Maailm

Minski kohtumisest võidab Aleksandr Lukašenka

Õhtuleht, 12. veebruar 2015 07:00

11 KOMMENTAARI

m
mina/ 13. veebruar 2015 00:33
Meie president on näidanud enda suurt poolehoidu Ukrainale ja hetkel on Lukašenka saanud hakkama sellega et on suutnud oma riigis korraldada vaenupoolte kohtumise ja leppimise. Tema panus seega rahu saavutamisse on vägagi suur. Seega võiks meie president omapoolse tunnustuse näitamiseks kutsuda Lukašenka Eestisse visiidile. See oleks ilus zest ja kindlasti märgataks seda ka läänes ja ka Venemaal ning see oleks kindlasti Eestile positiivne samm.
t
tarkpea/ 13. veebruar 2015 04:45
ole rahulik mingit rahu ei tule enne kui putin saab oma tahtmise
m
mina/ 13. veebruar 2015 00:25
Meie president, kes on kangesti näidanud oma poolehoidu Ukrainale võiks tõesti kutsuda visiidile Lukašenka ja näidata sellega, et austab tema panust vaenupoolte lepitajana. See oleks minu arvates suurepärane zest ja kindlasti leiaks äramärkimist nii lääne pool kui ka Venemaal.
t
tegelikult/ 13. veebruar 2015 00:17
Vaadates Lukasenko kehakeelt ja seda kuidas ta Putiniga suhtleb siis saab aru et erinevalt Euroopa lpresidentidest ja Obamast oskab see mees Putiniga suhelda ja Putin arvestab sellega mida Lukasenko ütleb. Kui need kaks kahekesi räägivad siis tõenäoliselt räägitakse otse ja Putja teab et kui ajab Lukasenkole mingit jama siis ütleb see mees talle kohe otse et lõpeta. Usun, et eesti politikutel oleks nüüd kasulik proovida Valgevenega ja Lukasenkoga suhteid arendada sest sellise mehe näol võiks Eestil olla päris mõjuvõimas sõber keda mingi päev võib vaja minna. Lukasenko tõenäoliselt tahab samuti Euroopa liidu riikidega paremaid suhteid ja miks ei võiks Eesti proovida neid algatada? Võiks ju kutsuda ta ka siia külla et ta näeks kuidas on elu Eestis ja kindlasti oleks võimalik ka mingeid koostöövorme arutada temaga.
r
Riho/ 12. veebruar 2015 16:16
Batka hakkab mulle üha enam meeldima.
e
eks jah/ 12. veebruar 2015 17:17
On,kes ta on,aga vähemalt ei roni ta omast riigist välja teisi segama ega vallutama.
m
Mõtlik/ 12. veebruar 2015 13:00
Selle ürituse eest võiks Valgevene võtta kohe EL-tu!?
K
!!!!/ 12. veebruar 2015 12:10
Ka Lukašenkol on põhjust mõtisklemiseks. Sest kui Ukrainaga asi ühel pool, võib k tema enda kätte järjekord jõuda. Ka tema on parasiit, kes pühal NSVL pinnal vegeteerib ja mitte kõiges Moskva vanema venne nõuandid ei järgi.
j
ja/ 12. veebruar 2015 12:33
millisel NSVL pinnal see Valgevene vegeteerib. NSVL on ajaloo prügikastis. Juba 25 aastat. Ja Lukašenka ütles ära, et Valgevene ei kavatse mitte mingil juhul olla Venemaa osa ja igasuguse agressiooni puhul vastatakse samaga.
t
to ja/ 12. veebruar 2015 18:21
Too kõlav NSVL oli lihtsalt pseudonüüm lollide ärapetmiseks ja demokraatia mängimiseks. Tegu oli kõige ehtsama Venemaa deržaavaga (tõsi küll, pisut väiksemas väljaandes kui 1914, Romnovite ajal oli) Ja seda püüabki Putin nüüd taastada.
e
Enn Oja/ 12. veebruar 2015 07:38
tulemus on lihhtne ning ette ajmatav . Tojttslantt ja Vraanss sunnivad Petr''ood 'alla'anndma sest rellvi ejj antta ning Ukra`iina leppigu olemasolevaga et mitte l'oobuda enamast . nõnna saavad va.nkad lisaks varemanastatud Krimmile nüüd ka Tonnbassi, samuti õjjguse korraldada säl rahhva äälätus edasiseks m'ääramiseks (Rass`iiaga ühinemiseks) ja paljudes p'iirgonndades Ukra`iinas kehtestatakse ametlikuks keeleks ka russki .
kokkuvõttes va.nkad saavad küll vähäm kuj nad varem loottsid (Novor'ossia) ent kohalikud mõrrvarid loottust ejj õjgustand . samuti saj pekksa Ämèrikä öhendriikk sest sõda mujal sl'aavlastevahel illmselt ej lajjene .
kinndlasti jättkuvad lahingud ka nüüd pärast lepingusõllmimist sest mõrrvarite rühmitised täjjälikult Voovale ej 'allu . igadahes tuleb taas joonistada uus kaartt .

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee