Cinzia Siig (TAIRO LUTTER / Postimees)

Cinzia Siig ja Taimo Staalfeldt jätsid tasumata oma kodu remondi eest. Hiljem kohtus väitsid nad, et mingeid töid pole üldse tehtudki.

Jutt käib nooblist eramust Tallinna linnaserval Pääskülas, mis läbis Kiviehitus OÜ omanik Argo Ševerevi palgatud ehitusmeeste käe all kuus aastat tagasi põhjaliku remondi, kuid varsti pärast objekti üleandmist läks ehitusettevõte aga pankrotti, kuna tellija ei maksnud ehitusfirmale tehtud tööde eest sentigi.

Möödunud aastal pöördus Ševerev lõpuks kohtusse ja nõudis perekonnalt 1,4 miljonit krooni ehk tänases rahas 90 000 eurot.

Staalfeldti esindaja, vandeadvokaat Elmer Muna on aga hoopis teisel arvamusel, kuna esiteks pole tema klient sõlminud Ševereviga ühtegi lepingut ja teiseks ei teinud Kiviehitus majas mingisugust remonti.

Avaliku tähelepanuta on vaidlus läbinud kaks kohtuastet ja ootab riigikohtu otsust ning pole veel kindel, kas kõrgema astme kohus võtab asja üldse menetlusse.

Refereeritud artikli täisteksti loe Eesti Ekspressist.

Jaga artiklit

105 kommentaari

M
Muuzika!!!   /   22:53, 30. jaan 2015
S
ss  /   19:41, 30. jaan 2015
seaduse järgi suuline leping pidi ka ju vettpidav olema, paistab, et vastuolu seadusega...õigustühine, arva ära kelle poolel on seadus?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis