Maailm

Ema müütas tütart pedofiilidele (16)

Õhtuleht.ee, 23. jaanuar 2015 07:00
Foto: Vida Press
Sakslased on šokis. Nad ei mõista, kuidas sai ema müüa oma väikest tütart kui seksiorja ja kasseerida selle eest pedofiilidelt raha. Just nii toimis 35aastane Ines H, kes elab Sachsen-Anhalti liidumaal Quedlinburgis.

Naine vahistati juba mullu 23. detsembril, kuid prokuratuur avalikustas selle uurimise huvides alles kolmapäeval, kirjutab Mitteldeutsche Zeitung. Ema alustas tütre pakkumist pedofiilide foorumites 2010. aastal ning kasseeris kogu Saksamaal elanud huvilistelt 50–1000 eurot. Seejuures viis ema tütre alati ise pedofiili juurde. Ines H. istub praegu Halle eeluurimisvanglas, tema 15aastane tütar paigutati lastekodusse.

Uurimine on selgitanud, et tütar ei olnud naise ainus ohver. Ta vahendas pedofiilidele ka tütre pisut varemat sõbrannat, teab telekanal MDR. Teistel andmetel võis teine ohver olla hoopis ema enda noor õde. Ines jõudis lapsi pedofiilidele vahendada üle nelja aasta.

Loo avalikustanud Mitteldeutsche Zeitung saab kohalikelt vihaseid kirju, milles nõutakse ka lapsi seksuaalselt kuritarvitanud meeste karmi karistamist, sest nad pidid ju mõistma, et maksid raha alaealiste eest. Paljud ei mõista, kuidas laste müütamine üldse võimalikuks sai. "Kus olid noorsooameti silmad?" küsivad nad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee