Eesti uudised

Riigikohus lükkas Tamsalu neiu mõrvas osalejate kaebuse tagasi (19)

Siim Randla, 3. veebruar 2015 09:17
SÜNDMUSPAIK: Tüdruku surnukeha leiti Tamsalu terviserajalt. Foto: Aldo Luud
Riigikohus ei võtnud arutada Tamsalus 15aastase tüdruku mõrvas osalenud ning pikaks ajaks vangi mõistetud naise ja mehe kassatsioonkaebust.

Läinud aastal jättis Tartu ringkonnakohus rahuldamata Natalja Tšitšerina apellatsioonkaebuse Viru maakohtu otsusele, millega ta tunnistati süüdi mõrvale kaasaitamises, sugulise kire vägivaldses rahuldamises, teiselt inimeselt vabaduse võtmises ja kehalises väärkohtlemises ning karistati 16aastase vangistusega.

Ringkonnakohus jättis muutmata ka Sulev Ketsi kaebuse maakohtu otsusele, millega ta tunnistati süüdi vägistamises, teiselt isikult vabaduse võtmises ja kehalises väärkohtlemises. Talle mõistis maakohus 14aastase vangistuse.

Tšitšerina ja Kets pöördusid Riigikohtusse, kes jaanuaris nende kassatsioonkaebust menetleda ei võtnud.

Saaremaa koolitüdruku Marily (15) surnukeha leiti Tamsalu terviserajalt 2013. aasta 22. märtsil.

Tapmises kahtlustatavatena peeti samal kinni Natalja, tema vend Valeri, paar päeva hiljem vahistati Sulev. Süüdistuse kohaselt võtsid Valeri, Natalja ja Sulev 18. märtsi õhtul kannatanult vabaduse ja hoidsid teda Tamsalus Koidu tänavas asuvas korteris kuni 21. märtsi õhtuni. Sel ajavahemikul tarvitati tüdruku suhtes nii vaimset, füüsilist kui ka seksuaalset vägivalda. Kannatanu suri saadud vigastuste tagajärjel.

Samal teemal

02.04.2013
TAMSALU TRAGÖÖDIA: alaealine Marily vägistati ja mõrva ajendiks oli avaldus politseile?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee