Eesti uudised

Maksuameti peadirektor: oli prognoositav, et autode kontroll tekitab rahulolematust

Sander Silm, 19. veebruar 2015, 09:56

23 KOMMENTAARI

v
veteran/ 20. veebruar 2015, 13:35
Suur viga, et maksuamet rabeleb vaid oma huvidest, rahvas ja riik seda anetkonda ei koti. See Helm paistab olevat lihtsalt üks peenike kelm, näost on ka jubeda olemisega.
v
väino/ 20. veebruar 2015, 08:02
selliste vastu aitab ainult pesapallikurikas!
n
nutt ja hala/ 19. veebruar 2015, 22:45
küsige mõne raamatupidaja käest,mis ettevõtetes tegelikult toimub ja te näete,et see autode käibemaks on piisake meres.ükskord pidi sellele priiskamisele lõpp tulema.ei ole asja,mida nutikas ettevõtja ei saa oma ettevõtte kuludesse kanda.ainuke,mida ta teha ei saa,on min palgast suuremat palka töötajale maksta,vat selleks raha ei ole
m
mina/ 19. veebruar 2015, 21:55
homod jätke rahule eesti rahvas
m
mina/ 19. veebruar 2015, 21:54
olen enam kui kindel et direktor lipsab kaa poest läbopi ameti autoga
v
VÄGA ÕIGE / 19. veebruar 2015, 21:40
AGA ALUSTADA tuleb RIIGIGA seotud ettevõtetest - KOV, jms. Nt. suvel kohtab rannaliival, folgil, muudel üritustel , Elioni, EMT , kiirabi alluvus laborantide autosid, Eesti Energia jms. , lisaks tuleb vaadata milleks ettevõtjad praamile pileteid broneerivad kui asutuse üritusi pole .....Tulebki lõhki lüüa nagu konnad
m
MAKSUAMETILE palve / 20. veebruar 2015, 14:12
PALUN võtke ka kõik üle 2,5 T kandejõuga veokid LÖÖGILE , sest tegelikult on see jama , kus VEOKID pargivad elamurajoonides ja ka Õuealadel (ka haagiseta ) , kuid TÖÖandjal peab olema oma Garaaž või territoorium
a
Andropov/ 19. veebruar 2015, 19:01
Meenus kohe vana - hea nõukaaeg! Nimelt taheti Andropovi ajal hakata korda looma ning hakati kontrollima seda, kas inimesed tööajal ikka tööl on, aga mitte mujal! Nimelt olin parasjagu tööpäeval, päevasel ajal kinos kui äkki, poole filmi pealt film peatati ja tuled põlema pandi ning hakati kõiki inimesi kontrollima, kas nad ei peaks nimelt tööl olema! Meie maksuamet on jõudnud juba samale tasemele - Palju Õnne!
s
Sander/ 19. veebruar 2015, 18:20
Selle maksuameti nuhkimishimu on ärimehed ise tekitanud. Taheti saada 100% KM tagasi, kuid koos sellega kaasneb ka see, et SÕIDAD VAID TÖÖALASEID SÕITE. Tasuta lõunaid pole eolemas ehk elu on suur diferents. Ei valda teemat peensusteni, kuid sügisel mingis raadios seda teemat lahati ja sealt meenub läbi udu, et kui KM tagastatakse vähem kui 100%, siis on mängumaa vabam. Võin muidugi võssa panna, kuna mind see ei puuduta, siis süvenesin teemasse väga põgusalt.

5
55 aastane mees/ 19. veebruar 2015, 17:43
peale nõuka aja lõppu olen omal käel elanud, ise endale tööandja olnud, ei ole mõistnud inimesi, kes Eestimaalt pagenud mujale tööd, leiba ja kes teab mida otsima. selle nuhiuudise peale, ausalt see juhtus esimest korda nende aastate sees, käis peast läbi mõte, et sellises riigis ma ei pea elama.
e
Edu siis ametiautoga suvilas käijatele/ 19. veebruar 2015, 17:07
Kisavad need kel kõige rohkem "king" pigistab, ma ei näe küll mingit probleemi.
ä
ärme unusta jäädvustamast / 19. veebruar 2015, 16:23
helmi ja teiste emta tegelaste kaubakeskustes ja vaba aja veetmise kohjtades viibimist ametiautodega ! Unustada ei saa samuti riigiettevõtete juhte ja nõukogude liikmeid , riigikogulasi ja muid tegelasi !
m
MaksuKaak/ 19. veebruar 2015, 16:14
Hehe. olen vastanud oma töökarjääris sadadele, tuhandetele MTA küsimustele. Iga mürgi vastu on tugevam vastumürk olemas. Alati tuleb juba eelnevalt vastavatele küsimustele vastamiseks. Iga MTA järelpärimine teeb mulle ainult rõõmu, saan neid kohe noomida neile palgamaksja ehk maksumaksja ajakulutamise eest, siis esitada vastuküsimusi. Kurb, et viimasel ajal ei taheta enam minuga rääkida, ma olevat liiga kuri, eelistatakse rääkida minu asetäitjaga. Konn hüppab, aga kurg neelab ta alla.
k
kohe nii hea/ 19. veebruar 2015, 15:58
NÕUKA-aegne tunne,kas uus riigikord juba.
a
aga/ 19. veebruar 2015, 15:43
kontrollige ka riigiasutustes ametiautode kasutamist ametnike poolt. Auna 6 asub üks amet, mis teisi kontrollib, kuid hoovis ei ole isegi suvel puhkuste ajal seismas ühtegi ametiautot. Autod nagu isiklikud kohe.
k
Kas/ 19. veebruar 2015, 15:17
siis kehtivad need seadused ka maksumaksja palgal olijatele, alates presidendist ja lõpetades m....ametnikuga? Või ongi juba tekkinud uus priviligeeritute klass, kelle heaolu tagamiseks peab ülejäänuid usinalt pügama?
k
kroku/ 19. veebruar 2015, 14:25
see maksuameti mees on lammas või lihtsalt mängib seda ?ettevõtjatelt ammu aeg malli võtta riigikogulastelt--kohtumine valijatega! ettevõtja võib äripartneri või kellega tahes kohtuda kus tahes ega pea maksuameti tölliga seda asja arutama!

n
nonii/ 19. veebruar 2015, 14:21
Needsamad ametnikud lõhuvadki riigi pensionifondi, sest selleks hetkeks kui nad ise pensionile jäävad, on riigi rahakott tühi kuna ebaloomulike piirangute ja maksudega kaotatud ettevõtlusest pole "halligi" järel ja järelikult ei laeku riigikassase ka sotsmaksu.
Niiet varuge kannatust härrad-prouad maksuametnikud ja lähitulevikus veendute selles kui osavalt te iseendile auku kaevasite.
s
Sasss/ 19. veebruar 2015, 14:02
Ostmaks auto, peab selle raha kõigepealt teenima. Siis oled maksnud teenitud summalt ära käibemaksu 20%. Nüüd kontol oleva summa eest ostad firmale tööauto ja hetkel küsid ostuhinnalt käibemaksu tagasi. Müües 2 aasta pärast pead aga selle käibemaksu müügihinnale otsa panema ja riigile edastama.
Rääkida, kuidas siis ettevõtja ostab auto ilma maksudeta on natuke naljakas väide. Vastupidi - ostmaks, on juba 20 % ära makstud!
m
muud midagi/ 19. veebruar 2015, 13:58
erakordselt ebamoraalne ebard
l
lyyli/ 19. veebruar 2015, 13:57
Kes kontrollib kontrolli, et ta kontrollimise käigus ei tee eraviisilisi supsakaid Kaubamajja? Maksumaksja raha ikkagi.
n
Naine/ 19. veebruar 2015, 13:36
Oh, mina vana inimene, mõtlen siinjuures, et kui see ametnike vägi, kes vargsi hiilivad spordisaalide, spaade ja inimeste koduväravate taga, tegeleks ka mingit väärtust loova tööga, oleks Eestil palju rohkem kasu. Ettevõtjad ja paljud töökohad ongi sellised, kus auto peab olema kogu aeg sõidus või sõiduvalmis. Pole mõeldavgi, et sõita ühest linna otsast või maal kusagilt külast kiirelt auto järgi. Inimene, kes istub arvuti taga ja mõtleb, et kõigil lõpeb tööpäev kui kell kukub. Niigi on vähe inmesi, kes tahavad tegelda tootva töö või äriga. Muudkui pigistame neid, kes veel vähegi suudavad ja tahavad. Ma ei vaidle vastu, et on AMETNIKKE, kellele üldse poleks vaja mingit ametiautot ega kompensatsiooni, aga need pole mitte äris ja tootmises tegelevad inimesed. Selgituseks niipalju, et ei tööta, ei ole kunagi kasutanud ametiautot, aga neid seadusi, mida kogu aeg muudetakse, olen pidanud elu jooksul järama küll ja küll. Ikka nii, et kes teeb, sellelt saab ka sada nahka.
v
valvas kodanik/ 19. veebruar 2015, 13:27
Kardan ,et see värk hakkab riigiametnikele omale rehaeffekti tekitama.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee