Psühholoogia blogi

Psühholoogia blogi: võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju

Tiina Kilkson, psühholoog , 20. veebruar 2015, 12:11

8 KOMMENTAARI

p
psühholoog/ 25. veebruar 2015, 11:19
Pagana kahju on see, kuidas täna ei ole psühholoogi ametiinimetus kuidagi loogiliselt reglementeeritud. Artikli autor on lõpetanud Akadeemia Nord bakalaureuse astme. Tahtmata halvustada erakoole, kuid olles siiski kursis õppekavade ja personaliga, siis TÜ psühholoogiaõppega paraku Nord võrdlust ei kannata. Üks tähtsamaid asju, mida kõrghariduses sisendatakse on see, et ükskõik, millises kirjatükis ei tohi loopida lauseid, fakte, hüpoteese, arvamust ilma konkreetsete tulemusteta. Kirjutis peaks olema analüüsiv ning põhjendatud reaalsetele tulemustega, sisaldama probleemipüstitust ja pakkudes lahendusi. Käesolev lugu ei täida ühtegi kriteeriumit. Seega tekib loogiline küsimus, miks peaks sellist asja avaldama? Vastus lihtne: pealkiri saab palju klikke, lisaks tekitab asburdse loogikaga lugu paju kommentaare (nagu siinkirjutaja). Õhtulehe eesmärk täidetud -saab kohe reklaami müüa kõrgema hinnaga a la näete, kui palju klikke meil on. Ja irooniline on asja juures see, et kirjutan ise siin parasjagu järjekordset kommi :)
a
appi/ 24. veebruar 2015, 09:46
Kas see artikkel on mingi nali? Ma saan aru, kui kirjutaja oleks keskastme kooliõpilane, aga selgi juhul on kirjavead ja lauseehituse puudulikkus lihtsal lubamatud! Rääkimata teksti sisu ja argumentide lapsikusest.
j
jah/ 21. veebruar 2015, 14:11
10 aastat tagasi sain aru kui vähe on tegelikult normaalseks ära elamiseks asju vaja.Müüsime korteri enne kui maja valmis sai. 6 kuud umbes 2 kohvri täie asjadega.Kõik asjad olid pakitud ja lattu hoiule pandud.Mis te arvate,et peale seda enam asju ei ostnud või muutusin väga ökoks,ei seda minuga ei juhtund.Edasi elasin ikka nagu tavaliselt asju ostes normaalset edasi kuigi tean,et tegelikult võiks paljud asjad olematta olla.
m
magister/ 21. veebruar 2015, 08:44
Võiks endale e-ainete süsteemi selgeks teha.
i
inimesel/ 21. veebruar 2015, 06:53
peaks olema just niipalju vara ja asju,et jaksad endaga kaasas kanda.
"
21. veebruar 2015, 01:00
"Psühholoogina ei pea ma õigeks, et mõned inimesed on ainult taimetoidulised."
putinistina ei pea ma õigeks, et mõned inimesed lillat kannavad, kuigi ise on blondid
"
21. veebruar 2015, 01:00
"Psühholoogina ei pea ma õigeks, et mõned inimesed on ainult taimetoidulised."
putinistina ei pea ma õigeks, et mõned inimesed lillat kannavad, kuigi ise on blondid
j
J Valker/ 20. veebruar 2015, 19:53
Kas see on mingi põhikooli õpilase kirjand või ,nii lapsemeelselt kirjutatud! ?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee