Psühholoogia blogi

Psühholoogia blogi: elu ilma lõbutüdrukuteta (14)

Tiina Kilkson, psühholoog, 13. veebruar 2015 10:28
Foto: PantherMedia / Scanpix
Mehed, kas te kujutate oma elu lõbutüdrukuteta? Oleks see ilusam või kurvem? Mina usun siiralt, et naiste armastus ei ole ostetav ja müüdav. Armastus on suur tunne, mida peaks hoidma ainult oma abikaasale. Mina pean oluliseks, et inimesed abielluksid ja looksid tugevad perekonnad, kus oleksid ka lapsed.

Lõbutüdrukud on poissmeestele alati meeldinud ja paljud on neid ka külastanud. Eriti taunitavaks pean abielumeeste vallatlemist lõbutüdrukutega, sest kooselu peaks olema püha, mis kuulub ainult seaduslikule mehele ja naisele. Kellegil ei ole õigust tulla abielus olevate mehe ja naise vahele.

Samal teemal

Vahel kui abielumehed oma naisega riidu lähevad, siis kättemaksuks külastavad lõbumaju. See on väga vale suhtumine. Täitsa tavaline on, et igas perekonnas on vahel ka riid majas, kuid tugevad perekonnad lahendavad rahulikult rääkides oma erimeelsused.

Lõbutüdrukutelt võib saada erinevaid suguhaiguseid, sest nad on vahekorras erinevate meestega ja vahel ei kasutatata vahekorras ka kaitsevahendeid. Mõned mehed maksavad rohkem seksi eest, kui seda tehakse ilma kondoomita. See on väga ohtlik.

Praegusel ajal on paljud, kes on vabaabielus. Isegi see on parem kui lõbutüdrukute külastamine. Mehe püha kohus peaks olema naine võtta ja lapsed teha, sest perekond on elu alus ja viib sugu edasi.

Mina julgustan mehi abielluma ja kindlaid, püsivaid suhteid looma. Abiellumise soov peaks näitama naisele, et mehel on temaga tõsised plaanid ja, et selles naises ei nähta vaid seksobjekti, vaid daami ja tulevaste ühiste laste ema. Abielu peaks kestma aastakümneid ja ühiselt koos vananemine võiks olla sihiks.

Mehed kasutavad lõbutüdrukuid lõbusaks ajaveetmiseks ja näevad nendes naistes vaid liha. Oluline on et juba pisikestele poistele vanemad õpetaksid tüdrukutes nägema tulevasi naisi, kelle vastu tuleb olla viisakas ja lugupidav, sest nad on tulevased emad, kes viivad elu edasi.

Mehed peaksid väärtustama sügavaid tundeid ja looma endale perekonna, kellega koos olla heas ja halvas. Seksi ostmine ei vii kuhugi ja sellel tegevusel ei ole tulevikku. Lõbutüdrukud ei tee mehe elu muredest priiks, mida mehed sageli püüavad unustada. Kui sul on mehena probleem, siis hakka seda probleemi lahendama, mitte ära osta seksi.

Paljud lõbutüdrukud on seesmiselt katki ja häbenevad oma elustiili, kuid sageli on neil puudulik haridus, töötus, vaesus, lapsed ja nad tunnevad abitust ning tühjust, lootes, et kord saabub ka neile päev täis armastust ja hellust, mida abikaasa neile pakub. Mitmed lõbutüdrukud kasutavad narkootikume, et kuidagi toime tulla sünge ja kurva eluga

Kui mehed loobuksid teadlikult lõbuteenuste ostmisest ja looksid perekonnad, siis võidaksid sellest kõik ja suguhaiguste kasvulava hääbuks. Teadvustades prostitutsiooni probleemi saame midagi ära teha. Mehed ärge minge lõbumajja, see ei tee sind õnnelikumaks või mehelikumaks.

Paljud naised väärtustavad mehi, kes julgevad abielluda ja tahavad isaks saada ning lapsed ülesse kasvatada ühise perena. Mehelik mees on abielus ja perekonnapea, mitte ei käi lõbutüdrukuid jahtimas.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee