Eesti uudised

 

Öötla-Peetri teelõigul hiilgab klaasjää, bussid ja piimaauto lihtsalt vajusid kraavi (18)

Toimetas Kristin Aasma, 14. jaanuar 2015 12:13
Järvamaal klaaslibedal Öötla-Peetri teelõigul vajus 14. jaanuari hommikul kraavi piimaauto. Pildil: piimaauto kraavist välja tõmbamine.Foto: Silja Paavle
Libeduse tõttu on täna juhtunud juba õige mitu avariid. Hullult libedad on Järvamaa kõrvalteed, kus teekatteks vaid klaasjalt hiilgav jää. Hoolimata väikesest kiirusest vajus seal täna ennelõunal mitu sõidukit kraavi.

Kareda vallas Öötla-Peetri vahelisel teelõigul "läigib puhas klaasjää", edastas keskpäeval koha peal olnud Õhtulehe toimetaja Silja Paavle veebitoimetusele. Täna ennelõunal vajusid seal kraavi kaks bussi, neist üks koolibuss. Kraavi libises ka päästeauto, mis oli saabunud busse kraavist välja tõmbama. "Üks buss tõmmati välja alles kell pool 11," rääkis Paavle. 

Samal teemal

Ka piimaautol ei õnnestunud teele jääda. "See lihtsalt vajus ära", kirjeldas Õhtulehe toimetaja, kes õnnetust ise pealt nägi. Piimaauto juht Aivar Sõrmus selgitas Järva Teatajale, et vajus autoga kraavi, kui talle sõitis vastu politseiauto ja ta pidi selle pärast rohkem teepervele sõitma. Silja Paavle sõnul sai piimaauto liikuma kolmveerand 11 paiku. 

Teelõik oli libeduse ja päästetöö tõttu hommikul mõnda aega suletud. 

Nendes õnnetustes inimesed õnneks vigastada ei saanud. Samas on liiklemise-liikumisega probleemid ka jalakäijatel. Tee ületamine konte murdmata on kahtlane. 

Kohaliku elaniku sõnul pole varem ühelgi aastal nii hullu libedust sel teel olnud ning rahvas arvab, et teehooldus on halvenenud seoses teehooldaja vahetusega.

Keskpäeval oli liiklus teelõigul pea olematu. "Paar autot on sõitnud, umbes 20 kilomeetrit tunnis," kirjeldas toimetaja.

Esimene soolapuistur läbis selle teelõigu täna kella 13.10 paiku.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee