Eesti uudised

Tallinna TV andis Gräzinile kinga (43)

Delfi, 14. jaanuar 2015, 17:06
Igor GräzinFoto: Laura Oks
Tallinna TV saatis häbiga ekraanilt reformierakondlase Igor Gräzini, kes olevat Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare kohta halvasti öelnud. "Eile pärastlõuna paiku eemaldas Tallinna TV üks juhte Toomas Lepp eetrist saatesarja "Poolkuu: Igor Gräzin". 

"Tegime seda koos Andres Raidiga ca 1,6 aastat, kaks korda kuus ja see kujutas endast absoluutselt apoliitilisi arutlusi erinevatel teemadel: usk ja ebausk, ajaloolised tõed ja müüdid, memuaaride buum, kas on kujunemas uus eesti kirjakeel jne," kirjutas Gräzin Facebookis.

Samal teemal

"Lepp ütles telefoni teel kaks põhilist asja: (A) Keskerakond ja Savisaar on täitsa Eesti poolt, meelt ja kaitsel; (B) mina kirjutasin oma artikli eilses Õhtulehe valimis-vaidluste rubriigis Keskerakonna kriitikana - USA Luure Keskagentuuri ülesandel purustamaks seda erakonda ja Tallinna Linnavalitsust," kirjutas Gräzin.

Lepp omakorda kommenteeris, et TTV loobus Gräzini teenetest, sest olles ühinenud Eesti ajakirjanike eetikakoodeksiga, ei pea nad võimalikuks eksponeerida inimesi, kes teadlikult levitavad tahtlikku valet Tallinna linnapea kohta. 

Täispikk artikkel Delfis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee