Valimised

RÜEst lahkunud aseesimees: Rahva Ühtsuse Erakond teenib vaid Kristiina Ojulandi isiklikke ambitsioone (59)

Toimetas Sander Silm, 13. veebruar 2015 13:20
Peeter Reeman ja Kristiina Ojuland Rahva Ühtsuse Erakonna üldkogul Türi kultuurimajas. Foto: Tairo Lutter
Rahva Ühtsuse Erakonna endine aseesimees ja juhatuse liige Peeter Reemann ütles ERRi valimisportaalile antud intervjuus, et RÜE sisedemokraatia on nõrk ning erakond on rajatud täitma Ojulandi isiklikke ambitsioone tagasi suurde poliitikasse jõuda. 

"Usun, et Kristiina (Ojuland - toim.) idee oli tõesti tuua Eesti poliitikasse uus jõud ning RÜE inimeste abil panna kokku 125-liikmeline kandidaatide nimekiri," vahendas Peeter Reemanni sõnu ERR uudisteportaal.

Tema sõnul hakkasid aga Ojulandi prioriteedid aegamööda muutuma ning Rahva Ühtsuse Erakonna esinaine hakkas keskenduma vaid enda poliitilise karjääri edendamisele.

Reemann rõhutas kogu intervjuu käigus, et ei soovi Kristiina Ojulandile ega erakonna praegustele liikmetele halba, kuid kolme kuu jooksul on muutunud tööõhkkond erakonna sees kultuslikuks ning partei peavoolu ideedest erinevaid mõtteid enam ei kuulata.

"Lisada ei ole muud, kui et lahingut polnud ja tagantjärgi rusikatega vehkimine ei vii kuhugi," kirjutas Ojuland ERRi valimisportaalile saadetud vastulauses.

Samal teemal

12.03.2015
Kiri | EKRE ja RÜE ühinegu
02.02.2015
Ojulandi erakonnas käärib: kaks juhtivliiget hüppas üle parda