Eesti uudised

Presidendilt saab teenetemärgi ka maadevahetuse süüasja prokurör  (11)

Õhtuleht.ee, 4. veebruar 2015 14:20
Inna OmblerFoto: TEET MALSROOS
President Toomas Hendrik Ilveselt saab sel aastal 99 inimese seas teenetemärgi ka riigiprokurör Inna Ombler, kes oli kõmulise maadevahetuse kriminaalasja üks prokuröridest.

Inna Ombler on esindanud lisaks maadevahetuse kriminaalasjale riikliku süüdistust tuntumatest kriminaalasjadest veel riigireetur Vladimir Veitmani süüasjas, teabeameti töötajate omastamise ja riigisaladuse avalikustamise kriminaalasjas ning 2000. aastal NKVD mõrvaragendi Karl-Leonhardi Paulovi kriminaalasjas, kirjutab ERR-i uudisteportaal.

Keerulistel 90ndatel töötas Inna Ombler uurijana ja edaspidi oli tema panus oluline nii organiseeritud kui ka majanduskuritegude lahendamisel Lõuna-Eestis.

Käimasolevatest kriminaalasjadest on enim avalikku tähelepanu pälvinud keskerakondlaste nn nuhkimisskandaali osaliste Priit Toobali ja Lauri Laasi kriminaalasi.

Samal teemal

17.09.2015
Maa-ameti eksjuht Kangur nõuab kohtus saamata palka
23.02.2015
GALERII | Ilves andis üle teenetemärgid: autasude saajaid vaadates näeme Eestit, kelle inimesed hindavad oma riigi iseseisvust
04.02.2015
Maido Saar: ma olen sõnatu, olen ju tavaline inimene
04.02.2015
Karikaturist Hillar Mets presidendi teenetemärgi saamisest: äkki vanaema kuskilt pilvepiirilt näeb, et siiski hinnatakse seda tööd ka!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee