Itaalia ajakirjanik ja poliitik Giulietto Chiesa (keskel) esines meediaklubi Impressum kutsel 23. jaanuaril 2015 Maardu vaba aja keskuses. Vasakul Galina Sapožnikova, paremal Igor Teterin. (TEET MALSROOS)

Itaalia ajakirjanik ja poliitik Giulietto Chiesa saabus täna pärastlõunal Tallinna, et meediaklubi Impressumi kutsel kõnega esineda.

Chiesa pidi möödunud aasta 15. detsembril esinema Impressumi kohtumisõhtul pealkirjaga "Kas Euroopal maksab karta Venemaad?", kuid see jäi tal sissesõidukeelu tõttu tegemata.

Kuna mehe sissesõidukeeld aegus ja siseministeerium keeldu ei pikendanud, siis naasis Giulietto Chiesa Impressumi kutsel täna pärastlõunal Eestisse, et esineda teemal "Euroopalikust demokraatiast: kas Venemaa ohustab seda?".

Impressumil oli küll probleeme Chiesa esinemiseks saali leidmisega, kuid täna esines mees siiski Maardu vaba aja keskuses, kus teda tervitati tulise aplausi ja rõõmsate huiletega.

Artikkel on refereeritud Delfist.

Jaga artiklit

51 kommentaari

M
Mõtlik  /   13:33, 26. jaan 2015
Jutlus teemal "Kas venelastel tasub karta Venemaad?". Naaberriikide rahvaid vihkavaid venelasi jätkub! Venemeelsus on siis õigeusklikel kommunistidel? Venemaa rünnakud toimuvad etniliste venelaste egiidi all, et näidata vaid humanitaarabi!
S
Scaramanga  /   07:22, 26. jaan 2015
kas on olemas ka selline asi nagu Washingtoni meelne või Brüsseli meelne ?

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis