Eesti uudised

Eesti asub Interpoli juhiste järgi hoolega lastepornot summutama

Karoliina Vasli, 13. veebruar 2015 07:00

5 KOMMENTAARI

m
Mees40/ 17. veebruar 2015 14:10
Mul tekkis sama küsimus, mis Ketseril, et kui nimekiri saitidest on olemas, siis miks neid maha ei võeta. Et nimekirja üleslaadija saab vastutusele võtta, aga saitidele fotode või videote üleslaadijat ei saa? Miks? Või ei olegi see eesmärk? Aga mis siis on eesmärk?
h
hah/ 17. veebruar 2015 08:34
_Anvelt kostab, et saitidele pääsemine pole tõesti raske. "Kindlasti pole – täpselt nii nagu pole just eriti keeruline sisse muukida lukustatud uksega korterisse või seifi. Küsimus on siin selles, et inimene, kes läheb kõrvalteid kasutades blokeeritud veebilehele, ilmutab reaalset kuriteo tahtlust. Hilisema tõestamise aspektist on see lihtsam."_
See inimene on korduvalt näidanud oma, pehmelt öeldes, võhiklikkust. Kui jätate saidid blokeerimata, siis satuvad sinna inimesed omenda IP pealt, kui blokeerite ära siis pole enam seda muret - minnakse sisse ainult anonüümsete võrguteenuste kaudu. Ja mis kasu on teil tõestatud tahtlusest kui te ei leia isikut?
a
arutlus/ 13. veebruar 2015 20:58
Rate võiks muidu ju kinni panna , aga see on ühe punaorava oma....
k
Ketser/ 13. veebruar 2015 10:55
Vabandage väga aga lubage küsida, millega te tegelete - piirate juurdepääsu? Teil on nimekirjad olemas, järelikult serverite aadressid jms. Siit tekib kohe küsimus - miks kohe siis maha ei võeta?
t
TOR/ 13. veebruar 2015 09:42
Tor võrku tasub kasutada majanduslikesl eesmärkidel, näiteks, et lennufirmad ei teeks liigkalleid pakkumisi ja et riik ja ettevõrjad ei nuhiks su järgi. Tor-i kasutamiseks ei pea olema pedofiil!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee