Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Jüri Lepp: võinuks vahe sisse käristada, aga...

Ott Järvela, 22. jaanuar 2015 00:03
Õhtulehe intervjuu HC Kehra peatreeneri Jüri Lepaga.
Käsipalli Eesti meistriliigas alistas tiitlikaitsja HC Kehra kodusaalis Viljandi HC 27:25, kusjuures veel seitse minutit enne lõppu oli seis viigis. Kehra peatreener Jüri Lepp arvab, et mängu lõpp võinuks olla vähem pingeline.

"Kindlasti olime täna sellises hoos, et oleksime pidanud mängu kindlamalt kätte saama. Aga teatud hetkedel ei suutnud oma asju ära realiseerida. Esimesel poolajal oli moment, kus võinuks vahe sisse käristada, aga vastased karistasid kerged rumalused ära.

Meil sellist kogemust ei ole nagu Viljandil. Meil on kõik väljakumängijad alla 25aastased. Suurt kavalust ja tarkust veel ei ole. Viljandi poolt kasutab Kristo Järve see-eest kõik meie nõrkused ära," rääkis Lepp.

Vaata Õhtulehe videost ka, mida arvab Lepp Viljandi finaalivõimalustest.