Väike moeajakiri

Värviliste mantlitega tänavapilt kirkamaks!  (7)

Piia Õunpuu, 28. jaanuar 2015 11:31
Mantel: Style Moi (www.stylemoi.com) Pross: Ivo Nikkolo Müts: H&MFoto: Mirko Aus.
Näitan teile üht ilusat talvemantlit, mis tõsi küll, on netipoest tellitud ja Eesti poodidest sarnaseid vist väga ei leiaks. Miks? Sest see on värviline. (Tumeroheline pole tõesti maailma värviliseim värv, aga sama mudelit on ka erkkollast ja veinipunast tooni.)

Millegipärast kipub nii olema, et põhjamaistes poodides müüakse pigem tumedaid talveriideid (kui kirkad lumelauajoped välja arvata) ja seetõttu on ka talvine tänavapilt päris masendav. Selle muutmine on aga igaühe enda teha! 

Samal teemal

Mantlit tellides mõtlesin, et värvilise üleriide teiste riietega sobitamine osutub korralikuks väljakutseks. (Jällegi, jäin tagasihoidlikuks ja valisin tumedama tooni. Vähemalt see pole must.) Siiani olen lähtunud sellest, et mantel on minu riietuse kõige värvilisem osa ja ülejäänu hoian neturaalse ja tagasihoidlikuna ehk sobitan rohelist tooni musta ja halliga. Sama "skeem" töötaks tegelikult sama hästi ka siis, kui mu mantel olekski kollane ja mitte tumeroheline. Või kui ma oleksin piisavalt julge, et kanda valgeid pükse, mis muide, on praegu väga trendikad. 

Selle blogipostituse juures olevas galeriis on kaks versiooni, kuidas ma mantlit siiani olen kandud, mis tegelikult ei olegi niivõrd erinevad. Mõlema riietuse puhul on tähtsamad hoopis detailid, mis oma tagasihoidlikul moel mantlit täiendavad. Esimeste piltide puhul on nendeks sarnases värvitoonis kivikestega müts, Ivo Nikkolo pross ja MÄRSS seljakott. Teistel piltidel korrektne valge krae ja seda kaunistav kuldne põhjapõdraga kaelakee. 

Kes tundis, et samastub kogu selle eelneva jutuga, saab mantli tellimisele (umbes 35€) mõelda SIIN.

Ivo Nikkolo pross - 19.90€ - SIIN

MÄRSS seljakott - umbes 65€ - SIIN

Põhjapõdraga kaelakee - umbes 7.50€ - SIIN

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee