Eesti uudised

Vassiljevi plaan: steriliseerigem naised, kes vastutustundetute meestega hunniku lapsi saavad (136)

LISA KOMMENTAAR

Väga hea 28. jaanuar 2015 18:31
Peale seda ülbet kommentaari võib ta arvestada,et naiste käest ta ei saa valimistel ühtegi häält.Mis ongi hea,üks ülbe keskerakondlane ja Putini tallalakkuja jälle vähem.
nikanaka 28. jaanuar 2015 17:14
Pole vaja siis lakkuda külapeal, pärast tited vudivad ringi ja mehi pole kuskil!
kAS IKKA ON LOLL JUTT? 28. jaanuar 2015 14:05
Ma ei tea, kuidas Teile tundub, aga minul on kopp ees sellistest halasaadetest TV's, kus näidatakse naisi, kes on üksi kolme-nelja lapsega ja haliseb, kuidas mees ikka paha ja joodik oli ja lõpuks jalga lasi ja nüüd polegi muud teha kui riik või siis lahked inimesed tulgu appi. Kurat, kus sa siis olid kui sa selle paha mehega tittesid treisid? Ma saan aru kui jah, esimene laps sünnib ja siis selgub, et mees pole isa kohustusteks valmis ja asi läheb untsu. Aga seda kui sama mehega, olgugi, et juba selge, et mees pole üldse pereinimene, veel mitu last saada ei saa ju terve mõistuse tegevuseks pidada. Kas Vasiljev ikka päris lollusi rääkis, või on praeguses valimiskampaanias kasulik seda lolluseks pidada?
mari 28. jaanuar 2015 08:38
Nii palju võiks öelda, et laste saamine peaks olema otseses seoses kohusetunde ja hea tahtega. Palun ärge saage juhuslikke lapsi!
Sander 28. jaanuar 2015 07:58
Vasiljevi mõte on õige, kuid kontekst on küll vale. Kuidas puutuvad siia õnnetud naised, kellel pole elus armastusega vedanud? Haakub see jutt, aga sellega, et piirata pooletoobiste, st. diagnoosiga, juurdetootmist. Nõukaajal sellised memmed "ruunatigi" ära, kes tootsid vaid järglasi, kes ei sobinud kooli ja kellel käis üle jõu, endaga elus hakkama saamine.
no vott 28. jaanuar 2015 01:15
Nah ma siis nii innovaatiline juba 5 a tagasi lasin ennast steriliseerida:-):-):-)
ilus tüdruk 27. jaanuar 2015 19:20
et siis ikkagi NAINE ? Aga mees rändab ju järgmiste naiste juurde....loogiliselt - mees kastreerida. Aga Vassiljev kui mees ei tule selle pelegi, et mehele võib sellist JUBEUST teha. Kõik mitte maksvad mehed sügada sealtkandist kehvakeseks.. Hei hopsti... siis hakkab nalja saama.
Ilusale, aga paistab, et rumalavõitu tüdrukule 28. jaanuar 2015 12:52
Jah, seltsimees pöördus naiste poole, sest naisel on enamasti õigus valida, kellele ta kaitsmata vahekorras jalgu hargitab. Sama hästi võiks ka meestele meenutada, et igasse pesuämbrisse ei tasu oma kallimat vara toppida.
Regina 27. jaanuar 2015 18:09
Aga siiski inimesed,nii naised kui ka mehed ,võiksid siiski mõelda enne kui otsustavad voodisse minna...Kas nad ikka soovivad lapsi ja kui jah kas nad saavad lapsi endale lubada,kas nendel on piisav sissetulek selle jaoks.Ja veel-laps on melelahutus kogu eluks.

naine 27. jaanuar 2015 17:35
naised steriliseerida, aga vastutustundetud mehed andku vunki juurde. igaks juhuks võiks kõik naised steriliseerida, mine tea kellega kokku trehvavad
vasja 27. jaanuar 2015 17:15
Oi Vasja, nüüd jätavad naispoliitikud sind ilma! Aga võib- olla sa ei tahagi neid, saad mujaltki...
Oma parteile panid kärna. Aga võib- olla seda tahtsidki?
Miks 27. jaanuar 2015 18:30
On ju Toobol, Kuzzer ja Lauri Peedik
Nonsens 27. jaanuar 2015 16:35
alles mingi ehk pool aastat tagasi oli ju lehes jutt, et 12 lapselise pere isa oli pahane, et sotsiaalist piisavalt ei makstud mingite ostude jaoks ja 12-st lapsest vähemalt pooled kui mitte rohkem(täpselt ei mäleta enam) olid mingi puudega. Kust need rahad tulevad - ikka meie taskust ju :) Ja siis tuttavate pere, kellel terved lapsed ei tea kas teha kolmas laps sest raha ei jätku, maksud suured...........
liblikapüüdjale 27. jaanuar 2015 15:50
see isaliblikas tuleks esmajärjekorras kesksooks teha! ta on aastaid oma peret petnud; üks liblikas Maria Lääne-Virumaa pealinnast pärit on selle täku rahakotti küll tühjendanud. No see isaliblikas on tegelt täkk missugune!
äkki dr.Vassiljev siis 27. jaanuar 2015 14:43
ütleks,milliste tunnusmärkidega on need mehed,kes on vastutustundetud.?Siis ehk naised teaksid neist eemale hoida ja nendega mitte tegemist teha.
Kuidas saab üks arstidiplomiga (loodetavasti haritud inimene)nii lolli juttu ajada?Kergem oleks siiski neid mehi steriliseerida ,oleks teistele õpetuseks.
OLGE õnnelikud,et eesti naised on nii vaprad ja ei karda ka selliste meestega lapsi saada ning sünnitavad kõigest hoolimata.
Naised saavad lapsekasvatamisega hakkama ,olgu kuitahes raske.Kasvõi hambad ristis ,aga nad ei lähe naljalt ka kuskile hädaldama ega kurtma.
No 27. jaanuar 2015 14:48
Milles seisneb selle naise vaprus, kes mitme erineva töötu ja ilma hariduseta joogilembese mehega endale hulga lapsi muretseb ???
Homomees 27. jaanuar 2015 14:07
Väga õige! Valin nüüd ainult keskerakonda. Miks peavad normaalsed mehed, näiteks homod rahastama mingite joobarite laste ülevalpidamist!
to meelis 27. jaanuar 2015 13:51
noh vennike oled ka see ,kes tittesid teeb,aga uttu tõmbab!
Juula 27. jaanuar 2015 13:05
Mu meelest tuleks siis hoopis vastutustundetud mehed kastreerida, et nad enam lapsi juurde ei teeks., kui ülalpidada ei taha.

Anne 27. jaanuar 2015 13:02
rahvasaadiku lause peaks lõppema nii "... ja kastreerigem mehed, kes ajavad lolli juttu ning kuuluvad Keskerakonda."
uudishimulik 27. jaanuar 2015 12:50
Kas keegi on kohanud meest,kellel vilkur otsa ees põleb:OLEN VASTUTUSTUNDETU...
27. jaanuar 2015 14:59
Ei peagi vilkur otsa ees olema, see kaugele näha, normaalne naine sellise poole ei vaatagi, mõtlemisvõimetu naine sellele tähelepanu ei pööra ja ongi häda käes.
27. jaanuar 2015 16:34
Vastutustundetuid on ka nende hulgas,kelle välimääraja seda kuidagi ei reeda.
ju on 27. jaanuar 2015 12:38
Ligi käest õpitud nali.
Miks 27. jaanuar 2015 12:25
Miks ta ei öelnud, et vastutustundetud mehed tuleb kastreerida? Kuna on ise mees - ehk arvab end olevat?
iff 27. jaanuar 2015 12:19
Jorss on ilmselt ravimite üledoosist pideva laksu all....selles ei ole kahtlustki kuulates tema esinemisi jne
:O 27. jaanuar 2015 11:55
No siis on selge et varsti on maamunalt eesti läinud. üks kahest kas kõik jooksevad minema teistesse riikidesse v EESTLASED surevad välja sest iive ei tõuse, sest naised ei sünnita enam. väga haige jutt mis ma pean enne mehele vastutustundliku kontrolli tegema. Ja kui vastus positiivne siis võib voodisse minna :D
27. jaanuar 2015 15:09
Kasvõi, see ikka enne ka näha ja aru saada enamalt jaolt, millise mehega tegu.Ega Vassiljevi ütlus puuduta kõiki mehi ja naisi
Kole lugu 27. jaanuar 2015 11:45
Kole lugu ja nii kõrgel tasemel. Solvatud naised, suhtumine üksikemadesse ja ka üksikisadesse, kes kasvatavad lapsi üksinda ja kes on andnud oma tervise topelt armastuse, jõuvarud, tahtejõu, magamata ööd, topelt koormuse jne., et lastest kasvaksid väärikad ühiskonna liilmed ja põlvkond.
xMees 27. jaanuar 2015 11:41
Sellega solvas Vassiljev mitte ainult koiki lapsesynnitamist ja -kasvatamist vaartustavaid naisi, vaid ka koiki neid inimesi, kelle kasvades isa alimente ei maksnud ning keda Vassiljevi arvates seega ei tohiks olemaski olla, kuna ema tulnuks eelnevalt steriliseerida.
Vassiljev unustas ara, et ta viibib seadusandliku kogu sotsiaalkomisjoni ametlikul istungil, mitte Nomme Raadio stuudios, kus voib raakida, mida sylg suhu toob. Ootamatult paljastus keskerakondlik mottemaailm. Oih, kogemata! Nyyd muidugi vabandused ees ja taga, aga need teevad asja ainult hullemaks - vabanduse sisuks on, et kallid "hunnikulapselised" yksikemad, teie ise polegi syydi, et teid oleks vaja "seaduse karmi jouga" sundsteriliseerida, syydi on selles Reformierakonna halb majanduspoliitika! Lohutus missugune.
Jutt 27. jaanuar 2015 11:51
Võiks aru saada, et jutt käis nendest inimestest, kes süüdimatult suvaliste tüüpidega hulga lapsi saavad ja siis neid kasvatada ei suuda ega oska. Selline eluviis ei ole ju normaalne ? Või xMehe meelest on ?
Vot ei võiks. 27. jaanuar 2015 13:30
Loe tema etteaste uuesti läbi!
Neid, kellest sina 11,51 kirjutad, pole palju. Neid, kellest 11,41 kirjutab, on palju.
Seega, kui probleemist rääkida ja seda lahendada nagu lugupeetav VV soovitab, siis on meite rahvas üsna pea otsas.
to Vot ei võiks 27. jaanuar 2015 14:58
Normaalseid inimesi nüüd küll Vassiljevi sõnavõtt ei pane oma pereplaneerimist ümber vaatama. Muidugi võiks poliitik oma sõnakasutust paremini kontrollida, aga inimesed võiksid ka vähem väiklased olla. Mina küll ei tunne ennast solvatuna, kui suvaliste tüüpidega hulgaliselt lapsi tegevaid naisi taunitakse.
ei panegi ümber vaatama, 27. jaanuar 2015 15:35
aga solvav on, kuna enamus kaasmaalasi pole hetkel pärit normaalsest (loe: klassikalisest) perest. See tähendab, et väga paljud on lahutatud või pole kunagi abielus olnudki. Ja väga paljud väliselt normaalsed inimesed hoiduvad lahkumineku korral lapsi toetamast. Ollakse nõus isegi väiksema palgaga arveldusarvel, et mitte lapsi toetada. Ühesõnaga, on ikka väga solvav küll, kui häbivääristatakse naisi, kes lapsi sünnitavad-kasvatavad. Suurem osa neist pole mingid kangelasemad, kes iga külajoodikuga lapse saanud, vaid reeglina on 1-2 last abielust või kooselust, mis purunes.
Pole vaja jälle, et naine peab olema selgeltnägiaja-sensitiiv, kes näeb täpselt ette, et ka 5-e ja rohkema aasta pärast mees truilt kõrval on, et ta töötuks ei jää või ära ei armu. Pole ka vaja, et naine vangivalvur olema peaks, kes mees sunniviisiliselt kinni hoidma kohustatud või liikumatuks nõiduma peab.
Naine on samuti inimene vaid, ei näe temagi kõike ette, ei ole tema üksi vastutav kõikides maailmahädades. Lisaks naine reeglina ei viili kõrvale. Ta võtab reeglina vastutuse ja reeglina ka kasvatab.
Seega on selline rünnak ebaasjakohane, kuna naised vastutavad ja kasvutavad ning pole enamus üksikemasid ka mingid sarisünnitajad, kes ei saa ühestki logardist mööda vaadata.
Erandeid muidugi on, aga need erandid ei ole hetkel nii suur probleem, et võiks rongaisadele läbi sõrmede vaadata või kõiki üksikemasid solvata.
Vaieldamatult solvati kõiki üksikemasid. See, et sina ei solvunud, ei tähenda, et ei solvatud.
Ära hakka ka kaastundeavaldusi kirjutama, ma pole üksikema:)
Et 27. jaanuar 2015 16:06
Vassiljev pidas ju silmas just neid naisi, kes kontrollimatult ja mõtlematult lapsi teevad ja hiljem, nende kasvatamisega hakkama ei saa. Tõesti ei saa aru, mis normaalsed inimesed ennast puudutatuna peaksid tundma ? Sama hästi võiks viieline laps ennast koolis solvatuna tunda, kui kahemehi noomitakse ?
Ja 27. jaanuar 2015 16:14
Tõesti ei saa aru, miks pidevalt üks solvumine käib. Räägitakse halbadest meestest-kõik mehed solvuvad ?( räägiti meestest-ma olen mees, tähendab solvun ) Räägitakse halbadest naistest -kõik naised solvuvad ?( räägiti ju naistest, ma olen naine, tähendab solvun ). Kas väite peale, et vastutustundetult ei tohi lapsi muretseda, solvuvad nii mehed kui naised, sest lapsi teevad nad ju koos ?
16,06 27. jaanuar 2015 16:53
Aga, mis on tema sõnumi mõte? Et meil on Eestis umbes 1 protsent kangelasemasid, kes vägagi mehi vahetavad ja saavad nemad oma lapsed ja ka meeste-armee toidetud ...ja meil on mingi 50 000 ametlikult isa hooleta last, kes vajaksid hädasti isa tuge. Enamus neist on korralikke emade ja isade lapsed. Lihtsalt...on nagu parasjagu on. Probleem on.
Tema väljaütlemisest saan aru, et kogu probleemi lahendaks see, kui me nüüd kõiki üksikemasid steriliseeriksime? Meie rahvas ei saa seda endale lubada. No ok, võttes arvesse sinu parandusi ja tõlkeid, siis tuleks steriliseerida hoopis see 1 % naisi steriliseerida, kes juba nagunii mehi üleval peavad?
Tee räägite üksteisele vastu. Sa küll üritad tema väljaütlemist mahendada, aga ka sinu väljaütlemine on suht-koht jabur, kuna need paljulapselised mammid peavad veel mehigi üleval. Kuigi mõttel on iseenesest jumet...:)
to 16:53 28. jaanuar 2015 08:13
27. jaanuar 2015 15:11
Sa ilmselgelt ei saa aru millest või kellest jutt.
27. jaanuar 2015 15:13
eelmine komm mõeldud xMehele

Alar1 27. jaanuar 2015 11:40
Eestilgi on nüüd oma "Žirinovskii". Vahe on ainult selles, et Žirinovskii on vahel kaine ka. Vassiljevi puhul ei tea. Võib-olla ongi vahel kaine.
Kõigepealt tuleks arutada mitte purjus peaga väljaöeldud lollusi, vaid Vassiljevi alkoholijoobes töökohal viibimist!
Kole lugu... 27. jaanuar 2015 11:35
Kole lugu ja nii kõrgel tasandil ja mis solvab väga paljusid väärikaid, korralikke, armastavaid üksikemasid ja ka isasid, kes kasvatavad üksinda lapsi. Meeletult palju on erinevaid põhjusi ja saatusi, miks on üksikvanemaks jäädud. Üksikvanematel laste kasvatamisel on topelt koormus, armastus, tugev tahe jne...
27. jaanuar 2015 15:15
Ei ole siin midagi koledat, sest Vassiljev ei pidanud silmas väärikaid, korralikke naisi. Ehk püüaks enne aru saada, mis ta öelda tahtis .
kas just nii,kuid 27. jaanuar 2015 11:15
Põhimõte on ju õige-tõrjuv suhtumine nn.naistesse,kes teiste perekondi lõhuvad.
On 27. jaanuar 2015 11:27
Ainult kaks inimest ise saavad oma peret lõhkuda, ju siis elu hea ei ole, kui ära minnakse. Ja kui mineja on jobu, siis ei peaks ju temast ka kellelgi kahju olema ?
MEELIS 27. jaanuar 2015 11:04
MEELIS 27. jaanuar 2015 11:04
MEELIS 27. jaanuar 2015 11:04
27. jaanuar 2015 11:02
keramukid tõmmake kommist minema, teiega ei arutata siin asju
27. jaanuar 2015 11:00
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Rottweiler 27. jaanuar 2015 13:12
1. EI OLE ühegi partei, era- ega võlakonna liige ja ei kavatse sobiliku puudumisel lähiajal ka astuda.
2. Tapma, ega füüsiliselt hävitama ei kutsu ega ähvarda kedagi, kuid nn, doktori äärmiselt loll sobimatu ja ülimalt küüniline väljaütlemine nõudis vastavasisulist vastust - teatud ringkonnad saavad aru vaid sellest "keelest" mida ise valdavad.
3. Minu poolest võiks KÕIK tänased võimuparteid suure silmusega kokku tõmmata, kinni siduda ja Narva kosest allavett lasta - see Eesti, mille taastekimise nimel läksid parimad aastad ja tervis, on tänaste võimuparteide (ref, kesikud, irl ja sotsid) poolt muudetud sõna otseses mõttes p...ikuks.
4. Taasiseseisvuspäevist (ja ammu enne teletorni, internatside toimetamisi Toompeal ja mässuliste sissetungi) oli "au" näha, kuulda ja veenduda ühe "esikesiku" ebalojaalsuse, silmakirjalikuse ja tegelike soovunelmate/taotlustega, pärast mida kuuldes üht nime, tahaks...

järeldus 27. jaanuar 2015 10:56
KUI SEDA ÜTLEB DOKTOR, SIIS ON SELLEL PÕHJENDATUD MÕTTETERA.Milleks selline ruigamine, alles pidasime ilukõnesid mõttevabadusest seoses moslemitega
matu 27. jaanuar 2015 10:49
Õige Vasja! Neid naisi on palju, kes töllidega lapsi saavad ja siis peab riik neid aitama, kas see on siis õigem?
kas sa 27. jaanuar 2015 14:47
raagid sellest tohutust riigiabist, mis on yksikemadele 19 euri? tollid tuleks kiiremas korras kastreerida ja alimentidest korvalehoidjad vangi panna. siis saaks korra majja.
Jah 27. jaanuar 2015 10:31
eks see õigem oleks, sest egas siis mehed ei sünnita sellega saavad ikka hakkama naised ja see on paratamatu oleks vastupidi siis oleks ka asi hoopis teine.
27. jaanuar 2015 10:28
küllap Vassiljev mõtles naisi, kes igal vastutustundetul poldil kohe lapse lasevad treida, mõtlemata, kes neid lapsi toidab, kasvatab, katab. on ju küll naisi, kellel palju lapsi erinevate meestega, aga mis sest, et toime ei tule, teeks ikka juurde veel. need on vastustundetud naised, kes nuruvad korjandusi ja Kodutunnet. steriliseerimine oleks üks võimalus.
27. jaanuar 2015 15:19
Seda ta mõtleski aga osadel inimestel lugemisoskus küll on aga loetust aru saamise oskus puudub, kahju.
am 27. jaanuar 2015 10:27
Ma ei saa aru,mida siin vinguda. Jumala õieti öeldud.Kellelegi pole neid pooltotakaid vaja.
Rottweiler 27. jaanuar 2015 10:23
Alustada tuleks aga ennekõike ühest dement- seniilsest kod, Vassiljevist , et kesklolluse paljunemine peatada - kastreerida ja võimalikult kõri lähedalt...
!!! 27. jaanuar 2015 10:16
Siin mängivad geenid ja hormoonid vingerpussi. Pahad poisid tõmbavad ligi. Läbi ajaloo edukas mammutiütt ning alfaisane ei tarvitse nüüdses emantsipeerunud maaimas enamedukas olla. Ja naised nõuaad kah võrdõiguslikkust ning meestelt naistetöö tegemist, mida üks endast lugupidav ning kõrge egoga alfaisane ei talu. Minnaksegi lahku.
Maamees 27. jaanuar 2015 10:16
Mõte täitsa õige aga välja oleks tulnud õelda pisut leebemalt.

Nii 27. jaanuar 2015 09:59
Ma tahaks teada, kui palju on hunnik, ehk nimetagu number! Minu arvates riik järjekordselt kobab pimeduses. Meedia kannab poliitikutele paberil või digitaalselt ette juhtumeid elust enesest ja kas selle põhjal oleks vaja üldistada? Kui mitu last on riigile või naisele liiga palju? Tahaks saada konkreetset vastust.
Et 27. jaanuar 2015 10:04
liiga püalju on siis, kui naine ise nende kasvatamisega hakkama ei saa.
Naine 27. jaanuar 2015 10:19
Kasvatamine ja rahaline toimetulek on kaks eri asja. Kui inimene ei suuda enda palgast oma väikest pere üleval pidada siis pole asi niivõrd lohakas emas ja vastutustundelises mehes kui toimivas süsteemis. Enamus naisi saab kasvatamisega hakkama.
arvaja 60+ 27. jaanuar 2015 09:39
laias laastus on see ju õige, kui palju õnnetuid lapsi jääks olemata , kui vastutustundetud inimloomad , nii mehed kui naised, ei saaks lihtsalt lapsi, kergem nii neile, kui teistele, ka riigile- varsti ongi enamik koole erivajadustega lastele, ja kust need tulevad, mis te arvate? !
jaan 27. jaanuar 2015 09:45
kus on mõõdupuu, et seda enne mõõta
siis 27. jaanuar 2015 10:10
Kui napsuse- või rumala peaga tehakse mingi ettejuhtunud inimesega laps, siis polegi ju mõõdupuud, sellest Vassiljev räägibki.
ss 27. jaanuar 2015 09:33
väga õige
tänapäeva naised ei tea enam ise ka kellega voodisse poeks
see on muidugi "hea asi",aga vastutust ei võta ju mehed--nad tahavad vabad olla
tänapäeval on palju võimalusi mitte last saada,
aga vaata neid"vastutustundetuid" kes ainult sünnitavad ja siis küsivad igalt poolt abi,et ei saa hakkama
ja kõik lapsed on erinevate meestega
ega ikka laps ei hoia meest kinni--kui tahab siis läheb
tean omast käest
fsaf 27. jaanuar 2015 09:37
siis tuleks ju need vastutustundetud mehed hoopis kastreerida, siis nad saavad olla nii vabad kui aga tahavad :D
möhhh.... 27. jaanuar 2015 09:28
Mina arvan ka, et kui mees on vastutustundetu siis on naine süüdi :D
Loogika on raudkindel selle mõttetera juures.
pole paha 27. jaanuar 2015 09:16
Steriliseerida tuleks kogu eest rahvas. Pole lapsi pole probleeme!
veteran 27. jaanuar 2015 09:11
Sex alati kuum teema nii tavainimese kui poliitiku elus. No Vassa on seekord jah ikka kõvasti oma naljaga üle pingutanud. Tema esinemised viimasel ajal üldse kuidagi halenaljakad. No täna kogu arutamas seal mäe otsas raseduse katkestamist, minu arust peaks eelnevalt arutama suguühte katkestamist enne lõppu 1,45 sekundit. Oi kui palju meie juhtidel meiesuguste tainapeadega rahmeldamist- palka peaksid endal tõstma. Ja muidugi tõstavadki.
Jota 27. jaanuar 2015 09:08
Vassiljev riigikogust välja!
kus siis muidu 27. jaanuar 2015 14:18
Ikka välja,kui midagi tõe moodi asja välja julged öelda...
oh teid tittesi küll 27. jaanuar 2015 09:05
lapsi saadakse ikka kahepoolselt. vastutustundetul mehel tuleks ka siis till maha lõigata. aga oma sisemist vastutustunnet ei õpi ei mehed ega naised oma tegudest. ei ole vaid üks süüdi, ikka mõlemad on tolad kui suva nik.uvad. iga inimene peaks oma per.sepanemise eest ise vastutama. nii ei saa et töll mees on vastutustundetu ja naine saab karistada, mis võtad enda järgi või???mis mees sa oled kui suva naisi paned ja tead et tagajärg on ka olemas, ah, mis????
Eestilaane 27. jaanuar 2015 09:46
mida sina üldse lapsetegemisest tead! Endal pole peret ega lapsi. Võibolla allkorrus üldse ei tööta? Nojah tilliga ju lapsi ei saa....ja kui veel nagu sa ütlesid tegeletakse /per.sepanemise/-ga, siis polegi probleemi ju. Millest üldse jahud siin?

Juurika Jorss 27. jaanuar 2015 09:03
Nüüd on kisa taevani - kuidas ta ometi julges nii ütelda!!! Sama mõtet on ju korduvalt välja öelnud nii Ligi , Lang kui ka teised meie aja au, mõistuse ja sõdametunnistuse esindajad. Ka kommentaarides iga teine tänitab: ärge sünnitage, kui toita ei jõua. Nii et nähtavasti öelda võib see, kel õige partei pilet taskus.
ja siis jauratakse 27. jaanuar 2015 14:50
et miks iive negatiivne on. iial ei synnita ma eestisse yhtegi last.
Joller 27. jaanuar 2015 08:55
Idioodid Riigikogust välja! Alustame Viktor Vassiljevist.
Arvamus. 27. jaanuar 2015 08:51
Seks suhetes on kahtlemata vaja vastutustunnet.Inimesed peaks teine-teist tundma, enne kui koos hakkavad magama.
Abiellumist saaks parandada maksupoliitika kaudu, muuta tuleks tuludekratsioonide esitamise korda. Abielus olijatele on vaja luua siia mingid soodustused.
Samas massiteabe võiks tõsta korralike pereinimeste prestiizi.
kommenteerin 27. jaanuar 2015 08:50
ainult Yana Toom`i. mis on steriliseerimisel ja laste saamisel pistmist seksistlikusega??? üle vindi juba. see naine vist lahutab, sest tahab teist mätast noolida.
ekstaole 27. jaanuar 2015 08:49
Ja selline ongi tüüpilise "isase" (NB mitte mehe!) jutt. Kõiges on süüdi naised ja meestel ei pea olema mitte mingitki vastutust mitte millegi eest.
Kui 27. jaanuar 2015 09:01
Ega siis Vassiljev ei tauninud seda, et naised lapsi saavad, vaid seda, et tehakse hulk lapsi töötu ja hariduseta külajoodikuga ja pärast virisetakse.
27. jaanuar 2015 09:42
Muidugi on Vassiljevil õigus ja siis ei pea ka kelleltki raha santima suure karja laste yleskasvatamisel.Olen olnud õpetaja ja näinud,kuidas kysimise ja saamisega harjunud terve elu seda teevad.Riik ja vastutustundlikud inimesed on ikka liiga helded ullikeste ja lõdva pyksikummiga naiste suhtes.
sas 27. jaanuar 2015 08:48
jee 27. jaanuar 2015 08:57
... 27. jaanuar 2015 09:03
mina 27. jaanuar 2015 08:39
steriliseeriksin vastutustundetud mehed...
no kurat 27. jaanuar 2015 08:38
Aga kes sina siis oled, et nii julgelt suud paotad?

27. jaanuar 2015 08:38
Aga neid lödva kummiga tuleks rajalt maha vötta.Poevad meestele kölje alla,aga mehed on meil ju örnukesed ja nii juhtubki see ,mida oli karta.Siis hakkab kammaja .
27. jaanuar 2015 08:57
Kus siis mehe ajud on, kui ta selle "lõdva püksikummiga" piigaga voodisse maandub tagajärgedele mõtlemata???
27. jaanuar 2015 11:27
No sellest Vassiljev räägibki ju, et naised ei tohiks sellise ajudeta mehega, kes tagajärgedele ei mõtle, lapsi teha.Ja kuna nad on ise lõdva püksikummiga ja sellest aru ei saa, siis peakski sundkorras midagi ette võtma niisuguste naistega.
no 27. jaanuar 2015 12:34
ikka selliste meestega tuleks midagi ette võtta. Ka steriliseerimata naine ei suuda väga palju sünnitada, aga selline vastutustundetu mees suudab praktiliselt miljoneid eostada. Vastutustundetu mees tuleks steriliseerida, mitte tema naine, kes siiski reeglina ka kasvatab. Nendest naistest võib kasu olla laste sünnitamisel ja kasvatamisel, aga mõttetutest meestest pole mitte mingit kasu...steriliseerimine oleks leebeim variant, kuidas neid kahjutuks muuta, aga tegelikult on nad lihtsalt tarbijatena ka üleliigsed. Nad ei tooda ega tekita mingeid väärtusi, ainult reostavad ja risustavad keskkonda.
... 27. jaanuar 2015 20:00
lõdva kummiga rajalt maha võtta.Mehel ju kaks lõtva kummi...siis lapsed tulevadki
Juss 27. jaanuar 2015 08:34
Sellised keskerakonnas on,kasutavad inimesi ära ja siis kui valitud,on köik unustatud.Peab ikka viha inimeste vastu olema,kui sellise lolli jutuga välja tulla,häbi
Nipy of The Tiry 27. jaanuar 2015 08:33
Khmmm...kui "mehed on vastutustundetud", miks siis naisi steriliseerida?
Nipy of The Tiry 27. jaanuar 2015 09:43
No vägisi meenub etv2-st mõni aeg tagasi näidatud dokfilm india naisest-luuletajast, kes maailma pärast abiellumist ainult läbi lukuaugu tohtis vaadata...ja kuna tema abikaasa sõnade kohaselt "erutuvad mehed naist nähes 16 xkorda kiiremini", siis PEAB naine burkat kandma. Mis sellest, et tegelt erutusid mehed:P
KÕKS 27. jaanuar 2015 08:33
Kas see isend ongi EESTI MEES ..... või.... !!!?????? Appikene .......... !!!!!!!!
just 27. jaanuar 2015 08:31
Vaidluses sünnib tõde ja kogu teema vajaks ülevaatamist.Mina ei arva ,et mehed peaksid võtma vastutuse laste eest ,keda nad antud inimesega pole plaaninud saada.Eriti korralikud peaksid siis lapse saama ainult "doktori" abil ja muu abi tuleks igasugusest hoiuteenusest.
MUNAKOTT - OTT 27. jaanuar 2015 08:31
Hüüdnime saanud Loll-Ott on Järvela külge saanud asja eest.
nii on 27. jaanuar 2015 08:28
muidu on iga voodisoojendaja" Minu mees". Abiraha santides"Üksikema"
Eesti meedia tase 27. jaanuar 2015 08:26
Vassiljevi väljaütlemisest (muide, ta siiski vabandas) on meedia korraldanud globaalse šou. Aga kui Rain Kooli Vikerraadio Uudis+ otse-eetris nimetab Soome presidenti Niinistöt, välisministrit Tuomioja ja nende mõttekaaslasi grupeeringuks (Eesti kasutatakse seda sõna seoses kuritegeliku maailmaga), taustaks Hussari irvitus he-he, siis meie meedias ei vääri see üldse tähelepanu. Isegi Kooli vabandust
pole kusagilt kuulnud. Kas Pentus-Rosimannus käis juba Soome saatkonnas vabandamas?

üks vanaema 27. jaanuar 2015 08:26
Ei ole näinud ühtegi meest sildiga otsaees: olen vastutustundetu. Liiga kiiresti asuvad noored kokku elama, teadmata-tundmata teineteist. Ja iga pisemgi riid ajab noored lahku. Vastutuse peavad võtma emad.
... 27. jaanuar 2015 10:21
Olin oma mehega koos 12 aastat, nendest 10 abielus - laps sündis 5ndal abielu aastal. Pole just nagu liiga kiiresti. Ja ometigi pole me enam koos. Selliseid asju ei saa ette näha/ennustada, et kes missugune on!
dr. ai bolit 27. jaanuar 2015 08:24
ah,et ebaõnnestunud nali vaadake seda vassiljevi nägu, see on ju ebaõõnestund idioodi nägu
Eesti meedia tase 27. jaanuar 2015 08:23
Vassiljevi väljaütlemisest (muide, ta siiski vabandas) on meedia korraldanud globaalse šou. Aga kui Rain Kooli Vikerraadio Uudis+ otse-eetris nimetab Soome presidenti Niinistöt, välisministrit Tuomioja ja nende mõttekaaslasi grupeeringuks (Eesti kasutatakse seda sõna seoses kuritegeliku maailmaga), taustaks Hussari irvitus he-he, siis meie meedias ei vääri see üldse tähelepanu. Isegi Kooli vabadust pole kuskil kuulnud. Kas aga tegelikult Pentus-Rosimannus ei oleks pidanud liduma Soome saatkonda vabandama?
vanaisa 27. jaanuar 2015 08:14
Mis meelel , see keelel ! Riigikogu liige võiks siiski kontrollida , mis jama ta suust välja ajab . No ei usu , et vabandus oli siiras .
LBK 27. jaanuar 2015 08:13
Järjekordselt: naistel on alati õigus! Naistel on alati õigus sünnitada. Meestel pole mingit õigust sünnitamise õigusele vastu rääkida. Kui palju mehi on tillist tõmmata saanud. Mõelgem, mis oleks juhtunud kui Hiina riik poleks naiste sünnitamisõigust piirama ja reguleerima hakanud. Kui seda poleks tehtud, siis täna oleks iga kolmas planeedi elanik hiinlane, Andke igale vertiilsele naisele sünnitamisvabadus ja sünnitamisvõimalus, siis ca 30.a. pärast on emake Maa ökloogiliselt lõhki. See oleks enamiku surm! Mõelge inimesed, mõelge!
LBKA 27. jaanuar 2015 08:35
Kas sa ikka tead, et naised ei ole võimelised meeste kaasabita rasestuma? Isegi spermapanka peab mees oma panuse andma, mitte naine. Sel ajal kui naine 9 kuud last kannab, võib mees oma uhket spermat levitada tuhandetele naistele. Ja te leiate, et ikka on naine see, kes on süüdi...
27. jaanuar 2015 08:13
muud pole sellele venkule öelda idi nahhui ,tõmba raibe venemaale ja tee seal oma katseid
5+ 27. jaanuar 2015 08:13
mida ta siis valesti ütles,
Maksumaksja 27. jaanuar 2015 08:12
Kui kaua selliseid ajudeta poisikesi ja nende peresid me toidame jne. ?

Maksumaksja 27. jaanuar 2015 08:12
Kui kaua selliseid ajudeta poisikesi ja nende peresid me toidame jne. ?
m 27. jaanuar 2015 10:16
Muidugi selle raha võiks anda Tallinna linnale et vene jurakatele lasnamäel saaks teha tasuta ühistransporti ja munisipaal poode!!!!
dr. Tark 27. jaanuar 2015 08:11
Soovitaks selle kommentari autorile lobotoomiat.
27. jaanuar 2015 08:04
samas on seal suur tõetera siiski sees, ehk väljaütlemine natuke kärsk, aga miite vale! KUI PALJU ON EMASID JA ISASID KUS TÕESTI LAPSED OLEMATA VÕIKSID OLLA .
Kannatajateks 27. jaanuar 2015 08:54
on lõppude lõpuks ikkagi lapsed.
projekt 27. jaanuar 2015 08:03
Ega iga üksikema ole tegelikult üksikema. Abielus olnud, lahutatud lastega naine, on üksikema. Need niinimetatud elukaaslastega elavad naised ei ole üksikemad. Elukaaslaseks olemine on kaval projekt, mille abil saab riigilt üksikema toetusi välja pressida.
_ 27. jaanuar 2015 09:27
Iga natukese aja tagant abielluda, lapsi saada ,lahutada ja elatst väljanõuda ongi seesama kaval projekt.Kõik on ju jokk.
:D 27. jaanuar 2015 09:32
19.- kuus on tõeline elu projekt.
eturikene 27. jaanuar 2015 14:42
Nii ongi.Tean ise olukorda,kus naine saab kahe lapse eest elatisraha(mõlemad eri mehega) ja juba neljandaga elab koos.Elu nagu lill! Äri,mis teha,meil ju turumajandus!Kuniks nõudlust anna minna.
miks 27. jaanuar 2015 08:02
Palju on moraalitust. Tüdrukud lasevad baar iukse taga püksikummi lõdvaks,teevad DNA testi ja ainult mehed on vastutustundetud.
Mimi 27. jaanuar 2015 09:13
Mehed võiks ka vahelduseks mõelda, et pole vaja igale poole toppida. Hoidke oma püksikummid pingul ja ongi probleem lahendatud.
. 27. jaanuar 2015 11:10
kuis nad(mehed) saavad seda püksikummi pingutada, kui sina päris ilma püksata nende ees vingerdad ja halastusn---i palud ??? Neil hakkab ju sinust halemeel ja tahest-tahtmata peavad nad naisi aitama, mis sest, et vahel pikkahambaga.
27. jaanuar 2015 07:58
Vassiljev hakkab meestel vastutustunnet diagnoosima. Annab mehele tõendi , et on või siis, et ei ole vastutustundetu. Ei seda sussikotiks olemist enne tea kui laps tulekul või käes. Vassiljev on väärastunud inimene , pole parata , et mõistlikku juttu ei tule.
27. jaanuar 2015 08:12
mu arust 27. jaanuar 2015 07:54
Need poliitikud, kes keskerakonda astuvad, on vastutustundetud ja karistuseks tuleks nad teovõimetuks tunnistada ...
rix 27. jaanuar 2015 07:48
See nüüd Keskerakonna deviis!

viki 27. jaanuar 2015 07:47
Selles Tallinna TV saatesse helistas üks mees ja ütles, et tal on ilmselt maksatsirroos. VV küsis , kas alkoholi tarvitate, tarvitas. Kui kaua-kümme aastat. Kui palju- pudel päevas.
Inimene palus abi või nõuannet aga VV ütles, et sinu sõbrad on ammu surnud või midagi sellelaadset. Vaats siis tohtrit ja tema tarkust
27. jaanuar 2015 07:53
jobuke, VV tahtis öelda, et parem oleks alkoholi tarbimine lõpetada.
27. jaanuar 2015 07:59
viki 27. jaanuar 2015 08:11
Aitäh 7.53, et sa mind jobukeseks sõimad. Ühele vanemale naisterahvale on see küll sobiv nimetus aga see selleks. Arsti poole pöördudes ei pea ma mitte arvama, mida ta tahab mulle öelda vaid tahan kuulda ikka konkreetset soovitust.
Vikile! 27. jaanuar 2015 11:19
Õigesti ju vastas! Targasti, sest tõepoolest on ime, et see arvatava maksatsirroosiga joodik veel elus on! Mida siis Vassiljev oleks pidanud ütlema, imestan, et ta üldse suudab paljudele pooltobedatele küsimustele huumoriga vastata!
Miks mul on stress, miks ma higistan, miks mu parem jalg ei liigu jne...
Dr. Vassiljev, me imetleme teid Teie kannatlikkuse tõttu!
to Vikile! 11:19 27. jaanuar 2015 15:37
Kui mul kae avastati, suunati mind silmakirurgi juurde. See, lugenud saatekirja, küsis esimese asjana: "Kust te selle kae saite, ise veel nii noor inimene?" Ma pidin peaaegu toolilt maha kukkuma! Tore nali küll, justkui oleks katarrakt mingi nakkushaigus.
Teie määratluse järgi ütles arst muidugi õigesti ja targasti, aga mina leian, et patsiendi häda üle naljaviskamine pole eetiline. Kui tahab klouni mängida, on selleks teine aeg ja koht. Näiteks sõpradega peolaua taga.
maali maalt 27. jaanuar 2015 07:43
No ikka väga julm nali...ja veel riigikogu liikmelt!Ühte patta pandi nii need üksikemad ,kes korralikult oma lapsi kasvatavad kui kui ka need ,kes sellega hakkama ei saa.Häbi,härra Vassiljev!!!
27. jaanuar 2015 08:14
No ega ta korralike kohta öelnudki midagi.
Elbil 27. jaanuar 2015 07:35
Konveierid tuleb peatada ! Peaks olema nii, et igal naisel on turvatunne sünnitamiseks aga mitte ,,väljavalitutel" konveieritena valimatult ,,töötada".....