Moekeerise blogi

Valentinipäev: mehed ja naised, mida kannate? (7)

Margarita Gavrilova, 13. veebruar 2015 09:55
Aeg lendab linnulennul. Juba sellel nädalavahetusel on valentinipäev. Päev, millal päike paistab erksamalt, taevas on sinisem ja inimeste suunurgad on suunatud taeva poole.

Vähemalt nii inimesed räägivad. Minu meelest peaks kalleid inimesi väärtustama ja armastama igal päeval 356-st. Samas täitsa armas, et on olemas päev, mis on pühendatud armastusele. Oluline on sellel päeval veet aega just Teie südamele armsate inimestega. Järgnevalt valisin välja komplektid, mis sobiksid kenasti valentinipäevaks.

Samal teemal

Naisele/neiule

Valentinipäeval on põhjust tiivad sirgu ajada ja end väljanägemisele tavalisest rohkem rõhku panna. Selle komplekti puhul valisin korallpunase kleidi H&M-st. See kleit toob eriti soodsalt välja naiselikud kumerused, samas jätab mängleva ja tüdrukuliku muljet. Just sellise noorusliku ja värske noodiga soovisin ka jätkata. Sellepärast valisin juurde pastelset roosat tooni aksessuaarid. River Island`i beebiroosa kott sobib suurepäraselt samas toonis olevate Mohito kingadega. Selleks, et kaela osa liiga paljana ei paistaks, valisin kuldse statement kaelakee pärlitega. Kuldne kaelakee värv ja pärlid sobivad väga hästi kleidi ning aksessuaaridega.

Valentinipäeva puhul võiks natuke rohkem vaeva näha ka soenguga. Antud komplekti puhul soovitaksin suuri lokke, mis mängleval viisil kataksid veidi õlad  ja käed ära. Nii ei mõju need  liiga paljana. Palju erinevaid soengu õpetusi leiate Youtube`ist. Näiteks soovitan piiluda Youtube`i channal`it nimega „Luxy Hair“.  

Meik võiks olla võimalikult heledates toonid.. Soovi korral võite kasutada kunstripsmeid, mis teevad tubli töö mõne minutiga. Huulte jaoks võiks valida kleidiga sobivat värvi huulepulga. Näiteks Bourjois Rouge Edition huulepulk nr. 11 sobiks super hästi. Voila! Ilusat valentinipäeva!

Mees/noormees

Valentinipäeval kohtingule minnes tasub valida viisakama komplekt. Samas ei tasu üle pingutada. See on valentinipäev, mitte pulm. Valisin valge triiksärgi H&M-st ja tumesinised viigipüksid River Island`ist. Sellise üpris klassikalise kombinatsiooniga on pea võimatu eksida. Seda enam, et paljudel meestel/noormeestel on tõenäoliselt mõlemad kapis olemas. Triiksärk lisab soliidsust, samas ilma pintsakuta jätab nooruslikuma ja vabama mulje.

Just aksessuaarid loovad täiuslikkuseni viimistletud komplekti mulje. Kirsiks tordil võiks olla kikilips või lips. Mina valisin veinipunase lipsu, mis sobib eelpool oleva naise/neiu komplektiga. Lips on pärit H&M-st. Sarnane müügil ka River Island`is. Samast poest leiate ka  väga ägeda tumesinise kikilipsu valgete täpikestega, mis samuti sobib suurepäraselt pükstega.  Viimast lihvi annab komplektile klassikaline tume vöö H&M-st ja tumeda rihmaga suur käekell River Island`ist. Tumedad jalanõud jalga ja valentinipäeva kohtinguks valmis.

Kui te ei tea kuhu õhtustama minna, siis tasub piiluda voucher`itest pungil lehekülgi. Cherry.ee, Chilli.ee või Crazydeal.ee kodulehtedelt leiate palju soodsaid valentinipäeva pakkumisi. Nii võite avastada enda jaoks mõne väga õdusa koha.

Kott River Island: http://eu.riverisland.com/women/bags--purses/cross-body-bags/Cream-quilted-cross-body-bag-660890

Kingad Mohito: http://www.mohito.com/mo/en/collection/newseason/shoes/lj856-80x/heeled-shoes

Kaelakee Mohito: http://www.mohito.com/mo/en/collection/newseason/jewellery/le832-gld/necklace

Ripsmed ja huulepulk Bourjois Rouge Edition huulepulk nr. 11 - Tallinna Kaubamaja Ilumaailm.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee