Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Serviti viskemasin Ardo Puna ei tahtnud platsilt ära minna 

Merili Luuk, Põlva, 14. veebruar 2015 20:17
Ardo PunaFoto: Merili Luuk
Käsipalli Eurochallenge Cupi kaheksandikfinaali avamängus Ukraina klubi ZTR Zaporižja 24:21 alistanud Põlva Serviti ründaja Ardo Puna sõnas Õhtulehele antud videointervjuus, et esimesel poolajal võttis vastane jala värisema.

"Esimesel poolajal oli kõigil pinge peal: suur mäng. Me ei suutnud seitse korda kuue meetri pealt ära visata. See on väga suur arv! Teisel poolajal olid pinged maas, mängisime oma mängu. Suutsime oma mängu peale suruda, sealt see vahe tuligi. Tulime järgi, läksime ette teise poolaja alguses kohe ette. See oli väga hea!" sõnas ta.

Kaheksa väravaga üleplatsimees olnud Puna rääkis, et pole oma sooritusega sugugi sajaprotsendiliselt rahul. "Paremini oleks ikka tahtnud mängida, lõpus väsisin ära, visked läksid mööda. Oleks pidanud vahetust küsima, ei tahtnud platsilt ära minna ka," muigas ta.

Korduskohtumine peetakse järgmisel nädalal Uzgorodis. Sõjatsoonist jäädakse kaugele, kuid see ei morjenda. "Muidugi võtab jala värisema see, et Ukrainasse minna. Loodame, et suudame seal head mängu näidata. Kolmeväravaline edu on väga õhuke. Meeskonnaga tahame väga edasi saada, peame kindlasti paremini mängima, kui täna, et edasi pääseda," sõnas Puna. 

Samal teemal

21.02.2015
Serviti langes eurosarjast. Kalmer Musting: teisel poolajal kustusime füüsiliselt ära
14.02.2015
REPORTAAŽ | Eurosarja unistus jätkub: Põlva surus Ukraina koljatid serviti
13.02.2015
Musting: keskendume praegu eurosarjale
08.02.2015
Kehra käsipallurid kaotasid Balti liiga tiitlikaitsjale

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee