Meedia

ERRi juhatuse esimees: Langist ei saa "Olukorrast riigis" saatejuhti  (3)

Õhtuleht.ee, 2. veebruar 2015, 17:11
Margus AllikmaaFoto: Stanislav Moškov
Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse esimees Margus Allikmaa välistas võimaluse, et riigikogust taanduv reformierakondlane Rein Lang hakkab märtsist kaasa lööma Raadio 2 saates "Olukorrast riigis", nagu pakkus välja põhisaatejuht Allar Tankler.

Allikmaa sõnul lootis ta, et Tankler ja Lang jõuavad ise mõtteni, et Langi alaline osalemine saates "Olukorrast riigis" ei ole avalik-õiguslikule ringhäälingule kohane, vahendab ERRi uudisteportaal.

"Samas ma mõistan ka Tanklerit, kes tahaks teha huvitavat saadet ja ise saatejuhina areneda. Ja selleks, et mingis mängus areneda, tuleb endale võimalikult tugev partner leida," märkis Allikmaa.

"Kuid rahvusringhäälingu huvides on tegutseda võimalikult erapooletult, tasakaalustatult ja sõltumatult," rääkis Allikmaa, et kui Rein Lang ja Allar Tankler neist rahvusringhäälingu väärtustest hoolivad, saavad nad ka ise aru, et Langi osalemine saates on võimatu.

Samal teemal

23. märts 2015, 14:42
"Olukorrast riigis" teiseks saatejuhiks saab Ahto Lobjakas
14. märts 2015, 11:51
Rein Lang kirjutab memuaare
3. veebruar 2015, 07:00
Margus Allikmaa: Rein Lang ei kõlba ERRi saatejuhiks!
4. detsember 2014, 16:49
RÄNK SÜÜDISTUS: Kalle Muuli ja Anvar Samost varastasid "Olukorrast riigis" saate nime

3 KOMMENTAARI

e
3. veebruar 2015, 08:42
ERR on ooravameedia maksumaksja kulul nagu TTV on keski tv.
s
spinni abc 2. veebruar 2015, 21:53
Kõigepealt kalastati, et kuidas Lang vastu võetakse. Ei võetud. Siis mängiti kõva mehe mängu, et keegi välistatakse. See annab eelduse järgmiseks spinniks, kus "sõltumatu" juht juhib saadete juhtimist ja sisu. Mees on surve all. Meie "kvaliteetleht" postimees õppigu Õhtulehelt.
Loe kõiki (3)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee