Maailm

Selfihullu naise meelad fotod ajavad Inglismaal poliitikuid kihevile (13)

Õhtuleht, 19. jaanuar 2015, 07:00
ON, MIDA NÄIDATA: Üks Karen Danczuki avameelsetest selfidest.Foto: Twitter
Suurbritannia parlamendiliikme abikaasal Karen Danczukil on Twitteris kõigest 35 000 järgijat, kuid juba üle kuu ei kao ajakirjandusest viited tema selfihullusele – naine on oma avameelset dekolteed Twitterisse paisanud loendamatuid kordi ja üritanud lõhnastatud pilte oksjonilehekülgedel ka müüa.

48aastase Simon Danczuki kolleegid parlamendipinkidel näeksid meelsasti veel rohkem tema 31aastase naise, kahe lapse ema, paljastavaid fotosid, kirjutab Mail on Sunday.

Kuid Kareni pildistatud selfid on muutunud ka poliitiliseks relvaks – kommentaarides märgivad paljud, et hääletavad nüüd meelsasti tema mehe erakonna poolt ja kihlveokontorites on teemaks, kas Karenist võib saada Suur-Manchesteri või koguni Londoni linnapea tänu oma esinduslikule büstile.

"Ta on ju täiesti taktitu," väidavad teised. Endine parlamendiliige Louise Mensch kirjutas: "Kata need ometi kinni – ma vaataksin pigem Ed Milibandi (Tööerakonna juhtpoliitik) peekonivõileiba söömas!"

Karen ei lase end häirida. "Need ei ole sekslikud pildid. Ma ei ole ka mingi peoloom ega püüa selliste võtetega tähelepanu. Miniseelikuid ma ei kanna, kaugeltki kõik minu topid ei ole suure dekolteega. Mida põrgut – kaubamajas ostlemiselgi on naised palju rohkem paljastatud kui mina, kes ei ole üldse naiselik naine," kärgatas ta ajalehele Evening Express.

Sunday Mirrorile antud intervjuus ütleb ta, et kavatseb ka Ed Milibandi õpetada, kuidas oma imagot parandada.

"Ma ei lase end häirida karjal keskklassi tantadel, kes tahavad mind õpetada eeskujuks olema inimestele, kelle elust nad tegelikult midagi ei tea! Ma olen vaeva näinud, end üles töötanud ja piisavalt uhke oma keha üle, et sellest Twitterisse fotosid panna."

Ei saa eitada, et Karen on end kunagisest koolikiusatud tüdrukust, kelle töölisvanemad lahutasid, kui ta oli veel laps, üles töötanud – ta on Rochdale linnanõunik, vastutab elamumajanduse ja keskkonnakaitse eest ning ühtlasi ka kesklinna kulinaariapoe omanik. Kuna tema mees on enamasti hõivatud parlamenditööga, kasvatab naine peaaegu üksi pere kuue- ja nelja-aastast poega.

Kuid kõik tema ärid ei lähe nagu lepase reega.

Noodsamad valitud Twitteri pildid, mida ta üritas eBays Chaneliga lõhnastatult ja autogrammiga kümme naela tükk müüa, ei ole leidnud rohkem kui sadakond ostjat. Pealegi saadeti neid talle tagasi, kui selgus, et ta on ise need mustvalgelt välja printinud ja kääridega raami lõiganud.

Abikaasa on aga rahul."Olen uhke oma naise üle – ta on tark ja väga vapper," säutsus Simon Danczuk Twitteris.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee