Krimi

Uudist täiendatud kell 12.15!

GALERII: Järvamaal viis libedus teelt neli liinibussi (28)

Toimetas Geidi Raud, 14. jaanuar 2015 11:00
Foto: Kaspar Pokk/Kanal2
Täna hommikul ja eile õhtul juhtus Järvamaal libeduse tõttu mitu liiklusõnnetust.  Öötla-Peetri teelõik oli libeduse ja päästetöö tõttu hommikul mõnda aega suletud.

Veidi enne kella kaheksat hommikul tulid päästjatele teated kolmest kraavi vajunud liinibussist. Õnnetused juhtusid Järvamaal Kareda vallas Peetri lähistel Ämbra ja Küti külas.

Samal teemal

Täna ennelõunal sündmuskohast mööda sõitnud Õhtulehe toimetaja sõnul tõmmati üks buss kraavist välja alles kell 10.30. Öötla-Peetri vahelisel teelõigul "läigib puhas klaasjää", ütles keskpäeval koha peal olnud Silja Paavle. Bussides viibisid reisijatena kooliõpilased, kelle päästjad sõidukitest välja aitasid. Keegi vigastada ei saanud.

Ka piimaautol ei õnnestunud teele jääda. "See lihtsalt vajus ära", kirjeldas Paavle, kes õnnetust pealt nägi. Piimaauto juht Aivar Sõrmus aga selgitas Järva Teatajale, et vajus autoga kraavi, kuna talle sõitis vastu politseiauto ja ta pidi selle pärast rohkem teepervele sõitma. Piimaauto sai liikuma 10.45 paiku. 

Täna hommikul veidi enne kella kümmet tuli teade, et Anna-Peetri-Huuksi teel Öötla teeristis seisab teehöövel, mis ei ole libeduse tõttu võimeline teel liikuma ning seetõttu on Öötla teeristis üks liikumissuund kinni.

Samas piirkonnas vajus eile risti teele ka liinibuss, sest jäisel teel polnud võimalik enam edasi liikuda. Appi tulnud teehooldusmasin vajus samuti teelt välja.

Päästeamet tuletab kõigile meelde, et tänased teeolud on üsna rasked ja eriti ettevaatlik tuleb olla liigeldes kõrvalteedel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee