.

"Presidendi kõne vastas täna nendele küsimustele, mis ajas püsti on. Et me kõik kodanikuna võtaksime selle riigi tuleviku mõjutada ja läheksime valima. Kui meie lähistel toimub sõda, et kuidas me sellesse suhestume," kommenteeris Saar.

Samal teemal

Kommentaarid  (73)

Mari 2. märts 2015 13:01
Nii tore ja uskumatult kena on Ülle. ja ta kannaks välja ka 40 a tagasi tehtud kleidi. Mulle ta väga meeldib. Küll on lastel hea meel kui selline ema on. Jõudu talle.
28. veebruar 2015 18:19
Need, kes siin sappi pritsivad, võivad ainult unistada kleidist, mida kandsid 13 aastat tagasi, sest kaal on ju kolmekordistunud........ Üllele ainult edu!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS