Presidendiball

ÕHTULEHE VIDEO: Kristiina Ehini kleit sündis loengust "Vetelkõndimine" (19)

Katrin Rohtla | Video: Mari Luud, 25. veebruar 2015, 16:40
 Mari Luud
Luuletaja Kristiina Ehin ja tema muusikust abikaasa Silver Sepp kandsid küll ühtivaid rõivaid, kuid Jõhvi kontserdimajas peetud aastapäevale pühendatud kontserdist oli neil täiesti erinev arvamus.

"Minu jaoks oli kõike natuke liiga palju," rääkis Ehin, et kui ta kuulab sõna või muusikat, siis ta ei vaja juurde visuaali.

Silver kinnitab aga vastupidiselt abikaasale, et tema nautis kontserti jällegi väga.

Intervjuu ajal tuli Silveril kallimale mitu korda appi rutata, sest Kristiina Ehini imeline kleit kippus möödujaile jalgu jääma.

Kleit ise sai aga alguse ja idee Kristiina enda poolt ööülikoolis peetud loengust "Vetelkõndimine". See sütitas Lee Reinulat luuletajale taolist kleiti looma.

Kuigi kleit kippus möödujaile jalgu jääma, siis Kristiina nautis peokleiti väga.

"Minule kui vanamoodsale inimesele meeldib väga see, et ma olen nii kaugel, et ainus võimalus mind tervitada on kätt suudelda," selgitab Kristiina Ehin.

19 KOMMENTAARI

k
Kinkige keegi talle kamm... 27. veebruar 2015, 14:31
Ka õhukesed ja ludus juuksed saab kenaks sättida.Peaaegu nagu õlgedest magamast tõusnud. Väga armas ja lihtne pika juukse soeng oli Rainer Vakra kaaslannal.Ka Värk Luisa kergelt sasine pats oli kena.Kristiina Ehini soeng oli lohakuse tipp.
a
andke andeks 26. veebruar 2015, 13:35
juuksed olid küll nii segamini ja ripakil nagu oleks just voodist välja karanud, ja ärge öelge, et see on in, seda lohakust oli kole vaadata
Loe kõiki (19)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee