Eesti uudised

Briti härrasmees palub Galojani toetada: see, mis Anna-Mariaga tehti, on häbiväärne õiguse kuritarvitamine (100)

Õhtuleht.ee, 21. veebruar 2015 19:30
Foto: Kuvatõmmis/Facebook/Tristan Jervis
Üle kolme aasta Londonis redutanud Anna-Maria Galojan toodi neljapäeval Eestisse ja viidi politsei eskorti saatel otsejoones Tallinna vanglasse. Ligi 60 000 euro varastamise eest vangikongi pistetud Anna-Maria Galojani inglasest sõber Tristan Jervis kutsub aga Facebookis inimesi üles oma kallist sõbratari vanglateel toetama.

"See, mis Anna-Mariaga tehti, on häbiväärne õiguse kuritarvitamine," kirjutas Jervis, kelle hinnangul ei teinud Galojan midagi muud peale Eestis vohava korruptsiooni paljastamise.

"Kahjuks on Eestil korruptiivne valitsus, mis jätkab inimõiguste rikkumist, sest seda kontrollivad varju jäädes ja isegi avalikult endised KGB stiiliga kommunistid tumedast nõukogude ajast, kes on korrumpeerunud ja rikuvad inimõigusi oma inetute KGB kommetega ja kes sisemuses põlgavad lääne demokraatlikke kombeid," kirjutas Jervis.

Mehe sõnul karistavad need poliitikud Galojani, sest Galojan on kõike seda, mida nemad ei ole.

Jervis kutsus inimesi üles Galojanile toetuskirjasid kirjutama ja ütles, et jagab soovijatega Galojani vangla-aadressi. "Pidage meeles, mida enam toetust saame talle sel murettekitaval ajal anda, seda parem," kirjutas Jervis.

Samal teemal

05.07.2015
"REPORTERI" VIDEO | Galojan saab vanglast priiks
15.06.2015
VANGLALEKTÜÜR: Anna-Maria Galojan loeb trellide taga olles ka Õhtulehte
23.02.2015
GALOJANI KALLIM: Eestis on korrumpeerunud valitsus
21.02.2015
Kolm aastat lusti läbi – neljapäeval tõi politsei Galojani Eestisse ja pani vangi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee