Eesti uudised

Riigikohus lükkas Tamsalu neiu mõrvas osalejate kaebuse tagasi

Siim Randla, 3. veebruar 2015 09:17

19 KOMMENTAARI

e
Elbil/ 3. veebruar 2015 18:42
Oi kuidas oleks meile Eestisse vaja Rummu või Vasalemma vangla järglast, küll oleks neil vägistajatel seal tehtud nii et tagant pideva lindina hakkab tulema, teadagi mida....... Need värdjatest vägistajad on erilise põlu all........
No nüüd lähevad ju puhkekodusse......, Emajõe luhale puhkama !
K
!!!/ 3. veebruar 2015 12:26
Küll jumal on selliste elajate kohta aeglane ja õiglane,samuti nende jaoks,kes kes kaasa aitasid!!! Igal oinalt oma mihklipäev!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M
!/ 3. veebruar 2015 13:07
Mina eelistaksin taevase karistuse ära ootamisele pigem ikka maapealset õigusemõistmist ning karistamist.
Vahest oled tähele pannud, et taevas on maiste kurjategijate kohtu ette kutsumine kuidagi väga pikaldane? Väga pajud roimarid ja inimsuse vastased tegelased elavad just eriti pikaealisteks, saavad teistega võrreldes märgatavat soodustust. Näiteks meil Eestis - punane mõrvar Idel Jakobson elas 92 aastaseks, küüditaja Arnold Meri - 89 aastaseks.
Või üle maailma - esimees Mao Zedong - 83 aastakest, kindral Franco - 83, Kim ir Sen - 82 aastat, Pinochet - 91 aastat., Praegu elavad veriste kätega tegelased. Fidel Castro on 87 ja Robert Mugabe 89 aastased ja ei mõtle veel niipeagi taevase kohtu ette astuda. ning ega neid sinna veel ei kutsutagi.
e
Ebaõiglus.../ 3. veebruar 2015 12:25
Et nad mädaneks ja piinleks seal vanglas!! No 16a on tõesti piisav karistus? Need eesti "asjamehed" on ikka naljamehed küll endaarust. See kõik, mida see tüdruk läbi elas pole kuidagi võrreldav sellega, et mõrvarid istuvad oma aastad vanglas ära ja elavad edasi oma elu..surmanuhtlus ja piinamine oleks õiglasem karistus kui lihtsalt vanglas kopitada ja elu nautida edasi!!
Kuid siiani teeb haiget, et selliselt toredalt neiult võeti elu, tundsin teda isiklikult.. :(
i
Istuge ja mõelge!/ 3. veebruar 2015 12:14
Sellistele mõrvaritele peaks aastaid juurde panema, mitte istumiseaega lühendama.
r
Rix/ 3. veebruar 2015 11:44
Alates teisest eksimisest peaks karistused olema tunduvalt karmimad. Seda igasuguste kuritegude puhul, alustades probleemsete õpilaste karistamisest. Süüteo menetlused peaks olema oluliselt lühemad. Mida kiirem karistus, seda effektiivsem. Veenmismeetod on jama ja nii jäävadki need psühholoogid seda lumepalli veeretama, kuni tuleb suurem laksakas
k
Karin/ 3. veebruar 2015 11:35
Erijuhtumitel peaks surmanuhtlus olema lubatud.
Ameerikas saadetakse ilma pikema jututa elektritoolile, tegelikult on isegi surtmanuhtlus sellistele jätistele kerge karistus.
See on ikka nii õudene tegu, mida tegid. Sellised ei tohi iial vabadusse pääseda.
m
3. veebruar 2015 14:32
Muidugi, surmanuhtlus on sellistele ju kõige lihtsam karistus. Las istuvad ja maitsevad vanglaleiba ja ehk saab neile osaks ka ise vägivalda tunda. Ainuke halb asi, et rahvas peab kõik selle kinni maksma.
v
vihane/ 3. veebruar 2015 10:59
et nad iialgi sealt vanglast enam ei väljuks
M
???/ 3. veebruar 2015 10:57
Mida siis nemad tahtsid ja õigeks pidaid? Kas kooki moosiga või? Vahest hoopiski preemiat? Vähe said veel, mul on väga kahju, et meie põrundpead-eurohumanistid surmanuhtluse ära on kaotanud.
s
selle eest tuleb tänada/ 3. veebruar 2015 11:04
Kristina Ojulandi ennast. Samal päeval,kui tema sümpaatne kutt tappis Küti äris inimese,kirjutas daam alla surmanuhtluse keelustamisele.
Ei kedagi teist maksa kiita

k
3. veebruar 2015 10:56
Kas vanglas elu kibedaks tehtud, seal ju omasugused koos.
e
Eesti mees/ 3. veebruar 2015 10:54
No jah , anname aga pättidele ja mõrtsukatele aga andeks ...... teeme neile pai , kui osavad te olete . See TAMSALU asi on ikka räige mõrv ja mõrvarid tahavad veel kerget karistust , no kuulge kohtunikud , kus on Teie mõistus siis ....? sellise sadistliku teo eest ainus karistus on.... NUHTLUS , kas see tütarlaps siis ei tahtnudki elada ....? Mõrtsukad hirviutasid veel selle peale ja tuntsid en kangelastena . RIIGI kohtutel pole õigusi surmanuhtlusele , aga pättidele on see õigus . Meil on vist kujunemas sama
I
!!/ 3. veebruar 2015 11:02
Ilmselt soovivad nad vabaks laskmist. Äärmisel juhul lepivad veel ehk kah lõhiajalise tingimisi karristusega või kümmekonna ÜKT töötunniga.
Kuna meil pole kahjuks enam surmanuhtlust, tuleks sellised retsid pista üksikkambrisse ja ei mingit telekat, spordisaali ega jalutamist. Peae koiku veel vaid taburet. paarimeetrine kõiejupp ning tugev konks laes. Las mõistavad seal siis ise endi üle kohut, vabastavad maksumaksja liigsetest kulutustest.
s
see pole/ 3. veebruar 2015 11:05
humaanne,neil on üigus tappa .neil on vajadus tappa. Aga katsu sa türmis omasuguse hinge võtta.
e
Eesti mees/ 3. veebruar 2015 10:54
No jah , anname aga pättidele ja mõrtsukatele aga andeks ...... teeme neile pai , kui osavad te olete . See TAMSALU asi on ikka räige mõrv ja mõrvarid tahavad veel kerget karistust , no kuulge kohtunikud , kus on Teie mõistus siis ....? sellise sadistliku teo eest ainus karistus on.... NUHTLUS , kas see tütarlaps siis ei tahtnudki elada ....? Mõrtsukad hirviutasid veel selle peale ja tuntsid en kangelastena . RIIGI kohtutel pole õigusi surmanuhtlusele , aga pättidele on see õigus . Meil on vist kujunemas sama
s
soovisid selgeks teha,et nemad kaitsesid ennast/ 3. veebruar 2015 10:25
ja tapetav ise tahtis SUREDA.
Kohe kurb hakkab.Mõrtsukad heausksed,siirad ja kenad, neil õigust üle jääda .... mõtelge nüüd ise,trellide taga on omasugused ja neid ei saa isegi lüüa.
Ammuks veel koksata
t
3. veebruar 2015 10:09
tahtsid juurde saada või-igatahes ainuüksi nende kaabakate pärast peaks surmanuhtluse taastama
v
vali EKRE/ 3. veebruar 2015 14:01
http://www.ekre.ee/ekreprogramm/programm/oigus-ja-korrakaitse/
Oleme seisukohal, et eriti raskete isiku- ja inimsusevastaste kuritegude puhul ja riigireetmise eest on surmanuhtlus õigustatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee