Foto: YouTube
Margarita Gavrilova 13. veebruar 2015 19:09
Valentinipäev on sammu võrra lähemal. Otsustasin üllatada Moekeerise blogi lugejaid ja tavalise teksti asemel meisterdasin koos sõbrannaga hoopis video. Videos näete minu enda garderoobist välja valitud kolme komplekti.

Esimene sobib ilmselt kõige enam tüdrukutega kohvitama või filmi vaatama minnes. See komplekt on väga tütarlapselik ja armas. Just fuksiaroosa pluus H&Mist lisab sellele komplektile värskust ja mahlakust. Komplekti tasakaalustab must seelik Halens'ist. Valentinipäeva tüdrukuliku teema jätkuks valisin heleroosad kingad Seppäläst ja statement kaelakee FOREVER21-st ning sõrmused H&Mist.

Teist komplekti kannaksin restorani õhtustama minnes. Antud komplekt on märgatavalt klassikalisem. Põhielemendiks on Repeatist saadud tooth print'iga must-valge seelik. Seelikut tasakaalustab must pluus H&Mist, mille varrukatel on mõnusad pitsist detailid. Jalas on tumedad läbipaistmatud sukkpüksid H&Mist ja kontsad Seppäläst. Kirsiks tordil on pärlitega kaelakee H&Mist ning loomulikult klassikaline punane huul. Meigi õpetuse video leiate minu YouTube'i channel'ist SIIT.

Kolmandas outfit'is on mõnus minna sõbrapäeva/valentinipäeva klubisse tähistama. Selleks puhuks valisin musta kleidi huvitava läbikumava ülaosaga New Yorkerist. Ülaosal on niigi ülejäänud kleidist erinev detail, siis otsustasin järgida õpetussõnu "less is more" ega valinud juurde mingeid ehteid. Selle komplekti parimaks kaunistuseks võib olla ainult kõrvuni ulatuv naeratus ja erksad punased huuled. Jalga rändasid mustad sukkpüksid H&Mist ja mustad kingad Walkingust.

Toredat valentinipäeva!