Eesti peaks teile olema päris tore elamis koht aga kui ei meeldi siis minge oma kodumaale seal kirjutage mida muuseumid näitavad või ei näita. Olen päris rahulolematu Tartu Kunstimuuseomi tegemistega
Too niinimetatud kunst mõnitab juutide kannatusi. Ei vaidle vastu. Aga kes olid näitlejad, mis rahvusest? Need kes klipis kaasa lõid. Kas nemad seda rolli mängides ei mõnitanud? Oletame, et tegu polnud juudisoost näitlejatega. Aga see vana 92 aastane koonduslaagri vang, kes millegipärast nõustus kaasa lööma ning oma tätoveeringut uuendama? Kah mõnitas omaaegsete kaaskannatajate mälestust! Kuidas temasse nüüd suhtuda? Oletan, et ta võis kaasa lüüa priske honorari eest. Au ja mälestused rahapataka vastu?
Tore oleks naha näitust tantsivatest Gulagi valvuritest ja pufaikades sundtööliste laulukoorist. Ise ei taha korraldada? Sul kindlasti õnnestub, ja kujuta ette milline kuulsus ja sissetulek sind on ootamas
neid kunstiteoseid eksponeeritakse paljudes maailma muuseumite püsiekspositsioonides. hullud silmaklapid ja kahepalgelisus on nüüd korraga siin välja löönud. ja terve kari lolle jookseb nüüd selle teemaga kaasa.
kes seda jama üldse lubas näidata???/ 11. veebruar 2015 22:45
ma tahaksin näha nende noorte kunstnike nägusid, sooviks teada, mis rahvusest nad on ja miks nad Eesti vastu vaenu õhutavad? Fakt on, et gaasikanbrid olid ja paljud seal piinarikkalt surid. Kes selles elus õppetundi ei omandanud, võib järgmises elus ise kogeda.
Kindlasti ei paks seda näitust näitama. Ja kindlasti ei tohi väita, et eestlaste küüditamine oli kurjategijate küüditamine või seda ei toimunudki. Aga nii just väidab venemaa ja juudid on ükskõiksed. Mõnitame vastikuid moslemeid ja eestlasi. Aga jätame pühad juudid rahule. Ja öelge pärast seda, et ma olen kallutatud. Olen jah.