VARUVARIANT: Kuigi vastuvõtupäev ei kulgenud plaanipäraselt, kinnitab Iiris Vesik: «Mul on ­ainult rõõm kanda seda ilusat Aldo Järvsoo kleiti uuesti.» Tema kostüümivalik pälvis pärast 2013. aasta presidendi vastuvõttu ohtralt kiidusõnu. (Laura Oks)

Laulja Iiris Vesik, kes kandis presidendi vastuvõtul teist korda Aldo Järvsoo disainitud veripunast suure lehviga kleiti, tunnistas ballil Õhtulehele, et plaanis tegelikult tõmmata selga uue helesinise kleidi, kuid kavatsuse nurjas õnnetu äpardus. 

"Mul pidi olema täna üks teine kleit, aga täna (pühapäeva – toim) hommikul juhtus õnnetus ja ei saanud seda kleiti panna. Ma olin väga-väga stressis," tunnistas Iiris Vesik, kellel oli õnneks varasem tualett varuvariandina kaasas. "Lihtsalt igaks juhuks – jumal tänatud!"

Ta muretses esiti, mida kõrvalt arvatakse, kui ta ilmub seekordsele vastuvõtule samas kleidis kui tunamullu. "Mõtlesin: kurat, mida nad nüüd küll ütlevad? Aga siis mõtlesin, et see on nii esimese maailma probleem – mul on ilus ekstravagantne kleit olemas ja ma olen kurb, sest mul ei ole teist sellist kleiti. Loomulikult oleks ma tahtnud kanda midagi uut, sest mulle meeldivad uued asjad, aga samas ei ole mõtet oma riiete pärast nii hullult stressata," arvab Vesik kokkuvõttes.

Mis õnnetus uue kleidiga juhtus, ei soovinud lauljatar selgitada. Ta nentis, et seda ei saa enam kunagi kanda.

Jaga artiklit

3 kommentaari

K
Kommike  /   10:51, 26. veebr 2015
väga ilus ja kena oled selles kleidis ja keegi kusagil kommimas ütles,et olid väga särtsakas kes ei jää iial vanaks.Väga kena ja kiftike olid.
P
pole hullu,lapsuke!  /   09:45, 26. veebr 2015
väga ilus kleit on, pole põhjust vabandada. et eelmisel aastal sama? ja mis siis sellest:) minusuguseid on veel teisigi , kes ei pea vajalikuks mäletada , mis just eelmisel aastal kellelgi seljas oli.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis