Eesti uudised

(Kuri)kuulus multikulti on surnud? Ei ole! Või ikka on? Aga...

Andres Põld, 30. jaanuar 2015 07:00

19 KOMMENTAARI

t
Töölisi pole vaja/ 30. jaanuar 2015 20:47
Tööstus muutub üha enam robotite põhiseks. Suured tehased töötavad, mida juhivad mõned töötajad eksraanide taga. See on tulevik, mitte juhm immigrant kusagil vabrikus mingit junni lihvimas. Sotside-kesikute rumal jutt suhu tagasi. Nemad tahavad muulasi, sest need valivad neid, kes nid esindab ja toetusi maksab. Eestlaste reeturid!
m
Meil juba on 300 000 muulast! Aitab eestlaste hävitamisest!/ 30. jaanuar 2015 20:39
Sotsid, Vabaerakond, ref ja Kesk soovivad viia lõpuni N Liidu alustatu - eestlaste hävitamise!
Kesk: "Samas ei tohi me unustada, et Teise maailmasõja tõttu oli paljud eestlased sunnitud pagulasteks ning oleme siiani tänulikud neile, kes neid vastu võtsid. Me ei tohi unustada, et meid endidki on abistatud."
EESTLASED PÕGENESID VALGE RASSI JA KULTUURIGA RIIKIDESSE. ME EI LÄINUD AAFRIKASSE, AASIASSE, ISLAMI RIIKIDESSE. PÕGENEGU NEMAD KA OMA NAABERRIIKIDESSE JA SARNASE KULTUURI-USUGA RIIKIDESSE. AGA IKKA TULEVAD SIIA KAUGESSE EUROOPASSE!?
e
ei/ 30. jaanuar 2015 20:00
Meil on niigi nõukaaja pärandina ligi kolmandik rahvastikust sisserändajad ja nende järeltulijad. Oleks rahvuslik enesetapp veel juurde lasta.
y
yll/ 30. jaanuar 2015 18:24
liiga tasapisi hakkab nende vallutajate hordidelt nn " pagulase " kurb oreool kaduma ja liiga heatahtlikult minnakse üle majanduspõgenikust tööotsija peale.fakt et 99% tuleks neisd tagasi saata
ja selge et kui oled siin tasuta kõrghariduse saanud siis tingimus on et lähed Aafrikat parendama.nende harimise eesmärk ongi selline.kahjuks muidugi on see Aafrika probleem hoopis kolossaalsem kui keegi isegi julgeks ette kujutada.selleks et nad jõuaks meile järele tuleks neid aastasadu mitte ainult sööta ,joota ,õpetada vaid ka meie peksime paigal tammuma! MILLEKS.
puhtalt evolutsiooniteooria järgi (mida nad ise väga armastavad---ikkagi võrdsed) on nad ajast maha jäänud ja väljasuremisele mõeldud.
p
Progress/ 30. jaanuar 2015 17:51
Kas pole kummaline, et alati nagu kasvõi antud pildil on sealsed sõjapõgenikud tugevad ja terved noored mehed? Kus on hoopis naised ja lapsed? Nemad jäeti sureme... Nad on vallutajad, kes mängivad varjupaiga otsijaid... Kuidas Euroopa nii naiivne on?
s
spetsid/ 30. jaanuar 2015 16:53
Sadade paatide kaupa tuleb kõrgelt kvalifitseeritud tööjõudu Euroopasse........no lubage naerda!!!
r
ranno/ 30. jaanuar 2015 11:50
kohalikele makstakse nälja pajukit,võõraid tahavad kõik ettevõtjad,et olevat odavam.meil ida ja lõuna-eesti töötuid täis õpetage nemad välja ja norm palgaga tööle,aga ei kohalikele ei saa ju maksta nad ju oskamatud.Hoiatus kui tõesti hakkavad murjanid tulema lähem julmaks rassismiks.See ei ole nali
M
!!!/ 30. jaanuar 2015 11:49
Multikulti universaalretsept. Olgem migrantidele meeltmüüda ja kõik on korras. Põristagem koos bantu neegritega trumme ja löögem tantsu, palveagem koos mosllemiga 5 korda päevas Meka poole, pangem päge turban või parandžaa. Laulgem koos kirjaoskuse ning kultuuritoojada Den Pobedat ja pangem üheskoos 9 mail pronksmehele lilli ja küll te näete - nad kõi on meie parimad sõbrad! Labajalavalssi ning kaerajaani tantsigem aga vaid oma kodus, kui kardinad on ette tõmmatud. Et uustulnukaid mitte solvata.

J
''siin ei taheta eriti pagulasi vastu võtta''/ 30. jaanuar 2015 10:21
Jutt jumala õige! Mitte keegi ei taha lisaks nendele paarisajale tuhandele nõukogude ''pagulasele'' näha siin veel paari sadat tuhandet murjanit, kes NAGUNII ei kavatse mitte midagi tegema hakata (peale varastamise ja tapmise muidugi)! palju on abi olnud Rootsil, Soomel, Hollandil, Saksal, Prantsusmaal? Riigid täituvad täis elujõus loodritega, kelle peamine tegevus(etus) on nõuda toetusi ja elamispinda. Minge vaadake Helsingisse - mitu murjanit teeb nädala sees mingit tööd? Kõik logelevad kesklinna tänavatel ja pommivad kohalikelt raha. Normalne või?? Kohe kindlasti olen Helme kandidatuuri poolt, teistel kipub ajus miskit multikulti viirus segama..
M
---/ 30. jaanuar 2015 10:48
Ma ka EKREle annan hääle, vähemalt mõned olulised asjad on neil paigas. Kuigi teatud valimisplatvormi osad on suuresti küsitavad. Kõige olulisem on siiski eestlaste kaitsmine, kui 10 aastat siia sisserännet lubada, siis edasi pole võimalik enam midagi parandada.
i
imestap/ 30. jaanuar 2015 10:11
Probleem on Eestis töötavad vaesed. Kui keegi arvab, et neile põgenikele saab vähem maksta kui eestlastele siis ta eksib.
Samas on selliste kantseldamine omaette suur euroäri.
k
kkk/ 30. jaanuar 2015 09:31
sellised mehed nagu seal paadis on, ilmselt ei kvalifitseeru "kõrge kvaliteediga oskustööliste" nimetuse alla
b
blak mati/ 30. jaanuar 2015 12:07
sa vaata see on sini must valge värvidega paat . huvitav kas anija mehed teevad kilupüügi kõrvalt äri
s
Soodom/ 30. jaanuar 2015 09:27
Tundub ,et hakkab siia ka neid jõudma ,mul tuli eile Jüris juba 2 neegrit vastu .
r
rrr/ 30. jaanuar 2015 10:15
Oled sa kindel ,et need olid neegrid mitte meie asja solaariumist tulnud tibid?
p
Pees valija/ 30. jaanuar 2015 09:12
Sm Sergei Metlev. Selleks, et oleks piisavalt tööjõudu tuleb töölisele tasuda inimväärset töötasu ja mitte lasta liugu miinimumpalga peal.
t
to: Eesmaa/ 30. jaanuar 2015 08:18
Poliitikud peaksid oma lugemisvarasse võtma raamatu "Saksamaa käib maha", autor Thilo Sarrazin. Soovitus ka teistele, keda "multikulti" probleem huvitab.
j
Juku/ 30. jaanuar 2015 07:54
Mida vähem neid tuleb, seda parem.
s
Selleks tulebki/ 30. jaanuar 2015 20:47

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee