Foto: Piia Õunpuu
Piia Õunpuu 17. jaanuar 2015 12:00
Kas vaatate ka kurvalt kapis seisvaid suvekleite ja mõtlete, et millal küll soojemad ilmad kätte jõuavad, et jälle need lillelised iludused valla päästa? Mina küll vaatan ja tõsi, suve ei ole suutnud veel tekitada, aga suvekleite kannan juba küll. 

See pole küll mingi jalgratta leiutamine, aga enda jaoks olen suvekleitide talvise kandmise väga kergeks mõelnud. Tuleb lihtsalt kõik muud riideesemed hoida piisavalt talvised ja neutraalsetes, ehk isegi tumedates, toonides.

Sukkpüksid on kindel aksessuaar, mis talvisel ajal suvekleite saadab, samuti ühevärvilised mantlid ja kampsunid. Kogu riietust ei tasu liiga "kreisiks" ajada, pigem võib särtsu lisada ehete või soenguga. 

Riietuses, mille pildid artikli juures on, kandsin oma suviselt lillelisele kleidile lisaks vaid musta - tume mantel, mustad sukkpüksid ja lihtsad mustad saapad. Kleit jääb ikkagi kogu riietuse peategelaseks, sest talvisel ajal püüab igasugune lilleline muster pilke. 

Loomulikult oli mul mantli all ka suhteliselt paks kampsun seljas, sest hoolimata rõõmsast lillemustrist on temperatuur ikkagi selline, mis muudab kopsupõletiku saamise väga kergeks. 

Teine võimalus suviseid kleite talviseks muuta ongi kampsunitega. Miks mitte kanda mõnel pidulikumal sündmusel üht pikka lillelist kleiti, millega tavaliselt oled rannaäärsetel promenaadidel jalutanud, kuid panna see kokku hoopis sooja ja pehme kampsuniga? 

Praegusel allahindluste ajal võib poodidest väga taskukohase hinnaga leida mitmeid lühema, nö cropped lõikega kampsuneid, mis sobivalt ideaalselt just kleitide-seelikute peal kandmiseks. Kindla peale minek oleks vaadata H&Mi, Seppälässe või Lindexisse. 

Kas teil on mõni suvine kleit, mille kandmist ei jõua ära oodata? 

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

heia 24. jaanuar 2015 04:21
kusjuures, tegin selle tembu juba jõulude ajal Ära, sest leidsin Naf-Nafist ilusa suvise kleidi. Minu nipp oii seda kanda teksade peal. Muidugi kampsuniga.
juta 18. jaanuar 2015 21:37
Olen leidnud edajaoks Tartus Zeppelinis uue riide poe,kus on ka peale ühevärviliste riiete erksaid värve mida pole mujal tähele pannud.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS