Kampsun - Jacqueline de Yong, poest A&G Seelik - kirbuturult Üle põlve põlvikud - H&MFoto: Mirko Aus.
Piia Õunpuu 22. jaanuar 2015 16:43
Üleni musta riietumine on täiesti tavaline asi, aga pealast jalatallani mõnd muud värvi kanda tundub juba veidi totter. 

Viimasel ajal juhtub nii, et ma ei kanna sama komplekti mitte ainult paar päeva järjest, aga terve nädala. Valin oma kapist mingi riideeseme välja ja siis ühtäkki hakkab see mulle nii palju meeldima, et mitte midagi muud nagu polegi olemas. Eelmisel nädalal oli selleks lihtne hall kleit, sel nädalal meeldis mulle kogu see tumesinine komplekt nii palju, et hommikuti ainult selle järele sirutasingi.

See kirbuturult paari euro eest leitud nööbitud seelik meenutab mulle ühe minu suure stiililemmiku Alexa Chungi stiili. Ja pärast seda kui Alexa oma raamatus "It" kirjutas kui igav, aga kui oluline riideese üks tumesinine kampsun on, olen seda ideaalset otsinud. Lõpuks leidsin õige kampsuni Ülemiste keskuse A&G poest ja võin kinnitada, et see on tõesti kasulik. 

Mina, kes ma kannan tavaliselt ühel päeval teksaseid ja T-särki, teisel kleidikest ja kolmandal lillelist seelikut, suutsin selle riietusega käia umbes viis päeva järjest ja sain aru, et üleni sama värvitooni kandmine pole mingi igavusepatt, vaid omamoodi põnev väljakutse. Tõsi, sukapüksid jätsin tavapäraselt mustaks ning ilmaga toime tulemiseks tõmbasin veel pikad põlvikud ka peale. 

Ehk teeb riietuse põnevamaks ka asjaolu, et käekella valisin sellise, mis sobiks seeliku nööpidega. Võlu on alati väikestes detailides! (Ja punases huulepulgas.)