Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Allar Raja usub, et Eesti sõudmises on sõjakirves maha maetud 

Ats Kuldkepp, 24. jaanuar 2015 22:16
Intervjuu Allar Rajaga.
Traditsioonilisel sõudeergomeetrite võistlusel Tõnu Endreksoni ja soomlase Joel Naukkarineni järel kolmanda kohaga leppima pidanud sõudja Allar Raja ütles pärast võistlust Õhtulehe videointervjuus, et keha pole praegu kõige paremas seisus.

"Kiiremini polekski täna jõudnud ja hea, et kusagile taha ei kukkunud. Edasiseks treeninguteks tulid siin selged plaanid - tuleb teha jõutreeninguid ja võtta veidi hoogu maha. Olen natuke keha ära kurnanud, kehakaal on veidi alla läinud ja üldine taastumine võtab kauem aega," lausus ta.

Märtsis Horvaatia algavaks treeninglaagriks peaks ta olema juba värskem. Algaval hooajal kavatsevad senised neljapaadi liikmed (Raja, Kaspar Taimsoo, Kaur Kuslap, Sten-Erik Anderson) ja kahepaadi moodustanud Endrekson-Andrei Jämsä koos harjutada.

Raja usub, et varem sõudjaid ja treenereid vaevanud omavahelised erimeelsused on nüüdseks minevik. "Praegu on läbisaamine aina paremaks läinud, võib-olla vahepeal olid küll meil pinged peale Londoni olümpiamänge, aga tänaseks päevaks on sõjakirves maha maetud. Läbisaamine on üllatavalt hea nii treenerite kui sportlaste tasandil."

Samal teemal

15.04.2015
Sõudekoondise aasta eesmärk: medal suurvõistluselt ja kaks paati olümpiale
24.03.2015
Tõnu Endrekson naaseb olümpiapääset jahtivasse neljapaati?
24.01.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Tõnu Endrekson: esikoht tuli raskelt - konkurents on tugevnenud ja mina vanemaks jäänud
24.01.2015
GALERII: traditsioonilise sõudeergomeetrite võistluse võitis taas Tõnu Endrekson

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee