18
fotot
2007. aasta vastuvõtul. (Tiina Kõrtsini)

Eilsel Eesti Vabariigi aastapäeva presidendi vastuvõtul jäi vaatajatele silma presidendipaari jäine suhtlus, mis osutus eriti teravaks kätlemise ajal. President Toomas Hendrik Ilvese ja Evelin Ilvese vahe õlast õlani oli veidi alla poole meetri.

Võttes arvesse president Ilvese pikkust, siis arvutuste kohaselt lahutas presidendipaari ligikaudu 37,3 sentimeetrit.

Kui president Ilvese esimeste valimisaastate aegu hoidis paar teineteise ligi, vahetas õrnutsevaid pilke ning hoidis isegi käest kinni, siis viimase paari aasta jooksul on lõhe presidendipaari vahel aina suurenenud. Eriti võis seda märgata ka 2013. aastal, kui Ilvesed hoidsid küll käest kinni, ent neid lahutas ligikaudu 35 sentimeetrit. Toona olid näoilmed siiski sõbralikumad kui tänavu.

Küll jääb presidendiballi pilte vaadates märku, et Evelin Ilves otsib tihti abikaasa pilku, kuid tihti tulutult. Nii ka tänavu.

"Evelin küll otsib Toomas Hendrik Ilvese pilku, kuid abikaasa ei tule talle vastu – tal puudub elementaarne viisakus. Tundub, et nad on omavahel jõudnud oma suhetes kokkuleppele, leidnud mingi lahenduse," rääkis kehakeele ekspert Atali Stahlman tänases Õhtulehes.

Jaga artiklit

37 kommentaari

  /   17:56, 26. veebr 2015
saku proual jälle tabletid võtmata, nii emotsionaalne teine
A
Aili  /   09:18, 26. veebr 2015
LOLLIKARI..... kas ajakirjandusel viisakus üldse puudub või õpetataksegi neid nuhkima...vahet tegemata kus ja kuidas. Mina keelaks presidendi ja tema pere järel nuhkimise tema ametiaja jooksul üldse ära. Kas presidendi kantselei ametnikel ei ole seda võimalik korraldada .Aga Vassili on küll vaja uuesti õppima saata või saata komandeerigusse kuhugi kaugemale Eestist.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis