Videod

Mida tähendas Luisa Värgi sõrmega oimukohale koputamine? (78)

Katharina Toomemets, 23. veebruar 2015 07:00
Foto: ERR (kaader saatest)
Televaatajaid ja kohalolijad hämmastas võistluse ajal kõvasti üks asi. Kui hakati tagantpoolt välja kuulutama lõplikku järjestust ja öeldi, et finaali kümnendale kohale on platseerunud Luisa Värk looga "Minu päike", oli Luisa oma green roomi kaaskonnaga kaadris ja kaamerasse vaatamata koputas kellegagi vesteldes näpuga oimukohale, andes justkui signaali, mida arvab finaali viimasest kohast. 

"Olime omavahelises vestlushoos ega jälginud eetris toimuvat. See, et minu žest sattus sellises kontekstis eetrisse, on kurb ja piinlik lugu," ütleb Luisa, et žest polnud absoluutselt seotud tulemustega, vaid käis nende omavahelise vestluse juurde hoopis muul teemal. "Kui see kedagi solvas, siis vabandan südamest. Olen küll juba kaheksa aastat harjunud eluga rambivalguses, aga näe – ikka ununeb, et kaamerate juuresolekul ei ole kunagi päris omavahelisi vestlusi."

Luisa ei ole kümnenda koha pärast absoluutselt pettunud. ""Minu päike" on ju tegelikult päris hea laul – seda näitab ju ka sadade hulgast kümne hulka jõudmine – aga Eurovisionil ma seda siiski ette ei kujutaks. Seetõttu ei olnud meil algusest peale rohkem ootusi kui laulda Nordea laval. See soov täitus ja oleme väga õnnelikud. Olen ka tänulik neile paljudele inimestele, kes selle piinliku eetriapsu peale lohutavaid ja rõõmustavaid sõnumeid on saatnud."

Elina ja Stig väärisid Luisa sõnul võitu väga. "Ka Daniel Levi laulu hea energia hakkas mulle poolfinaalis meeldima. Igal juhul on meil põhjust Viinis peetavale võistlusele kogu südamest kaasa elada."

Samal teemal

19.09.2015
Peaministri peaaegu-äia viimane äri Soomes läks vett vedama
23.02.2015
EUROVISIONILE SÕIDAVAD ELINA JA STIG: see on täiesti ebareaalne!
21.02.2015
FOTOUUDIS: vaata, milline oli Luisa Värgi reaktsioon "Eesti Laulul" viimasele kohale jäädes!
21.02.2015
"Mõni lugu on nagu matemaatiline võrrand, teine kõlab nagu koolibänd."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee