Galeriid

FOTOD: muidu lähestikku seisev presidendipaar hoidis eile silmanähtavalt distantsi (37)

Õhtuleht.ee, 25. veebruar 2015 13:03
2007. aasta vastuvõtul.Foto: Tiina Kõrtsini
Eilsel Eesti Vabariigi aastapäeva presidendi vastuvõtul jäi vaatajatele silma presidendipaari jäine suhtlus, mis osutus eriti teravaks kätlemise ajal. President Toomas Hendrik Ilvese ja Evelin Ilvese vahe õlast õlani oli veidi alla poole meetri.

Võttes arvesse president Ilvese pikkust, siis arvutuste kohaselt lahutas presidendipaari ligikaudu 37,3 sentimeetrit.

Samal teemal

Kui president Ilvese esimeste valimisaastate aegu hoidis paar teineteise ligi, vahetas õrnutsevaid pilke ning hoidis isegi käest kinni, siis viimase paari aasta jooksul on lõhe presidendipaari vahel aina suurenenud. Eriti võis seda märgata ka 2013. aastal, kui Ilvesed hoidsid küll käest kinni, ent neid lahutas ligikaudu 35 sentimeetrit. Toona olid näoilmed siiski sõbralikumad kui tänavu.

Küll jääb presidendiballi pilte vaadates märku, et Evelin Ilves otsib tihti abikaasa pilku, kuid tihti tulutult. Nii ka tänavu.

"Evelin küll otsib Toomas Hendrik Ilvese pilku, kuid abikaasa ei tule talle vastu – tal puudub elementaarne viisakus. Tundub, et nad on omavahel jõudnud oma suhetes kokkuleppele, leidnud mingi lahenduse," rääkis kehakeele ekspert Atali Stahlman tänases Õhtulehes.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee