Eesti uudised

ÕHTULEHE VIDEO JA GALERII | Savisaar Lipost: ma pole selle poe kontingent (41)

Karoliina Vasli, 22. jaanuar 2015, 13:35
Foto: TIINA KÕRTSINI
Täna toimus Lasnamäel asuvas Tallinna Linnapoes (Lipos) üritus, kus meer Edgar Savisaare eestvedamisel loositi linlastele toidupakke.

Kohaletulnud võiks laias laastus jagada kolmeks: keskerakondlastest linnajuhid, pensionärid ning meediaesindajad. Enne valimisi on ajakirjanike huvi muidugi igale poliitikule meeltmööda. Isegi siinkirjutaja sai näiteks Lasnamäe linnaosavanem Olga Ivanovalt Mesikäpa šokolaadi, mille peale kleebitud silt tema nime ja valimisnimekirjas oleva numbriga. "Et elu oleks magusam," poetas ta.

Samal teemal

Peakangelane oli linnarahva jaoks siiski Savisaar, kellelt nii mõnigi ei peljanud käepigistuse kõrval ka autogrammi küsida. Õhtulehele antud intervjuus tunnistas linnapea siiski, et ta ise satub Liposse harva. "Ma ei saa öelda, et oleksin väga sagedane käija, ega ma vist ei ole selle kontingendi koosseisus, kes siin peakski käima. Aga ma usun, et korra kuus tuleb ikka välja."

Kes on siis see kontingent, kellele Lipo suunatud? "Need, kellel on raskusi hakkamasaamisega," arutles Savisaar ja lisas, et ei taha neid inimesi sugugi alahinnata, aga neil ei jätku raha, et poekaupadega hakkama saada.

Savisaar ei nõustu, et tegu oli järjekordse valimisüritusega. Ta märkis, et pood eksisteerib seal juba pikemat aega ning omaette väärtus on, et nüüd on linlased sellega harjunud. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee