Kerstin-Oudekki Loone (paremal) ja Taavi RõivasFoto: Keskerakond
Õhtuleht.ee 28. jaanuar 2015 14:54
Poliitik Kerstin-Oudekki Loone kinkis täna peaministrile mängulennuki, et juhtida enne riigikogu valimisi tähelepanu valitsuskoalitsiooni tegemata tööle. 

Riigikogusse kandideeriv keskerakondlane Loone andis peaminister Taavi Rõivasele mängulennuki, sest valitsuskoalitsioon on unustanud inimeste reaalsed probleemid ning tegeleb selle asemel poliitiliste mängudega, vahendas Eesti Keskerakonna pressisekretär.

"Et peaministrile meenutada tema vastutust rahva ees, andsin ma talle üle väikese lennuki. Nii ta ei pea riigi raha eest sõitma Ämarisse lennukitega mängima, tal on päris oma lennuk, mille saab õhtul kaissu võtta. Siis jääb peaministril rohkem aega keskenduda riigijuhtimisele ja Eesti inimeste heaolu eest seismisele," põhjendas Loone, kes on ka varem silma paistnud sümboolse kingituse tegemisega. Näiteks mullu kevadel pistis ta tervishoiuminister Urmas Kruusele pihku toore lõhekala, et juhtida tähelepanu valitsuse tegemata tööle palgalõhede vähendamise osas. Tollal pürgis Loone Euroopa Parlamenti.