Seisukoht

Seisukoht | Harukordselt hea nädalavahetus spordis (2)

Ats Kuldkepp, spordiajakirjanik, 16. veebruar 2015 16:53
BC Kalev/Cramo fännid võisid sel nädalavahetusel rõõmustada - Ühisliigas saadi kolmas järjestikune võit.Foto: Arno Saar
Eesti sportlased on alates eelmise aasta Sotši taliolümpiast erakordselt kõvasti nahutada saanud. Põhjus lihtne – tulemused on üldiselt kehvad, eriti meile kõige rohkem hinge minevatel talialadel. 

Murdmaasuusatamine ongi järjest rohkem põhja minemas ja ülehomme Falunis algava suusa-MMi eel sõitsid meie nii-öelda lootused sprindidistantsidel Peeter Kümmel ja Raido Ränkel viimasel maailmakarikaetapil seitsmendasse-kaheksandasse kümnesse.

Samal teemal

Kui see krahh kõrvale jätta, oli lõppenud nädalavahetus Eesti spordi jaoks hiilgav. Kui tihti pole Õhtulehe sporditoimetus esmaspäevasesse rubriiki „Nädala pluss“ ühtegi positiivset sündmust leidnud, siis nüüd oli olukord vastupidine.

Jalgrattur Rein Taaramäe võit Hispaanias lõi ala fännidele üle pikkade aastate ereda lootuskiire, et kunagine supertalent on võimeline taas maailma tipu lähedale jõudma. Epeevehkleja Erika Kirpu tõestas MK-etapi teise kohaga, et on ala koorekihis. Korvpallis saab haruldaselt palju võite Eesti meisterklubi Kalev/Cramo. Pealegi on üks tegija juures ka talispordis – eikuskilt välja ilmunud laskesuusataja Kalev Ermits tuli Holmenkolleni MK-etapil 20. kohale.

Seekordne nädalavahetus tuleb sündmuste poolest samuti erakordselt tihe, ehk saame ka siis rõõmustada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee