ÕNNELIKU LÕPUGA: Jana tõdeb, et see on õnneliku lõpuga õppetund, mis võinuks lõppeda märksa kurvemalt.Foto: ALDO LUUD
Arvo Uustalu 28. jaanuar 2015 07:00
Keset talveööd Võru linna uudistama läinud pisipõnni vanaema imestab, kuidas poiss öösel majast välja pääses

Keset talveööd Võru linna uudistama läinud pisipõnni vanaema imestab, kuidas poiss öösel majast välja pääses

"Sandra on lapsed minu juurde toonud, temast endast ei ole kolm päeva kippu ega kõppu. Ei tule lapsi vaatama, ei võta telefoni vastu ja ei küsi, kuidas lastel läheb." Nii räägib Jana oma eksminiast, kelle nelja-aastase poja Võru politseinikud nädalavahetusel linnast uitamast leidsid.

25. jaanuaril kella 3.30 ajal nägi politseipatrull Võrus Koidula tänaval kõndimas väikest poissi, kes oli enda sõnul kolmeaastane.

Politsei asus selgitama, kust laps pärit on. Mõningase otsingu järel viitas laps Kalevipoja tänava majale, et see on tema kodu.

"Õnneks taipas laps riided selga panna ja suundus oma kodu, mitte järve poole," ohkab poisi vanaema Jana. Tema sõnul ei jõudnud pisipoiss öösel kuigi kaugele. Ta oli piki Koidula tänavat ehk umbes sadakond meetrit mäest üles liikunud. "Tänavapoolel, kus ta emaga kodu poole minema harjunud on," ütleb vanaema. Poiss päris täpne siiski polnud.

Jana sõnul on laps nelja-aastane ja tragi poiss näitas hoopis oma vanaema kodumajale, kuhu ema oli ta koos imikust õega eelmisel päeval hoiule toonud.

Politseinikud sisenesid korterisse, kust leidsid diivanilt alla aastase imiku. Tagatoast väljus unine 17aastane noormees, kes kohmas, et on laste onu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (72)

. 30. jaanuar 2015 00:26
Mis õigusega Õhtuleht avalikult nime avaldab. Ema, kes peksis oma lapse poolsurnuks,seal muudeti nimi ära,vot sellise inimese nime tuleb avalikult kirjutada. Aga sina Sandra pea vastu ja teie kes teate Sandra elust kõike,vaadake parem ennast ;)
Kalju 29. jaanuar 2015 21:44
Sellest lapsest tuleb maailmarändur ja terava mõistusega inimelu uuriv inimene ,pole midagi imestada ,see on rännuhimude esimene katse suuresti nelja seina vangistusest pääseda ,ka mina läksin 4 aastaselt maailma rändama kolmerattalise jalgrattaga ,kogusin kuivikuid ja kui vanemad olid tööle läinud asusin teele ,päevaga jõudsin pelgulinnast pääsküla lõppu ,kui päike poleks keeranud oleksin kindlasti kaugemale saanud ,päike oli minu orjentiir ,aga sellel juhusel on taga inimlik julmus,kuidas nii laps viiakse hoijule ja nemad ei vaata järgi ning siis süüdistavad ka veel ,neil oli kindlasti kokkulepe ,miks nad sellest ei räägi ,siin on vastastikku käki keeramisega tegu .
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS