Eesti uudised

Libe haiglaesine – kukkujale on vähemalt abi lähedal

Mattias Tammet, 17. jaanuar 2015 07:00

7 KOMMENTAARI

k
Kruus/ 23. jaanuar 2015 14:41
Heldus küll, kruusa nüüd vaevalt et libeduse tõrjeks keegi kasutab. Ajakirjanik võiks mõisteid teada, kui vorbib sellist mõttetut artiklit. Kruus on maavara, millest tehakse killustikku. Ehk puistas kojamees ikka killustikku või sõelmeid kõnniteele? Ja kui väljas on libe, siis olgu inimesed ise ka hoolikamad ja ärgu tormaku pea laiali otsas. Igat jalatäit maad ei ole võimalik libeduse vastu tõrjuda.
k
kas majahoidjad midagi jäärauast ja metall-labidast on midagi kuulnud?/ 17. jaanuar 2015 18:00
Meie ühistu majahoidjal on küll. Tuleb jää lahti raiuda ja kõik. Ja veel: vesise jää pealt ei puhu see tuul graniitliiva kuhugi. Jälle helistamise peale nagu ka maanteedel.
k
kadri/ 17. jaanuar 2015 17:13
Kevadel viis kiirabi mind EMO-sse. Pärast küsiti ikka 5 euri ja sealt saadud dokumendil oli kirjas,et ise tulin. Kui küsisin,et mis see peaks tähendama,öeldi,et kõik on õige ja nii peab olema???
i
ITK töötaja/ 17. jaanuar 2015 15:40
Ega ITK's asi parem pole, pigem kümme korda hullem veel. Seal ei ole mingit jälge sellest, et sinna viimase nädala jooksul midagigi puistatud oleks. Tööle minnes peab käima autoteelt, mis on veidikenegi parem (liivalaia poolt EMO osakonna poole liikudes), aga ka nii et käi nagu nagu niidinööril.
a
Alar1/ 17. jaanuar 2015 10:58
Hüva nõu: Kui haigla ees kukute ja luu murrate, ärge laske end EMO-sse toimetada. EMO-sse ise minnes peate visiiditasu maksma! Parem lebage EMO ukse taga ja kutsuge seal endale kiirabi. Sel juhul visiiditasu ei ole. Nõmedad seadused!
k
Kulla Alar1/ 17. jaanuar 2015 12:38
Vii ennast ikka enne asjadega kurssi kui kommima hakkad. Kui kiirabi on sind EMO-sse toimetanud ja sinuga protseduurid lõpetatud pead loovutama registratuuri 5 raha
k
kodanik/ 17. jaanuar 2015 10:34
Kus see abi siis lähedal on !? Tegelikult pead emo järjekorras ootama 6 h . Kui kukud kusagil eemal siis toob sind kiirabi otse palatisse. Suhtumine meie emos suht ükskõikne. Püüan vältida meie mustamäe emot iga hinna eest :)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee