Krimi

AVARII TARTUS: kas baarist välja visatud purjus mees tuli autoga õiglust nõudma? (15)

Õhtuleht.ee, 25. veebruar 2015, 13:05
Foto: Jürgen Puistaja
Tartus sõitis joobes mees oma BMW-ga Rüütli tänaval vastu pinke ja tänavaäärsete majade treppe. Mehel oli samal ööl tekkinud ühes Rüütli tänaval asuvas baaris turvameestega konflikt.

Täna öösel kella 1 ajal teatati politseile liiklusõnnetusest Rüütli tänaval, kus sõiduauto BMW, mida juhtis 38-aastane mees, sõitis jalakäijate tsoonis oma autoga otsa tänavale paigaldatud pinkidele ja tänavaäärsete majade treppidele.

Kohalekutsutud politseinikud hindasid, et mees on joobes ning pärast esialgsete menetlustoimingute lõppu alustati mehe suhtes menetlust ning tal lubati sündmuskohalt lahkuda.

Õnnetuse tagamaad pole veel teada, kuid politseile teadaolevalt oli autojuhil samal ööl mitu konflikti ühe Rüütli tänava baari turvatöötajatega. Kui ühel juhul lahenes konflikt mehe baarist välja saatmisega, siis teisel juhul kasutati agressiivse mehe suhtes ka gaasi.

15 KOMMENTAARI

m
mõnna 26. veebruar 2015, 08:27
mitte 38 aastane mees vaid 38 aastane suur m...
t
Tim 25. veebruar 2015, 22:33
Pm.eluaeg tagaveolistega sõitnud,talvel saab hakkama küll kui natukenegi mõistust on,abiks LSD mehhaaniline differ(mitte mingi el. juhitav kärakas).Eg...
(loe edasi)
Loe kõiki (15)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee