Maailm

KÕLAKAD: kas vürstinna Charlene saab viimaks vürst Albertist lahutada? (26)

Õhtuleht.ee, 21. jaanuar 2015 13:20
Foto: Reuters / Scanpix
Monaco vürst Albert II ja vürstinna Charlene naeratavad hiljutistel fotodel, millel esitlevad kaksikuid. Kas naeratus tuleneb lastest või teadmisest, et vürstinna võib viimaks oma abikaasast lahutada?

Allikad sahistavad juba alates 2011. aastal toimunud pulmadest, et Charlene ei soovinud tegelikult abielluda ega Albertiga koos olla. Seda nägi ka nende pulmatseremoonial, kus pruudi palgel olid pigem kahju- kui rõõmupisarad. Isegi paari suudlus oli kiire ja jääkülm ning tõmbas hetkega kriipsu peale unelmate pulma tundele, kirjutab Iltalehti.

Samal teemal

Mesinädalad veetis paar Lõuna-Aafrikas, kuid eri hotellides – kuigi Albert oli kinni pannud suure luksustoa hotellis, ei nähtud värsket vürstinnat sinna sisenemas.

Paari saatnud lapseskandaal ehk väited, justkui oleks vürst Albertil sohilaps, ei aidanud kaasa Charlene kohanemisele uuel kodumaal, ta tahtis väidetavalt tagasi Lõuna-Aafrikasse, kust on pärit. Monacos tundis ta end üksildasena ning tal oli raske leida sõpru keelebarjääri ning kultuurilise tausta tõttu.

Kõmulehed kirjutasid, et kuigi avalikel üritustel naeratas Charlene fotograafidele, oli ta tegelikult sügavas masenduses, sest abielu Albertiga olla pelgalt fassaad. Naist rusus ka lastetus – käima peale ei õnnestunud saada mitmetest katsetest hoolimata ning Charlene hoidis abikaasast aina rohkem eemale.

Printsessimuinasjutt oli seega paari aastaga muutunud pigem õudusjutuks, milles saabus pööre möödunud aasta suvel, kui Monaco õukond teatas Charlene rasedusest. Vürst Albert väitis end olevat "üliõnnelik" ning ka Charlene säras.

Mullu 10. detsembril sündisid paarile kaksikud – poiss ja tüdruk. Pildid õnnelikust perest avaldati vaid kaks nädalat pärast sünnitust. Neil nägi naeratavat ja rahulolevat Charlene'i.
Kuulujuttudel pole siiski lõpp, kuna nüüd arvatakse, et Charlene saab viimaks Albertist lahutada, sest "sünnitas talle poja, kellest saab troonipärija".

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee