Eesti uudised

Galojan elab Londonis kui printsess, Eesti riik peab pealt vaatama ja ootama

Karoliina Vasli, 19. veebruar 2015 07:00

155 KOMMENTAARI

u
Uk is the best :)/ 21. veebruar 2015 12:54
boyfriend tal ka maru mures Eesti pärast :D
Tristan Jervis
1 tund · London ·
CALL TO ACTION: SUPPORT ANNA-MARIA GALOJAN AS BEST YOU CAN. :
What has been done to Anna-Maria is a disgraceful abuse of justice. All she did was to expose corruption in Estonia as the Estononian people deserve a Government that is democratic and open - they deserve a Government that is transparent, that is not corrupt and that does not abuse human rights. Unfortunately Estonia has a corrupt Government in place which continues to abuse human rights as it remains controlled from behind the scenes and even upfront by former KGB style Communists from the dark Soviet era who are corrupt and who abuse human rights with their ugly KGB practices and who deep down despise Western style democratic practices. They have punished her because she reprseents everything that they are not. Vast numbers of Estonian and British people, including a mounting number of politicians, are shocked and angry about this violation of justice.
YOU CAN WRITE SUPPORTIVE LETTERS TO HER. I have the prison address - all you hvae to do is message me on FB asking for it. Remember, the more support we can offer her the better at this troubling time. .
TRISTAN JERVIS
õ
õnneks/ 20. veebruar 2015 08:13
elas siiani londonis kellegi alfonsi rahakoti peal, nüüd siis kahjuks siin jälle minu pisku tasku peal, aitab nendest viljasalve rottidest, sunnitööle tuleb nad panna seal vanglas
v
Vasli ,/ 20. veebruar 2015 06:47
maailmas toimub nii palju huvitavat ja tähtsat. Sina aga oled usinasti platsis ainult siis kui löögi all on mõni blond kaunitar. Kas sa ei saa ikka veel üle, et Kuusalus koolis käies unelmate prints normaalse tütarlapse valis (blond ja kaunis tagasihoidlik neiu) ja sind vinninäolist kiibitsejat lähedalegi ei lasknud. Galojan on teinud käki jah, aga sina pole ka kriipsugi parem - mõlemad tirite vägisi seda köit , mis teile ei kuulu.
e
20. veebruar 2015 01:34
Enne valimisi siis lõpuks tõeliselt hea uudis!Loodame,et ta jälle Eestist jehhat ei pane!
u
uku / 19. veebruar 2015 23:09
k
19. veebruar 2015 21:20
k
Kalle (53)/ 19. veebruar 2015 21:20
Kõik. Piiga juba Harku vanglas.
E
Nevot/ 19. veebruar 2015 21:28
Esialgu Tallinna vanglas.
x
XXX/ 19. veebruar 2015 20:50
Lits läheb vangi varem või hiljem ikka.

d
19. veebruar 2015 20:45
delfis ju uudis,et toodi täna tallinna vanglasse.
l
lill/ 19. veebruar 2015 20:43
Jõudiski koju. Jääme raamatut ootama.
o
oi,aga pulli hakkab saama,/ 24. veebruar 2015 16:07
kiki võimuloleku ajal vaevalt,et lastakse mingi raamat avaldada,aga nüüd on väheke aega ettevalmistusi teha.
Tahaks tõtt kuulda.
r
reform/ 19. veebruar 2015 20:30
Ega Galojani siin keegi ei oota , eriti enne valimisi. Tal on piisavalt komprat oma endise koduerakonna kohta - teda ei olegi Eestisse vaja. Seepärast ongi prokuratuur ja kohtud korduvalt "reha peale astunud".
l
lullu/ 19. veebruar 2015 20:08
Aru ma ei saa, kellele seadused kehtivad.Seadus ei luba kohtulikult süüdimõistetud inimesel riigist lahkuda.Aastaid tagasi saates Reisile minuga,võitnud meesterahvas ei saanud reisile, ei lastud passikontrollist läbi. Nooruses mingi auto lõhkumine,trahvid ammu tasutud,kuritegu aegunud, kuid andmebaasist maha võtmata.Jäigi sõit ära...
g
Go Galojan!/ 19. veebruar 2015 19:55
Ei ole küll Galojani fänn ega pea teda ilusaks ega targaks. Aga fänna tema tegu - seda kuidas ta banaaniale kõrges kaares lagipähe laseb! Riik mis asetab suurvargad pjedestaalile ning keskendub tähelepanu kõrvalejuhtimiseks pisiriisujatele, ei olegi muud kui mõnitamist väärt. Edu sulle selles, Galojan!
p
pm/ 19. veebruar 2015 19:33
Eesti riigil peaks küll hunni+kute viisi suuremaid probleeme lahendada olema kui mingi Galojan .... aga noh, tõelistele probladele lahendust leida ei osata, siis juhitakse tähelepanu tähtsusetule.
k
Kes on/ 19. veebruar 2015 18:43
see tõupull, kelle rinna najal ta seal ilutseb?
a
arvan,et mitte matskalevipoeg./ 24. veebruar 2015 16:09
a
anonüümne/ 19. veebruar 2015 18:29
see on eesti enda viga, ta oleks kohe tulnud kohtusaalist käeraudadega vanglasse viia, ilmselgelt ei taha keegi vabatahtlikult rõõmsa näoga vangimajja minna, kui on võimalus paremat elu elada

s
Süütu Galojan/ 19. veebruar 2015 17:56
MTÜ Eesti Euroopa Liikumise raha pole mitte Galojani poolt pihta pandud. Selles on süüdi MTÜ juht ja raamatupidaja, kes peaksid raha seisu kontrollima iga päev, mitu korda päevas. Kaardi kasutamist saab piirata ja tühistada... ühe telefoni kõnega... Miks seda ei tehtud... Galojan rääkis, et nägi kuidas seda raha muudkui varastati, see ajendaski teda plastikkaarti kasutama... Nii et süüdlasi otsige ikka Eestis, mitte Londonist.
m
Marodööri moraal/ 19. veebruar 2015 19:53
Et kui kõhuli (oma) vara otsas pole, siis võivadki kõik seda karistamatult võtta? Loodan, et sulle su "tarkus" kunagi meenub, kui sult miskit pännu peaks pandama või kallale tullakse. Aga vaata ette, et sa siis süüdlast otsima ei hakka - võta vabalt, sest kõik ju virutavad ja kallaletunge tuleb ju ka ette. Lihtsalt ise oled nõrga kui akendel trelle ees pole ning judos musta vööd ei oma.
s
Silmapilgutus/ 19. veebruar 2015 17:28
i
inga/ 19. veebruar 2015 16:04
kas ikka eesti riik tegi taotluse inglismaale galojani kinnivõtmisele, vaevalt küll. see mida rahvale pähe määritakse ei tasu uskuda nii valelikku riiki kui meie riik annab euroalas otsida. meil on kõik moonutatud ja kõverdatud. meie töllmok oli galojaniga koos raha varastamas, eks sealt ka need arusaamatused mida püütakse kinnimätsida. meil on ikka nii, mida suurem varas seda kõrgem koht.
t
to inga/ 19. veebruar 2015 16:22
kle toru, just selle sama Eesti poolt välja antud väljaandmiskäsu täitmist UK poolt galojan UK kohtus vaidlustabki!!
k
keda/ 19. veebruar 2015 16:31
sa töllmoka all mõtled,kas S........
n
no juuti ikka,ühe kamba tegijad ju.../ 24. veebruar 2015 16:12
e
Elagu Kalojan !/ 19. veebruar 2015 15:42
Väga tubli naine...see näitab meie riigi saamatust.Kui oli teada, et pidi minema istuma aga lasti ära lennata.Hahaaahaaa.Isegi KOHVERIT ei suudeta venemaalt ära tuua, aeg muudkui läheb ja enam ei räägitagi Miks?????Millal KOHVER eesti pääseb, rääkige parem sellest.Need kes Kalojani ladestavad, siis palun tehke järgi, kas te suudate...kas saate sellega hakkama.Tubli ja tugev naine, kes võitleb oma õiguste eest !!!!
k
Kas/ 20. veebruar 2015 14:16
õiguste all, mille eest too "tubli ja tugev naine võitleb" pead sa silmas õigust varastada?
Oled ikka pea peale kukkunud või? Elagu Galojan, my ass!
s
susi / 19. veebruar 2015 15:25
tubli ,oskas endale kobeda vaikimistasu välja kaubelda ! ...kas raha tuleb kellegi taskust või maksab hoopis ..........kes oli see grupp inimesi ,kes tegid toodukesest ülemuse ,kellel oli vaja anda allkirja õigus. Ilmselt oli see väga kõva raha ,mis vasakule jooksis ......
a
Ats/ 19. veebruar 2015 14:52
Galojani lugu on tähtsusetu, tähtsam on aastalaste püsimajäämine oma kodumaale
n
nokku/ 19. veebruar 2015 14:33
no jaah....eks sellisele kavaleerile kalojann kõlbab kull! kalojannil sellised väljaveninud mokad....miks? ei tea,kas sellest raskest tööst,mis ta seal tegema peab,et teda välja ei anta...siia ,eestisse,....vanglamehed ootavad juba ammu!
a
Aga milles probleem?/ 19. veebruar 2015 14:31
Eestis liigub ,elab ja väisab hulganisti Briti alamaid ,kelledest paljud on siinsete seadustega pahuksis,paljud lihtsalt jooksus oma kodumaa seadusilma eest ning veel on igasuguseid tähtsamaid ja vähetähtsamaid tegelinskeid,kes lausa mõrva tellima on siia tulnud (meenutagem kasvõi aastaid tagasi ühe briti keissi,kes tappis oma ärikonkurendi ja tellis ka teisele mõrva,eesti kohus andis viksti ta Brittidele üle!). seega hammas hamba vastu,teatud ametkonnad peaksid aastakese operatiivtööd tegema ja võtma kinni mingi "thtsamapoolse kala" või grupp britte ,kes on siin mingid kuriteod korda saatnud või siis interpoli tagaotsitavad. Ja siis tuleb hakata neid marineerima,uskuge mind ,briti siinne saadik ja briti välisministeerium ajavad asja üpris kiirelt korda Galojani suhtes. Niimoodi operatiivselt tegutsevad britid näiteks ,kui nende alamad on kusagil Tais või islamiriikides narko või muu asjade pärast surma või eluksajaks vangi mõistetud! Mida on häbeneda eesti riigil,me oleme ju võrdsetel alustel EL-s ,NATO-s ,nad ise on kiidelnud kui vaprad ja ustavad liitlased on eesti sõjaväelased jms. blaa-blaa. Aga kui vaja on nendelt abi ,siis näitavad meile näpuga "nurgas kohta" ,kus peaksime nende arust oma arengult nende kõrval olema. Eesti on liialt enesehoidlik ja kartlik ,kui me ise teeksime rohkem ,siis nad ka aktsepteeriksid seda,sest neil pole midagi isiklikku ,vaid puhas bisnis ja riiklikud huvid.
Või siis unustage see pruntishuultega armeenia kaval tüdruk,ükskord ta tuleb siia niikui nii (vist loodab ,et kui võimule tuleb keskpärakkond ,et siis saab amnestia või toimiku ülevaatuse).

k
kodanik/ 19. veebruar 2015 14:22
Ju on Eesti riigil teda põhjust peljata, miks muidu pole midagi tehtud.
i
imetlen taevani/ 19. veebruar 2015 14:11
assüül 10-sse riikik ruttu
g
Galojan/ 19. veebruar 2015 14:02
Tehke korda, enne asjad Eestis olevate rahva röövijatega ja siis, ajage taga ühte Galojani.Mina näiteks uuriks, kust tulevad rahad Härma talu ülalpidamiseks ja kust saadakse rahad pingviinide paraadiks ja ilutulestikkudeks?
s
SULLE GALOJAN/ 19. veebruar 2015 17:29
kuidas oled sa nii rumal,et küsid kust tulevad rahad härma talu ülal pidamiseks ja pingviinide paraadi ja ilutulestiku jaos,rumal küsimus.vastan siis ja jäta ,meelde: JUST NIMELT SINA JOBUKE JA KÕIK MEIE MAKSAME SELLE JU KINNI. jäi see sulle meelde põmmpea.
k
Kunagine kaasistuja/ 19. veebruar 2015 13:28
Vene ajal ning veel EV algusaastatelgi võeti kinni mõistetud ikka kohe kohtusaalis vahi all ja transporditi vanglasse. Ei mingit põgenemist! Kohtualused tulid kohtuistungile juba koos vajalikke asju täis tuubil kotiga.
P
!!!/ 19. veebruar 2015 13:31
Praegu enam ei saa. Odavad laage-tüüpi on suletud. Kolmetärni eurovangla 1 kamber maksab keskmise eramaja hinna. Kohti napib! Vangi mõistetud ootavad graafiku allusel järjekorras, et millal sisse saab.
õ
õigusriik/ 19. veebruar 2015 13:13
Reformi erakonna varas kellele ei hakka ükski hammas peale nagu kõigile selle erakonna varastele.
l
19. veebruar 2015 13:07
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
1
13.07hunt hunti ei murra/ 19. veebruar 2015 13:19
no,no,keda on reformist karistatud???kas autorollod või ämma kilekotid,VEBfondid jne.?
v
Vanale Ahvile/ 19. veebruar 2015 12:54
kusema, kusTA, kusNUD, kusTUD, mina kusin, sina kusid, tema kusi, me kusime, te kusite, nad kusid.
a
aga/ 19. veebruar 2015 13:32
Nii saab ka setu paremini aru!
j
Juuli/ 19. veebruar 2015 12:45
Siintoodud fotodel ei ole kuskil näha, et ta külastas balli, vaid seda, et ta on lasknud end pildistada hotelli koridoris. Aga temasuguste tulevik on nii ehk naa tume, sest mõne aasta pärast on ta isegi vanade meeste käevangus olemiseks liiga vana, noile aga on kogu aeg vaja värsket liha.
Huvitav, millega see botoksiõnnetuse üle elanud naisterahvas seal Londongradis tegeleb ka peale raha omavate meeste kõrval poseerimise?
m
Ma kardan/ 19. veebruar 2015 12:55
et ta ei tegelegi suurt millegagi - ja paha lugu, et isegi mitteluksusliku elusstiili juures harjub sellega kole kähku ära ning pärast on ümberlülitumine oi kui pagana raske! Mis vanusesse puutub, siis kui suudab ennast ihuliselt vormis hoida, veab oma viisteist-pluss aastat ikka veel välja, saab teine ju... Vaatame, Wiki on alati olemas... Esmaspäeval saab 33, noh, kui jooma ei kuku ja rohkem Botoxiõnnetusi läbi ei lase siis 55-ni saab ennast üsna siledana hoida, mõni isegi kauem.
t
to Juuli/ 19. veebruar 2015 13:36
No kümme aastat veel vabalt.
s
seal/ 19. veebruar 2015 14:14

a
aga mis on tal eestisse üldse asja,/ 19. veebruar 2015 12:44
tema juured ja isamaa on mujal?!
s
Sündis/ 19. veebruar 2015 12:58
t
tubli/ 19. veebruar 2015 12:02
haha, tubli tüdruk)))))))))))))))))
e
19. veebruar 2015 12:04
et selline elu oleks,siis peab ikka mitu km imema ?
t
to / 12:04, 19. veebr 2015/ 24. veebruar 2015 16:19
ehk räägiksid pikemalt,oma kogemustest.
p
peab saatma/ 19. veebruar 2015 11:49
siis Londonisse Eesti riigi poolt palgatud killeri
k
kulla laps/ 19. veebruar 2015 12:39
vaata vähem Ameerika filme
p
Pealegi/ 19. veebruar 2015 12:59
ei hakka ükski enesest lugupidav riik sihukese asja eest kedagi tappa laskma.
k
kaie/ 19. veebruar 2015 11:43
Fotod on tehtud hotelli koridoris ! Kas printsessid elavad ja magavad hotelli koridorides ?? Ei teadnudki seda varem ?
k
Kodanik/ 19. veebruar 2015 11:40
Veel kord ytlen: mida me ilgume Gaolojani kallal!!! Savisaar võib ajada linnakassa ja partei kassa segamini ja mitte midagi ei toimu!!!! Kymne miljoni dollari kadumine siiamaani selgusetu!!! Viiol elab Eestis ja mitte keegi ei nõua temalt korrapärast raha laekumist, aga vanglast on mees välja saanud. Lõpetame selle ilkumise ja teeme kõik inimesed seaduse ees võrdseteks!!! Aga selge see, et seda ei tule toimuma KUNAGI!!!
t
to Kodanik/ 19. veebruar 2015 12:04
Et Galojan võib siis varastada palju tahab ? Kus see võrdsus siis on, et Galojan tohib, aga teised ei tohi ?
s
Sa/ 19. veebruar 2015 12:10
ei saanud Kodaniku kommi pointist üldse aru!Loe veelkord!
t
to Sa/ 19. veebruar 2015 12:20
See, ewt kaks inimest on veel varastanud, see siis on nüüd õigustus Galojanile või ? Et tänu sellele on ka Galojanile kõik lubatud.
t
To Sa/ 19. veebruar 2015 12:40
Point? Võib-olla on mõnedele kõrgemalseisvatele isikutele selline olukord väga meeldiv?Tuuakse vägisi tagasi ja kukub järsku lobisema?Ega neid naisi ju tea,kaua ära olnud,tuleb jututuju.
t
to Kodanik/ 19. veebruar 2015 12:06
Et siis Galojan võib sinu meelest varastada palju tahab ? Imelik loogika sul, mis privileegid siis Galojanil on, mis maailmaime tema on, et talle kõik lubatud ?
p
pole selle savikaga,meil,linnas/ 24. veebruar 2015 16:22
küll probleeme,aga nagu näha,on matsidel neid kuhjaga ja alati.
x
x/ 19. veebruar 2015 11:39
eestiaegne laul: suured sulid sõitvad tõllas, väiksed vargad ripvad võllas. Mitte midagi pole siin patuses maailmas muutunud. Kuidas sai kohtualune piirist üle? Seda ei tee keegi. Keegi ei märganud, keegi pole süüdi. Kõigil on suu kinni pandud.
t
to x/ 19. veebruar 2015 12:24
Ju kohtualusel on mõjuvõimsad sõbrad, kelle peale meie riigi hammas ei hakka. Nii ta siis irvitab Londonis meie kõigi üle.
Pealegi huvitav, miks rahadest Londonis elab need 3 aastat ? Kas tööl käib ? Millest seal elab ?
s
Selge ju, millest/ 19. veebruar 2015 12:38
ta elab: seksuaalpartneri(te) rahast; elab ja saabki elama, sest kuni karistus kandmata ja siis veel mingid aastad (oli vist kolm äärmiselt heausksetel ja kuni kümme komplikatsioonidega - aegumistähtajad, aga need mu arust hakkasid pärast krim-karistuse kandmist tiksuma) ei saa tal erilisi kontosid olla - OK, ma olen eluvõõras praegu, mingisugustele Kaimanisaatele v Neitsisaartele saab kontosid ju avada, aga kas keegi selgitaks, kuidas on neil kontodel olevate rahade kasutamisega?
n
näe,vana juut ka/ 24. veebruar 2015 16:24
e
Eile/ 19. veebruar 2015 11:34
ületasin vales kohas tänavat.Laekus trahvikviitung 15 eurole.Tasuda kolme kuu joosul.
s
see läheb Galojani Fondi/ 24. veebruar 2015 16:26
oli ju vaja preili sealt ära tuua,nüüd siis korjavad raha.
m
minge/ 19. veebruar 2015 11:31
v
Vana Ahv/ 19. veebruar 2015 11:57
Nõustun eelkommijaga-Galojann kuses otsesõnu kellegile või millelegi pähe!

k
Keegi tahab nii/ 19. veebruar 2015 11:26
On isikuid kes ei ole huvitatud Galojani Eestisse saabumisest. Parem teda seal pidada ja justkui formaalselt taga nõuda.
t
to Keegi tahab nii/ 19. veebruar 2015 12:07
Kust sina seda nii täpselt tead ?
Ise arvan, et Galojanil on mõjuvõimsad tuttavad, kes teda kaitsevad.
m
Mamma maalt./ 19. veebruar 2015 13:16
Galojanil on mõjuvõimsad tuttavad, kes teda kaitsevad ja on kaasosalised...
t
to Mamma maalt/ 19. veebruar 2015 13:40
Mõjuvõimsad tuttavad tõenäoselt rohkem ikka tema enda rahvusest, mitte eestlased.
m
Mina leian, et õieti tegi/ 19. veebruar 2015 11:17
Kui meie oma seadused on nii lollid siis pole siin midagi kurjategijaid kiruda.
Seadused tuleks teha nii, et neid ei saaks käänata ja väänata. NING, kui inimene ikka kohtusaalis süüdi mõistetakse tuleks ta koheselt kohtusaalist vanglasse viia mitte aga määrata tulemise kuupäev.
Loll on see, kes lollid seadused mõtles, mitte see, kes neid vigu ära kasutab.
h
hmm/ 19. veebruar 2015 11:19
Seadused pole lollid vaid ametnikud on loiud. Teistpidi kellegi tagaajamine kulutab päris kenasti riigiraha. Las ta siis redutab seal, tema karistus oli tegelikult väga väike. Vanglas olles peaksime talle veel ülalpidamise eest pealemaksma. Võlad peab ta kunagi ikka ära maksma.
o
Oled nii kindel?/ 19. veebruar 2015 11:58
Varguse eest 5 kuud ja kriminaalasi otsas. Edasi on tsiviilasi, mis võib tema jaoks kõige hullemal juhul päädida eraisiku pankrotiga - mis Galojani jaoks muidugi midagi ei tähenda, tal ülalpidajaid küll, nagu nüüdseks selge.
t
to hmm/ 19. veebruar 2015 12:33
Maksab võlad ära ? Nalja teed ? Ei maksa see daam mitte mingeid võlgu ära.
i
irw!/ 19. veebruar 2015 20:04
kus sa daami näed? :)))
k
Kahtlen/ 19. veebruar 2015 11:17
Galojanil on köik teed lahti ja ma ei usu hetkekski,et ta Harku vangla myyre nuusutama tuleb! Maruste vöib edasi ,oma märga lemmikunenägu, vahtida!
l
Lom/ 19. veebruar 2015 11:24
Järgmisena ei keela teda keegi minna armeeniasse. Oma esiisade maale. Ja siin on ka EU käed lühikesed...
e
Ei ole/ 19. veebruar 2015 11:56
kindel, et Armeenial väljaandmislepingut ei ole. Siis jäävad ikka Venezuela, Belize jms maad, sealt mu arust ei tooda küll kedagi tagasi.
e
Ehh!/ 19. veebruar 2015 12:03
Oleks ta ratsionaalselt kalkuleeriv olend, oleks ta _Harku vangla myyre nuusutama_ tulnud just nimelt veebruaris 2012 ja suveks oleks asi otsas olnud. Paistab, et ta on just nimelt emotsioonipundar, kes äkki tõesti ei saagi aru, et midagi kurja teinud. No ja rikkad onud tarvitavad hea meelega plindrisse jäänud noort naist.
k
Kahtlen/ 19. veebruar 2015 18:41
Ei usu hästi,et see tibi siia Eestisse oleks jäänudki...Kyllap peale seda skandaali oleks ta tolmu, nii vöi teisiti ,siit maha raputanud ja önne otsima mujalt läinud...Ja tarvitab hoopis see kavalpea ise,neid rikkaid onusid,ära alahinda teda!Keeras ta siingi need onukesed kenasti ymber sörme! Poleks ta seda rahatuuri muidu siin panna, nii lödva randmega,saanud!
o
Oh.../ 19. veebruar 2015 11:16
...uskumatu ja aina kuulame,kuidas tibi elab ja karistust ei saa.Ennekuulmatu!!!!
5
55/ 19. veebruar 2015 11:03
selle kalajaani kõrval on miski shrek-mees vä?
j
jah/ 19. veebruar 2015 11:16
Shrek on ka sinu kõrval veel ilus!
õ
õhuke riik/ 19. veebruar 2015 10:55
x
19. veebruar 2015 10:53
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
i
iksid/ 19. veebruar 2015 12:25
a
arvaja/ 19. veebruar 2015 10:52
kas inimõigustekohus kaitseb vargaid ka juba tänapäeval .algul käid shoppad milljoni eest kallites butiikides riigirahaeest ja siis paned putku londonisse ja keegi midagi teha ei saa .

f
fioona/ 19. veebruar 2015 10:47
fIOONA TULE NÜÜD KOJU ...RSK
v
vanaema/ 19. veebruar 2015 10:36
Te võite mind sõimata nii palju, kui tahate, aga mulle ta meeldib. Arvan, et kui ta oma suu lahti teeks, siis me saaks tõtt teada. WEL COM TO EST ONIA, Eesti panga miljonite tehingud, Viiol, Ärma talu tehingud, ämma rahad kapis, Estonia hukk... Nimekirja võiks jätkata...
m
Mimoos/ 19. veebruar 2015 10:58
Ise ka usud mida räägid. Kardad vist kolli ka voodi all. Minu pärast las sitsib seal ja pügab Londoni mehi
j
ja mis teda siis vaikima sunnib???/ 19. veebruar 2015 11:51
kes tal rääkida keelab? tehku aga nokk lahti ja siristagu, linnuke
o
Oled/ 19. veebruar 2015 12:18
midagi kuulnud tunnistajate kõrvaldamisest?
t
to vanaema/ 19. veebruar 2015 13:45
Sinu fantaasia on ikka piiritu.
Estonia hukku ei pea küll Eesti riik kartma, meie riik Estoniat põhja ei lasnud.
Viiolist tema ju nagunii või jagas ta raha Galojaniga ?
Sulle siis meeldivad vargad, järelikult sa ise oled ka varas.
m
mida sa täna järasid,et nii tark oled?/ 24. veebruar 2015 16:32
enesearvates,loomulikult.
e
eks antud juhul/ 19. veebruar 2015 10:35
kehtib tuntud vene vanasõna: kui varastada, siis palju ja kui armastada, siis kuningannat. Galojan varastas vähe võrreldes suurte maksupetturite ja VEB fondiga. Viimane salastati 75. aastaks. Galojan
on nende kõigi kõrval prügikala, aga kuna ta enam reformierakonnas pole, siis on ka tugev seljatagune kadunud. Eks tuletame meelde, mis väljendeid kasutati Meikari puhul, kohe oli reetur ja mida kõike veel.
k
kas see asi ka 10 aastaga aegub???/ 19. veebruar 2015 10:26
et kui ei saadagi 10 aasta jooksul kätte, siis on asi aegunud ja korras.
lahe mimm, näitab eesti riigile keksmist näppu. ja kõik on käpuli ja jõuetud.
a
ah ärge ajage/ 19. veebruar 2015 10:22
Mis printsess kui paragrafi raskus turjal ta ikka olla seal saab. Pole vaja tast kirjutada, elagu kus tahab kui aga siia nina pistab ootab teda vangikong.
l
lugeja/ 19. veebruar 2015 10:14
Ta on kannatanud küllaga,eks vist kätega kallale tuldud ega muidu huuled paistes! Eks ikka meie kohtusüsteem mis soosib kurjategijaid! Lihtlabased karistused ja siis häda käes!
o
ohhh/ 19. veebruar 2015 10:00
Mina küll ei sa aru,et ta printsess on,jube kole loom!!!
l
LK/ 19. veebruar 2015 09:57
SINA TEEMA KIRJUTAJA AJAD OKSELE

r
Robert/ 19. veebruar 2015 09:51
Meil on suuremaid pätte taga ajada, kui see preili Galojan. Mõned teevad miljonitega riigile tünga ja
nendega pole riigil asjagi. See vana jama mind enam enam huvita. Galojani suhtes oleme õigusriik, aga mõned kutid said rikkaks üleöö, nemad istuvad "saanis". Meedial ongi kombeks, kelle püksiauku on vaatama hakkanud, sealt enam pilku ära ei saa.
k
karoliina/ 19. veebruar 2015 09:58
s
see/ 19. veebruar 2015 09:31
vaadake ja õppige! parem on tunda riigi seeadust ja auke seaduses see toob edu!!!!!!
s
sa,Audru,oled vist ikka täiega suhu saanud,/ 24. veebruar 2015 16:41
midagi on sul ikka väga kreenis.See ussitanud Mazda ei maksa sedagi,arvatavasti on vallavanem selle veel kasulikult maha müünud.Miks ma ,tallinlasena,seda kommin aga just seepärast,et kui Etsist jutt,olete kõik kui kaarnakari kommimas,olgugi,et see teid ei koti mitte kuidagi.
k
Katrina/ 19. veebruar 2015 09:04
Mehed ei ole kunagi suutnud aktsepteerida tarku, töökaid ja ilusaid naisi, eriti veel, kui naine sellel ka välja laseb paista ega ela kui hiireke urus . . . . Kõik nad hävitatakse, . . . sest MEES PEAB olema KROON!
Tubli, Anna-Maria!
e
Ei ole suutnud jah./ 19. veebruar 2015 09:16
Sest vaata kui hästi elab Masso presidendi tiiva all.
m
mees/ 19. veebruar 2015 09:28
Oma töökust saab ta varsti näidata Harkus . Jõudu tööle !
m
Mida asja!/ 19. veebruar 2015 09:44
" tarku, töökaid ja ilusaid naisi" ? Kust otsast? Sahkerdaja, sisuliselt varas, no ja ilus... eks see viimane tulene "töökusest"
PS! olen naine ja ei arva sest vanni-pardikesest küll mitte halli hiirtki!
k
kadedus,kadedus,ei enamat naine./ 24. veebruar 2015 16:43
j
Joller/ 19. veebruar 2015 10:13
Katrina ilmselt on sama "töökas" kui Galojan ja paneb ka parajasti kusagil pappi vasakule, millest muidu säärane sümpaatia ja empaatia vargaplika vastu...
V
:)/ 19. veebruar 2015 12:35
Või on Katrina just nagu kõik Galojantsikut ahvides ära teinud (raha rotti pannud, mokakesed "huuleläikega" üle käinud etc.), aga ikka pole meedia tähelepanu, Londonit jms....:D
t
to Katrina/ 19. veebruar 2015 12:28
Varastamine näitab tublidust ?
Hulluks läksid või ?
j
Jaak/ 19. veebruar 2015 08:54
Parem ongi kui vargaplika teises riigis tegutseb, ta võib ju Harkuski kaasvangide järelt varastada. Suli ülalpidamiseks Harkus kulub ju ka raha, parem toetada selle rahaga mõnd vaesuses eesti perekonda.
k
kui sa../ 19. veebruar 2015 09:36
....... Jaak pole asjaoluga kursis ,siis palun pane oma rumal suumulk kinni ja ära enam peale võta...........ja vaesuses süüdista neid,keda valima lähed. Galojan pole sinu tagant varastanud ja vanglas ei ole kellegi tagant midagi varastada---vangid on nii sinu kui ka minu ülalpidamisel. Tema näol oleks üks suu vähem toita ,nii et rõõmusta ,et ta sinna ei satuks. Vaata ,kui palju jääb siis sulle raha alles.
p
pees riik/ 19. veebruar 2015 08:53
Leiti nüüd eriline kurjategija...
101 dalmaatsia koera varastavad iga päev raha. Vuntsidega 10 milli varas on pandud ilma akadeemiliste dokumentideta professori kohale jne.
j
Jaak/ 19. veebruar 2015 09:01
10 miljonit $ on nii suur summa, et seda ei loeta varguseks vaid loetakse osavaks tehinguks. Seetõttu pannaksegi ta teisi õpetama. Kes nii suure summa oskas karistamatult pihta panna ,sel pole akadeemilisi dokumente vajagi, niigi selge, et mees oskab ja võib teisigi õpetada.
t
to Jaak/ 19. veebruar 2015 12:28
Selle summa eest inimene reaalselt istus vanglas.
a
aff/ 19. veebruar 2015 08:46
no aga kui süüdi mõisteti oleks pidanud ka täitmisele pöörama.
praeguses situatsioonis on süüdi eesti kohtusüsteem!
meil millegipärast on pätile mingi "sobiv" aeg antud ,mille jooksul peab istuma minema!!!!
selge see,et mõni paneb putku.
oleks kohtusaalist otse viidud, poleks seda tänitamist ja enda narriks tegemist!!!
t
tk/ 19. veebruar 2015 08:45
No meie riik alles näitab,kui jõuetu "tegelikult ta on.ja see on reaalsus.
t
Tea/ 19. veebruar 2015 09:58
a
appikene, mida artikkel!/ 19. veebruar 2015 08:43
Kas kallid lehekese kirjutajad ei tea siis, et rumalad ajad on läbi ja inimeste silmad on avanenud! Enamus teab, kes selliste asjade taga on ja mida üritatakse nüüd veel kellegi eest varjata! Inimesed ei ole enam rumalad ja teavad väga hästi, kuidas "eliit" manipuleerib ja kuidas "eliit" lihtinimest orjadeks ja lollideks peab!
p
pööblil/ 19. veebruar 2015 10:43
tiksuvad esimesest maksmata päevast tohutud intressid, riigivara riisujatel on võlasumma aastast aastasse muutumatu. Miks???
a
appikene, mida artikkel!/ 19. veebruar 2015 11:15
kahju on nendest, kes läheb meedia (mis on "eliidi" manipuleerida) selle õnge ja ei näe, kuidas need asjad tegelikult siin toimuvad!

m
mis teha/ 19. veebruar 2015 08:38
kuna eestis pole ju normaalselti võimalik elada.
s
Soh!/ 19. veebruar 2015 20:11
Et kui võõra rahaga kulda-karda kokku osta ei saa, siis pole normaalne elu?
v
võrreldamatu/ 19. veebruar 2015 08:37
Mis see Viiol siia võrdlusesse puutub. Tema on aus ettevõtja ja istus oma aja Tartu mediteerimise asutuses ilusasti ära. Tema võiks küll rahule jätta!
m
Miks?/ 19. veebruar 2015 20:14
Las maksab oma võlga, korralikult graafiku alusel ja intressidega, siis on õigus rahule jäetud saada!
v
vaatleja/ 19. veebruar 2015 08:36
eks rehv ja kikki ta vargaks tembeldasidki, kes tegelikult süüdi ongi kinni tuleks panna nemad nüüd ju ilves tüüri juures ja muutkui varastab avalikult miljonid lähevad härma talusse mis peaks ennast ise majandama
b
baba/ 19. veebruar 2015 08:28
Kaua sa ikka kepsutad..ükskord tuleb aeg!
l
Lugeja/ 19. veebruar 2015 08:26
Oot,oot,kui palju see Viiol varastas ja kui palju on tagasi maksnud?
t
to Lugeja/ 19. veebruar 2015 13:46
Viiol istus ausalt vanglas, mitte ei põgenenud Londonisse.
j
Jah, / 19. veebruar 2015 20:15
ja maksab võlga tagasi mitme euro viisi aastas?
k
kas/ 19. veebruar 2015 17:09
8 milli polegi raha, mille ta kultuurkapitalist kõrvale pani.
t
to Kas/ 19. veebruar 2015 19:24
Viiol ei hiilinud vanglast kõrvale ja ei põgenenud teise riiki. Mis see 5 kuud Galojanil istuda oleks olnud, aga ta jonni pärast ei lähe istuma ja kõik.
v
viiol/ 19. veebruar 2015 08:23
oskajana elaks ta ilmselt ka eestis nagu printsess
s
seinar neli/ 19. veebruar 2015 08:18
Maksupettur Jüri mõistetakse ..... Päris peen vihje.
n
näiline mäng/ 19. veebruar 2015 08:16
lollid peavadki pealt vaatama,eks Eesti riik pigistab niikaua omasid omas riigis, siit ju, ja ärgu tehku nägu,et ta hirmsasti galojani otsiks

y
ys/ 19. veebruar 2015 08:10
Mitte riik ei oota, vaid ei tahagi miskit teha. Galojan on korduvalt Eestis käinud, osalenud avalikel üritustel, jne. Kui ikka tahtmist oleks, küll siis ka kätte saadaks. Aga ei tahetagi. Kergem on poevargaid püüda. SUURED PÄTID TÕLLAS, VÄIKSED VÕLLAS. Ja siis riigisaksad imestavad, et miks inimesed siit minema kimavad.
_
,,/ 19. veebruar 2015 08:53
_...Galojan on korduvalt Eestis käinud, osalenud avalikel üritustel, jne..._
ah nii, millistel üritustel?
a
Arvan,et/ 19. veebruar 2015 09:06
pingviinide paraadil vist Evelinil kätt surumas, Ilvesele ta kätt ei anna.
a
Arva aga edasi/ 19. veebruar 2015 09:48
kalkun kah arvas, et munes, tegelikult pani junni
j
ja/ 19. veebruar 2015 07:59
j
Julie/ 19. veebruar 2015 07:56
Ta võib minu arust sinna jäädagi,mis elu meil eestis on .Mind huvitab hoopis,millal Viiol miljonid tagasi maksab. Galojani raha on selle summaga võrreldes kommiraha ja ei kasutanud ta seda üksi ---teada tuntud inimesed ,kasutasid samuti aga neid kohtupinki ei tõmmatud----meil ikka see tankisti sündroom,kes süüdi mõistetakse.-------------varsti peaks tal see kohtuotsus ka aeguma.
e
19. veebruar 2015 07:47
Esiteks kiusati teda Eestis 5 aastat kriminaalmenetlusega.Nüüd veel 3 aastat väljaandmis-menetlusega.Juriidiliselt on preiliga tegelikult tegemist tsiviilõigusliku vaidlusega seoses temale seaduslikult usaldatud rahade kulutamisega. Suures tuhinas ei maksa tegelikke asjaolusid unustada ja ka seda,et Galojan oli diplomaadiks õppimisel üks andekamaid ja töökamaid õpilasi...
p
päris/ 19. veebruar 2015 07:42
kindel,et galojan üksi nii tarku otsuseid poleks suutnud teha ,tal ikka hea ja tugev seljatagune,ei pannud ta üksinda neid rahasid tuksi ,küllap oli kaasosalisi ,kelle toel ta praegu edukalt redutab.Ei oska midagi arvata neist seadustest,nagu praegu maksuamet koputab uksele,et vaata kus sinu tööauto seisis ,et veidi raha saada.Samas inimesed panevad lendu summasid ja mitte kellegi võim peale ei hakka.
<
19. veebruar 2015 07:31
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
G
--/ 19. veebruar 2015 09:15
Galojan on oma ema võlgadesse ajanud Londonis redutamisega, nüüd peab millegagi ju tegelema
t
to 09.15/ 19. veebruar 2015 13:52
Vaevalt Galojan seal oma ema rahadest elab. Ei usu.
m
Maamees/ 19. veebruar 2015 07:27
Õige pealkirioleks nii, et Galojan elab Londonis kui printsess ja laseb Eesti riigi peale suure kaarega.
.
--/ 19. veebruar 2015 07:52
t
to: maamees.../ 19. veebruar 2015 19:24
... ilmselt oli Londonis sellel hetkel kui galojan laskmas oli.
Õhtulehe lugu loe siitpoolt või sealtpoolt, aga kuskilt ei leia me, kelle rüppes ta oma teod meie riigis teoks sai teha? Millises riigiparteis ta äkki oli, kas mitte REF, kust mujalt ikka taolisi ???
v
Vaikimine pidi kuld olema!/ 19. veebruar 2015 07:19
Ja küll seda kulda tema ülalpidamiseks varjatud ridadelt ka Eesti maksab!
Vähemalt seni kuni ütk veel pukis!
Kui aga suu avab---- pole skandaalil pääsu!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee