Valimised

Valga linn: Tallinna propagandapeod pole meiega kooskõlastatud (2)

Delfi, 12. veebruar 2015 10:34
Tallinna Kesklinna vanem Alar NäämeFoto: Mati Hiis
Valga linnavalitsuse sõnul ei vasta tõele Tallinna kesklinna vanema Alar Nääme väited nagu oleksid 14. detsembril ja 18. jaanuaril toimunud ning 13. veebruaril kavandatav kontsert seotud Valga linna ja Tallinna kesklinna linnaosa vahelise koostöölepinguga.

Ajakirjandusest on tulnud ilmsiks, et nimetatud kontserdid on jõudnud politsei huviorbiiti kahtlustusega, et toimunud on Tallinna linna raha eest kesklinnaosavanema isikliku valimiskampaania kulude kinnimaksmine.

Valga linn sõlmis koostöölepingu mullu heas usus, et selle tulemusel vahetatakse häid kogemusi mõlema Eesti äärealal asuva haldusorgani vahel. Nimetatud kontsertide toimumiseks ei ole sõlmitud lepingupoolte esindajate vahelist kokkulepet, vaid need on algatatud ühepoolselt Tallinna kesklinnavalitsuse poolt, rentides selleks Valga kultuuri- ja huvialakeskuse ruume ja teenuseid vastavalt üldisele hinnakirjale.

Selgituste saamiseks pöördub Valga linnavalitsus Tallinna kesklinnaosavalitsuse poole ja teeb ettepaneku kahtlusaluste kontsertide korraldamine peatada.

Refereeritud artikli täistekst Delfis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee