Eesti uudised

Kas Tallinna Hoiupaigas jätkuvad kahtlasevõitu tegemised ehk Miks ei antud soovijale Koplist leitud tõukasse? (39)

LISA KOMMENTAAR

uurin maad 16. veebruar 2015 22:45
point ongi selles, et pole sellist ehitust mis sobiks tingimustega muidu vast mõni isegi kandideeriks sinna.
ja seetõttu see lara seal ongi, iseasi, kui saaks samadesse ruumidesse jääda, ka uus lepingupartnet, siis oleks asjal mõtet.
kas keegi teab, et kas saab kandideerida just sinna viljandi mnt majale, hanke mõttes.
lara kaotamise puhul peaks lara sealt ära kolima ju, või olen ma valesti aru saanud... valgustage.
see viljandi mnt varjupaik on ju renditud kellegi soome firma omanduses olev ehitis, olen õigesti aru saanud, vist
Huhh 12. veebruar 2015 14:54
Larat ei saa lahti lasta sealt, see ta on selle firma omanik, võiks ükskord juba meelde jääda. Ja teiseks - need ei ole tõukassid, guugeldage palun, milline näeb paberitega siiami kass välja, üllatute, garanteerin.
minu meelest 11. veebruar 2015 21:18
pakkus hoiupaik eelmise skandaali algatajetele võimalust võtta endale nii palju kasse kui tahavad. Soovijaid eriti ei olnud. Nüüd käin mitu päeva sajatamine ja alusetu laimu jagamine. Võtke end kokku ometi. Ja tõepoolest, minge ja kadideerige.
Riigihange 11. veebruar 2015 03:52
Suurepärane uudis kõigile kommenteerijatele, kes siin avaldavad arvamust, et juhatajale peaks sule sappa panema ja kõik mõrvartöötajad lahti laskma ja kõike paremini tegema - on ju välja kuulutatud UUS HANGE LOOMADE VARJUPAIGA KOHTA TALLINAS - kandideerige ometi ja tehke paremini, parimat võimalust selleks ei tule ja hanke tähtaega on vist kaks korda edasi lükatud. Proovige, tarkust ja teadmisi, kuidas paremini teha, paistab vähemalt arvutinuppe klõbistades küllalt jaguvat!
http://www.pealinn.ee/uudised/tallinn-otsib-hankega-hulkuvate-loomade-puudjat-n24509 artiklis on veel vana tähtaeg, praegune on vist märtsis. Jõudu! Jään huviga ootama rõõmsaid uudiseid sellest, kuidas ükski kass ei haigestu (eirates selliseid põhitõdesid nagu see, et viirushaigused levivad õhu kaudu ja kui on ühes kohas palju ühte liiki loomi, on haigused kiired levima) ja kõik leiavad endale uued kodud (minul on küll kaks kassi ja kuigi mõlemad 13+, pakun neile veel viis aastat ja oma kodust loomade varjupaika teha ei taha, nii enda kui loomade huve silmas pidades, seega lähema viie aasta jooksul ei saa küll ses suhtes abiks olla, nii ka minu lähemad tuttavad, kel ka kass või rohkem kodus ...) ja loomulikult ikka Eestis, mitte Soomes, ärgem üldse arvestagem seda, et just näiteks suurt kasvu vanemad koerad leiavad kodu just Soomes ... Ma ei arva, et kõik loomade hoiupaigas 100% õieti on, aga paraku see on ka loomade suhtes mõtlematu käitumise lõpppunkt, on seal olnud ju erinevaid juhatajaid ja sõimata on ikka saadud, eriti kui üks saab tõukassi/ koera ja teine jääb ilma. Ja veelkord - ärge siis raisake tühjalt aega, ruttu kandideerima ...
Riina 10. veebruar 2015 14:03
Artikkel on taas natuke ajast maas. Mõistan, et kõik ajakirjanikud treivad uudiseid võidu, kuid:
isane täiskasvanud kass läks pühapäeval oma vanasse koju tagasi ning kassipojad viis eile hommikul Hoiupaigast ära ajakirjanik Mariann Prooses (mallukas), kes korjab ka lugusid negatiivsetest kogemustest Hoiupaigaga.
vello 10. veebruar 2015 11:17
asi on selles et tõuloomad kassid koerad müüakse suure raha eest soome, rootsi või tuttavatele..
mul üks endine koleeg töötab loomade hoiupaigas- see rääkis ja selle äriga tegeleb ainult juhtkond...
ZXC 10. veebruar 2015 01:02
Kas see varjupaigandus on mingi tööstusharu või liiguvad seal mingid mega rahad? Pidevalt mingid kaklused üksteise süüdistamised`? Jääb mulje just kui jagataks mingit mega pirukat?
valija 9. veebruar 2015 20:25
vat seepärast valingi EKRE mitte KE, et nemad seda aferisti kaitsevad

Marju 9. veebruar 2015 19:09
Miks te ainult halbu kogemusi korjate ? Aga kuhu jäävad head kogemused ? Need ei ole huvitavad ja ei too raha sisse. Teiseks kas te endale üldse aru ei anna ? Loomad kes on seal kauem kui 14 elavad seal puhtalt annetuste peal. Ja kui keegi lõpuks enam ei anneta, siis saab sellest tavaline varjupaik kus IGA loom nii hea kui agressiivne loom pannakse magama peale 14 päeva. Seda te soovite ? Aga palun....laske aga edasi ja saate selle. !Minul selle kohaga ainult head kogemused ! Ja töötajad teavad täpselt ja kuidas. Väga häid soovitusi sain ja abi nende käest !
E 9. veebruar 2015 17:31
Kas tõesti nii võib olla? Võtsin endale paar nädalat tagasi siiami samast kohast. Kohe peale karatiini öeldi, et on haige. Mõne päeva pärast helistati, et võin vaatama tulla, selgus, et oligi haige. Pisike ravi kestab siiamaani ja paistab, et mõjub. Aga personal oli küll seal tore ja kohe kuidagi ei tahaks uskuda, et selline alatu äri seal käib. Kusjuures kõne all olevaid siiameid vaatasin minagi, kaalusin teise võtmist, kuid ei kontakteerunud nendega.
ainsip tule appi !!! 9. veebruar 2015 17:30
ikka see sama moor seal juhataja we ? äkki oleks aeg juba välja vahetada see lihunik seal ..
Annan teada 9. veebruar 2015 16:46
mariann.prooses@delfi.ee
See on Delfi ajakirjaniku meiliaadress kui kellelgi on isiklikke kogemusi vatjupaigaga siis võiksite talle sellest kirjutada.Selle artikliga seoses kogub ta andmeid et see lõputu korralagedus varjupaigas peatada.Fb grupp Kassisõbrad algatas selle teema eile ja nüüdseks on kindel et 2 väiksemat kassipoega on kenasti soojas uues kodus. Vanema 3 aastase kohta on ka jutt,et leidis kodu aga ametlikku kinnitust pole sellele veel leitud. Ühesõnaga meedia hakkas asja vastu huvi tundma nii,et jagage oma negatiivseid kogemusi ja aitame varjupaigale leida uus ja parem peremees.
Mileina 9. veebruar 2015 16:14
Jah,kinnitan Teile et eelpool toodud luhgu on ilmselgelt õige!!!!Olen ka mina sattunud selle juhataja jutule,kui käisin omale koera välja vaatamas eelmisel aastal,suvel.Pidin koerale minema järgi järgmisel päeval,kuna oli vaja ka transporti.Hommikul aga helistas mulle see sama juhataja ja ütles,,Kui te täna tulete koerale järele,siis võtke kaasa ka 150.-,,,eile ma unustasin seda Teile õelda.Koer oli tavaline,krantsike aga ta meeldis mulle ja ilmselt ka mina temale aga kahjuks just raha pärast ei saanud ma teda omale.Mul ei olnud sellist raha võtta ja juhtataja oleks pidanud ka eelmisel päeval juba ütlema,et soovin ka raha.Kahju,et kutsa ei saanud koju ja mul oli valus,sest juhataja valis raha selle asemel,et koer oleks saanud hea ja hooliva kodu.Ma ei saa aru,miks seda juhatajat ei ole sealt lahti lastyd,kes on selle majaga veel seotyd nii tygevalt,et seda juhatajat ei saa kangutada.Ma oleksin väga palunud häid inimesi ja ka mina aitaks omamoodi kaasa,et sellest jubedast korrast seal lahti saada .Hoiupaik on kui rahateenimismasin ja ilmselt saab sealt oma kasu nii juhataja kui keegi veel.Olen ka ennem lkuulnud,kui halvasti seal majas asjad käivad,rahapesu,loomad ei saa korralikult süüja,kuhu kaob see toit sealt ja kellele viiakse edasi???Olen ka ise annetanud ja kohale viinud aga vaat,mis sellest kõigest on väljakoorunud.Vallandage see LARISSA kÕZÕREVA ja rutty!!!!!!
Niipalju 9. veebruar 2015 16:36
kui mina tean, siis alati on makstud raha varjupaigale sealt võetud looma eest, vähemalt kutsikate eest. Selles hinnas on sees vaksineerimised ja kiip. Kui inimene ei ole valmis looma eest tasuma, siis kuidas ta edaspidi vajalike väljaminekutega hakkama saab? Kui loom nt. haigeks jääb, siis süüdistataks kindlasti taas varjupaika.
E 9. veebruar 2015 17:36
Mina maksin 30 Eur loovutustasu.
Mileina Jõgi,Harjumaalt 10. veebruar 2015 11:57
Kulla inimene,,niipalju,kell 16.36,,-leKas 150.-ei ole siis suur raha,mida korraga oleksin pidanud väljakäima???Kas kodus olles,oleks koerale kulunud 150.-päevas??=?Kas koerake,kes pidi jääma oludesunnil varjupaikka,läks elu paremaks,kas teda üldse enam oli,peale seda 14 päeva,mil loomakesed lähevad hukkamisele.Kui oleks raha vähem nõutyd,ilmselt oleksin ka leidnud selle.Sina,kes sa ilmselt ei olegi loomapidaja,ei tea,kuidas asjad selles majas tegelikult käivad.Ja erinevalt sinust,viin ma mity korda aastas sinna hoiupaikka loomadele sõõki,tekke,kassidele patju!!!!Mul on kodus ka loomad ja tead,kui nad tõesti haigestyvad,siis olen alati käinud arstil Tiina Toometi kliinikus ja ma ei loe sellel ajal raha,et mitte anda kassi-koera tervise eest!!!Kes sa selline oled,kas töötad seal hoiupaigas,sest täpselt oskasid äramärkida,et loomad hukatakse seal just peale 14-päeva,kas sina oled ka see inimene,kes koerte-kasside toidud oma kassikestele koju vead???Tead,sa oled üks räpane inimene aga katsu muuta ennast ennem,kui sa ei muutu samasuguseks,kui sealne juhataja Larissa Kõzõreva!!!!
Tahtsin 9. veebruar 2015 16:40
veel lisada, et kui niipalju kahtlusi omate varjupaiga suhtes, siis võite minna sinna vabatahtlikuks ja kontrollida, kuidas see elu seal täpselt käib. Kindlasti ei ole varjupaikade töö ja majandamine kerge ning loodan, et teie süüdistused on siiski alusetud.
juku 9. veebruar 2015 15:53
ei ole annetanud ja ei anneta ka, sest kuidagi kahtlase alatooniga on need heategevused. Kui heategevus siis lõpuni, aga mitte, et keegi selle eest arveid estama hakkab.
Kay 9. veebruar 2015 15:39
Mida te sellest sibulast ootasite siis? See pole ühestki elusolendist peale iseenda hoolinud. Loodan karma peale!
see 9. veebruar 2015 15:29
Lara on ju vana aferist. Äripäevas oli umbes 5 aastat tagasi temast lugu kus ta 600000 krooni annetusrahasid siseministeeriumilt enda otstarbeks tuuri pani
asi siis tõukassidega äri teha, uued paberid ja täiesti võimalik
täpselt sama lugu juhtus paar aastat tagasi samasuguse ümarapealise siiamiga, öeldi et jäi nii haigeks et tuli magama panna

kl 9. veebruar 2015 14:48
riik tehku kõigepealt üks register ja kiipimine ning registreerimine kohustuslikuks. Kaotatud loomad leitaks kiiremini ja loomapiinajad saadaks ka kätte.
koeraomanik 9. veebruar 2015 14:28
Mul on ka selline tunne ,et kõik kallid tõukerid pannakse magama.Kas tõesti müüakse väljaspoole eestit? Ma saan aru et endine töötaja võtab endale kalli karvutu kassi (sfinksi),loomaarmastusest.
raivo 9. veebruar 2015 14:17
ma arvan,et on leitud suurepärane äri.
raivo 9. veebruar 2015 14:17
oleks mina niisuguse asutuse juht,on mitu head skeemi.
Joller 9. veebruar 2015 14:03
Kui selgub, et seal tegeletakse kassioksjoniga, siis tuleks see direktor küll ise "magama panna" ja tööturule järele mõtlema saata.
Kersti 9. veebruar 2015 13:52
MIks seda jubedat juhatajat seal lahti ei lasta???
9. veebruar 2015 13:18
Massimõrvarid aga mitte loomade varjupaik ja loomaarmastajad.
Nii ongi sageli. 9. veebruar 2015 13:16
Tuttavale ei antud kassi,kuna tema olöevat kassile ohtlik.Nimelt elab eramajas ja kiisu saavat ka õue.See olevat aga kassile äärmiselt ohtlik. Naera puruks.
Aga ... 9. veebruar 2015 13:45
... on küll ohtlik. Mis siis kui kass läheb üle aia sõiduteele ja jääb auto alla? Või naaberkrundile, kus on just õue lastud koer, kes ta maha murrab? Kui kindlalt ei saa garanteerida, et kass oma õuel püsib, siis võibki see õnnetult lõppeda. Nt, võib keegi talle loomapüüdja kutsuda (kui kass viibib ilma omanikuta väljaspool oma kodu hoovi) ja ta tembeltatakse hulkuvaks kassiks ja satub uuesti varjupaika.
Idiootsuse tipp 9. veebruar 2015 14:11
Ohutum on muidugi kassid teise ilma saata, et nad jumala eest kellegi kodus või hoovis haiget ei saaks :P
Sa Aga 9. veebruar 2015 15:12
ise ikka õues käid või istud kindluse mõttes toas ? Ole valvas, et katus pähe ei vaju-talvel lund palju, katus ei kanna raskust ! Või ei luba sa oma lapsigi kooli - vahetunnis jookseb mõni laps sinu lapsele otsa, sinu laps kukkub peaga vastu seina ja saab eluohtlikke vigastusi või ajukahjustuse ! Sina , Aga ,oled ohtlik iseendalegi. Lauslollus peaks olema valulik või karistatav , saaksid sinagi ohtlikust elust/kodust sobivasse asutusse järelvalve alla ja auto alla jäämine , koerte poolt puremine või retsi kätte sattumine oleks välistatud. Oh sind vaesekest !
keegi 9. veebruar 2015 13:14
Mul on täpselt sama kogemus. Meil suri pärslase moodi kass. Varjupaiga kodulehel nägin sarnast kiisut ja läksime abikaasaga kohale, et uurida selle kassi koju viimise võimalust. Öeldi, et kass on väga-väga haige ja läheb hukkamisele. Paar päeva hiljem oli kodulehel märge - läks uude koju.

haapsallane 9. veebruar 2015 13:11
Olen Tallinna loomade hoiupaika külastanud- tõesti, usun, et artiklites toodud süüdistused ei ole alusetud. KUID, Haapsalu loomade varjupaiga kõrval on Tallinna loomade hoiupaik nagu loomahotell või siis teistpidi võrdlust tuues Haapsalu loomade varjupaik on Tallinna hoiupaiga kõrval ehtne tapamaja. Aga mida oodatagi sellistelt varjupaigapidajatelt, kes omakasu peal väljas on.. KURB.
avalikult 9. veebruar 2015 12:56
Tädile tuleb seal rihma anda!
Ohjah 9. veebruar 2015 12:53
Jajah, otse loomulikult on need metsikud 4 ja 5 ruumi kassid äkki üleöö omale "uued kodud" leidnud...naerukoht, see uus kodu on neil ilmselt seal vikerkaaresilla taga:(
Raske ja vastik on sellist jama kommenteerida ja mis peamine - uskumatu, et loomadega tegelev inimene võib nii julm ja jõhker olla, nagu see proua mis-iganes-ta-nimi-ka pole sealt Viljandi maanteelt:(
Tean,et 9. veebruar 2015 13:17
Kaks pisemat on kindlalt ühe pere kodus :D Väidetavalt ka vanem 3 aastane aga ei või kindel olla.
:( 9. veebruar 2015 12:44
Riigil väga pohui ma vaatan
riiki süüdistada on väga lihtne 9. veebruar 2015 13:59
aga mida oled SINA teinud nende kasside heaks? Oled äkki annetanud kasvõi 1 päeva toiduraha ühe kassi jaoks?
jah olen 9. veebruar 2015 15:42
MTÜdele aga mitte neile aferistidele